Skocz do zawartości

Hiperfizyka


PexGdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Joasia Jarska z Gdyni, jej córeczka, która jest serwerem i dupowaty totumfancki :D

Mają Kontakt z Turlakami :huh:

W świecie ezo w swoim czasie bardzo znane postacie.

Ludzie z krzeseł spadali :)

 

Omijajcie to gówno szerokim łukiem, chyba, że nie ma żadnej fajnej komedii. Wtedy inna sprawa.

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzech napisał:

o ile pamiętam, po grudniu 2012, gdy żadne UFO nie wyewoluowało ludzi w coś lepszego przez pół roku nie było aktualizacji strony a później przebudowali ją zupełnie(przypadkiem usuwając niepasujące teksty) - przypadkiem

 

Zasrana sekta, ja piedole jak Ja ich nie cierpię:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na ezo, ale po przeczytaniu niektórych ich "błyskotliwych" wpisów w zakresie "fizyki" (zwłaszcza czym ona jest i że nie obowiązuje*), to jest taki misz-masz (w dodatku napisany autorytarnym tonem), że w fiucie strzyka.

 

BTW, nie natknąłem się u nich na odniesienie do teorii (super)strun. A chciałbym zobaczyć jak się przy tym wiją, próbując łączyć ją ze swoimi. Acha, ale zapomniałem, że prawa fizyki są błędne... Zaraz... W takim razie oni próbują dowieść słuszności swoich teorii stosując błędne prawa??? Dobra, nie kumam.

 

*cyt "W obliczu przedstawionych w tej książce danych prawie wszystkie obecnie stosowane zasady fizyki są błędne."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.