Skocz do zawartości

Spartan- czyli szczęście może być bardzo blisko


BigDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu, za taki duży niebieski worek puszek po napojach (3kg tego było) dostałem 10 pln - także gość się musi całkiem sporo tego nazbierać, żeby uciułać większą kwotę. Taki człowiek prowadzi swego rodzaju pracę u podstaw, ma dobry wpływ na młodzież i takich ludzi nam trzeba. Szacunek dla Pana Mirosława!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIŁA!!! Prowadzi życie heroiczne. Widać, że znalazł kontakt ze swoją duszą. Najbardziej do mnie przemówiła to pewność, gdy mówił, że zawsze chciał być po prostu najlepszy i nie akceptuje słowa - nie chce mi się. Jak ja nie lubię fałszywej pokory, mam taki zły nawyk, że jak coś mi wyjdzie, to jak inni mi o tym mówią, to zaczynam to deprecjonować. A jeśli chodzi o nie chce mi się, to muszę to w końcu wypracować. On ma w pewnym sensie teraz łatwiej, bo jest pewien co robić, więc łatwo się trzymać chcenia - a ja mogę mieć wątpliwości, czy powinno mi się tego chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.