Skocz do zawartości

Czasami nie warto odpisywać


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Etnad napisał(a):

Dała mi jasny komunikat, gdy przeszedłem do działania, że sex odpada. Miałem wtedy 26lat. 

Luz, nie mam zamiaru gonić za pociągiem. 

 

W wieku 26 lat, gdy testosteron wylewa się uszami, taki komunikat to liść na otrzeżwienie. Zamykasz drzwi z drugiej strony i tyle. Po co tracić czas? 

Co chciałeś uzyskać?

Jaki cel miał przyświecać tej znajomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Brat Jaca napisał(a):

 

W wieku 26 lat, gdy testosteron wylewa się uszami, taki komunikat to liść na otrzeżwienie. Zamykasz drzwi z drugiej strony i tyle. Po co tracić czas? 

Co chciałeś uzyskać?

Jaki cel miał przyświecać tej znajomości?

Masz rację.

W mojej ocenie było trudniej niż z innymi, to mnie mega intrygowało. Chciałem ją zdobyć. (Taki standard)

Cel - Związek. Lubiłem spędzać z nią czas.

 

 

Dziękuję wam wszystkim za tak liczne komentarze. Nie spodziewałem się takiego odzewu.  Dostałem odpowiedź na moje pytania i nawet więcej. Przesłuchałem audycję Marka. 

Marek jak i większość z was macie 100% rację. Historia jak każda inna, nic ciekawego. Zamiast dodawać post, powinienem wrócić do książek i tam szukać odpowiedzi, znalazłbym wszystko co musiałem wiedzieć i chciałem się dowiedzieć. Jeszcze wiele muszę się nauczyć i przede wszystkim zrozumieć zasady gry.  Wracam do czytania książek od nowa, kanału Musisz Wiedzieć i czytania Forum. Dziękuje. ;) :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.