Skocz do zawartości

Zmiana koloru włosów u dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Lupus napisał(a):

Taaa..."prawdziwy alfa" wybiera kolor włosów swojej samicy 😅 lakier do paznokci też opiniujecie, Panowie?

 

Ja tam za alfę się nie uważam, ale jak byłem w związku to nie miałem problemu żeby szczerze coś ocenić. 

 

Jak dziewczyna wyglądała chujowo to dokładnie to słyszała. Oczywiście jak coś jej pasowało i wyglądała dobrze, to również słyszała moją szczerą opinię.

 

Co do paznokci to dziewczyna zajmowała się tym zawodowo i kiedyś mnie spytała jakie są ładne itd. 

 

Jako że chuja się na tym znam to powiedziałem szczerze, że jedyne ładne to różowe z białym paskiem na górze, reszta chujowe.

 

Strzelam że 50% czasu miała właśnie takie, a zmieniała je co 2-3 tygodnie.

 

@Kowalski dziewczyna może robić włosy jakie chce. To z Tobą jest problem, że boisz się powiedzieć jak to faktycznie widzisz, żeby tylko księżniczki nie urazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Anasasan napisał(a):

 

Ja tam za alfę się nie uważam, ale jak byłem w związku to nie miałem problemu żeby szczerze coś ocenić. 

 

Jak dziewczyna wyglądała chujowo to dokładnie to słyszała. Oczywiście jak coś jej pasowało i wyglądała dobrze, to również słyszała moją szczerą opinię.

 

Co do paznokci to dziewczyna zajmowała się tym zawodowo i kiedyś mnie spytała jakie są ładne itd. 

 

Jako że chuja się na tym znam to powiedziałem szczerze, że jedyne ładne to różowe z białym paskiem na górze, reszta chujowe.

 

Strzelam że 50% czasu miała właśnie takie, a zmieniała je co 2-3 tygodnie.

 

@Kowalski dziewczyna może robić włosy jakie chce. To z Tobą jest problem, że boisz się powiedzieć jak to faktycznie widzisz, żeby tylko księżniczki nie urazić.

Nie boję się powiedzieć, bo moją opinię już zna. Można ją jedak wyrazić na kilka sposobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.