Skocz do zawartości

Izabela Łęcka to była...


rolex

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj tak:

usiądź z nią w kawiarni, niech podadzą wykwintne lody, trzymaj ją cały czas za rękę i mów jej czułe słówka gapiąc się w tym samym czasie na wypięte cycki zajebiście zgrabnej kelnerki...

- zarobisz tego wieczoru totalnego focha i zaraz później zajebisty seks na zgodę

;-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dalibóg, nie znam ani jednej kobiety, w której ciągłym towarzystwie nie zgłupiałbym w pół roku.” Zgadza się, czasem czułem się jakby mi się mózg zlasował. Nie wiem z czego to wynika,  czy z faktu że kobiety absorbują i jest mniej czasu na chłonięcie i wymianę informacji, czy też są jakieś inne powody. Jak już zamykałem się z książką w pokoju lub oddawałem swojemu hobby (rysunek, grafika), to po jakimś czasie słyszałem: "My się od siebie oddaliliśmy" itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Funky Koval napisał:

"Dalibóg, nie znam ani jednej kobiety, w której ciągłym towarzystwie nie zgłupiałbym w pół roku.” Zgadza się, czasem czułem się jakby mi się mózg zlasował. Nie wiem z czego to wynika,  czy z faktu że kobiety absorbują i jest mniej czasu na chłonięcie i wymianę informacji, czy też są jakieś inne powody. Jak już zamykałem się z książką w pokoju lub oddawałem swojemu hobby (rysunek, grafika), to po jakimś czasie słyszałem: "My się od siebie oddaliliśmy" itp. 

 

Ja gdy dłużej przebywam sam na sam z żoną i koncentruję się żeby przyjąć do mózgu co mówi to później głowa mnie boli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że przypomniałeś "Lalkę" i adekwatne cytaty.

 

Tak to jest z dobrymi książkami - czytamy, myślimy że rozumiemy. Niestety dorosnąć trzeba...

 

To chyba jest powód do radości, że umiemy odczytać na nowo! i dowód, że życia nie można nauczyć się z książek - może dlatego jest ciekawe...

 

 

Miłość jest jak alkohol, im bardziej człowiek jest bezsilny i pijany, tym bardziej ma siebie za sprytnego i silnego i pewnego swych praw.

L. Céline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.