Skocz do zawartości

Przedstaw się


consulpatryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , nazywam się Patryk

 

Jako , że nigdy nie miałem przy sobie matki i nie wiem jak wyglada ten role model jestem tu po to żeby ogarnąć zycie kobiet i jak sobie radzić z ich manipulacjami i jak wymusić na nich aspekty typu szacunek wdziecznosc  . Mam 25 lat chodzę na terapię że względów wiadomych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

W razie czego postaraj się pisać składnie nie robiąc przy tym błędów.

Przecinki i kropki stawiamy zaraz po słowie.

Na edycję swojego posta masz zawsze 30 minut i na przyszłość dwa razy sprawdź zanim cokolwiek dodasz.

 

Co do kobiet i ich manipulacji to jak jesteś słaby w te klocki to czeka cię długa droga i lata pracy.

Wpierw musisz zrozumieć co to jest kobieta, jak działa i czego chce.

Dobrze by było poznać zasady gry w jakiej uczestniczysz czyli na czym tak naprawdę polega związek, relacje z kobietami.

 

Chłoń wiedzę, wykorzystuj rady w praktyce a zobaczysz, że to prawda, która działa za każdym razem.

 

Wdzięczność czy szacunek od kobiet nie można wymusić.

One mają inną konstrukcję, naturę.

 

Kobiety szanują tylko siłę natomiast słabością gardzą.

Dlatego stawiaj kobietom granice, zasady, których nie mogą przekraczać, temperuj w zarodku negatywne zachowania,

mów im wprost jeżeli Ci się coś nie podoba, miej szacunek i godność będąc zawsze gotowy na odejście od kobiety.

 

One muszą czuć, że mają do czynienia z prawdziwym samcem, który zna swoją wartość.

Odradzam bycie potrzebującym, desperatem, białym rycerzem na każde skinienie.

 

Zero darmowej atencji, pomocy czy wyręczania bo za wszystko na tym świecie trzeba zapłacić czy to pieniędzmi, czasem, energią, zdrowiem.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.