Jump to content

Anasasan

Użytkownik
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,870 profile views

Anasasan's Achievements

Kot

Kot (1/23)

162

Reputation

 1. Wytrzymaj drugie tyle, powinno być lepiej. Miałeś flatline?
 2. Skoro robiłeś i działa średnio to może czas pomyśleć o zmianie strategii. Napiszę Ci co ja bym zrobił, ale jestem tylko randomem z internetu także nie traktuj tego jak prawdę objawioną. Zakładam że nie chcesz seksu na odpierdol, z poczucia obowiązku. Taki być może ugrasz jak ją przekonasz rozmową, że opłaca się jej rozłożyć nogi. Dla mnie to by było uwłaczające, to samo co u divy. Jak chcesz normalnego seksu to ona musi go chcieć i mieć na Ciebie ochotę. Tego nie załatwisz rozmową. Pożądania się nie negocjuje, albo jest, albo go nie ma. UWAGA niepopularna teza : Abstynencja seksualna i zajęcie się sobą to krok w dobrym kierunku. PS Abstynencja nie polega na waleniu byka do pornoli. @MrMiSk mnie uprzedził.
 3. Z tym się w pełni zgadzam. Natomiast umówmy się, że u kolegi nie ma dramatu. Zapewne trochę zcipiał w małżeństwie plus naturalna postawa niezbyt dominująca jak mniemam. Weźcie pod uwagę, że są parę lat ze sobą, a opis tej kobiety nie wygląda bardzo źle. Najłatwiej pojechać schematem hurr durr hipergamia, szczęki, chady. @MłodyStaryDziad Moim zdaniem potrzebujesz męskiego towarzystwa i powrotu do męskich korzeni. Cokolwiek gdzie będzie naturalna męska energia. Twoja kobieta też tego chce i Ci to sygnalizuje. Nie rozmawiaj z nią o tym, ani tym bardziej o seksie. Masz Działać. Tu zgoda z @Miszka.
 4. Albo z nią jesteś, albo nie. Jak nie jesteś, to wuj Ci do tego co robi i z kim. Jak jesteś to chłop ma po prostu wypierdalać z waszego życia. Prosty komunikat. Ona doskonale wie co się dzieje. Rozgrywa was obu.
 5. Anasasan

  Telegonia

  Ciekawa ta grupa. Szukasz tam porad czy sam udzielasz?
 6. W mojej ocenie to widzą Cię właśnie tak jak to opisałeś. To nie jest poczucie zagrożenia, a raczej poczucie, że ten gość jest niegroźny i można sobie pozwolić.
 7. Ja też robiłem na wódce. Brałem rano małą łyżeczkę. Zaszkodzić nie powinno, a jakieś benefity mogą być. Czytałeś reddita to wiesz czego się spodziewać.
 8. @Ceranthir Dokładnie, chodzi mi o polucje. Zrobiłem swoją nalewkę. Przyjmowałem tak jak zalecają, żeby trzymać pod językiem i dopiero potem połknąć.
 9. @Ceranthir próbowałem. Z tego co pamiętam po dwóch dniach miałem WD, następnej nocy również. Po trzech dniach ostawiłem, bo lepiej funkcjonuję jak jestem "pełny". Po ostawieniu mam spokój w tym temacie. Czytałem reddita, ale u mnie to się nie sprawdziło.
 10. @I1ariusz pełno masz wszędzie tych związków z rozsądku. Ile tam szczęścia, to się pewnie domyślasz. Mam już przesyt tej narracji, że jestem dobrym człowiekiem, to mi się w domyśle należy (bo przecież jestem taki dobry). I potem taki gość dwoi się i troi dla kobiety. Nawilżacze kupuje ( nie wiem jak to się dokładnie nazywa), bo po wypłacie to może coś będzie. Ha tfu na takie związki.
 11. Nie no bez przesady. Są jakieś granice. Dzięki takim wpisom rozumiem tych wszystkich co tylko 10/10, ewentualnie 9/10 obracają. Każdy żyje w swojej małej prywatnej bańce.
 12. Wychodzi lekko ponad 40 dni. Nie wiem czego oczekujesz po takim czasie. Zazwyczaj efekty są zauważalne po 60 dniu, lub duuużo później. Daj sobie czas, bez presji na wynik.
 13. @Montella26 w takim razie po co ten temat? Widać wszystko wiesz najlepiej. Kolega @Messer się produkuje, a ty jak ten beton. Ja z różnymi ludźmi pracowałem i w 95% przypadków da się jakoś porozumieć. Wiadomo, że przyjaźni z tego nie będzie, ale żeby było spoko w pracy wystarczy. Żyj sobie w tej bańce swojej zajebistości. Ps. Pamiętaj max 10% bf, jak masz więcej to wiesz ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.