Skocz do zawartości

You can't hit a girl


Guliver

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia.

Właśnie wróciłem z moim przyjacielem z nocnego ćwiczenia na świeżym powietrzu. Akcja historii działa się w parku w UK.
Zaraz po rozpoczęciu rozgrzewki przez nas przywałęsała się do nas grupa czterech 'osób' - dwie grube brytyjki (ponoć 21 lat każda) i dwóch młodych chłopaczków po 15 lat (szlajali się za pięknisiami). Od samego początku byli bardzo głośni, bardzo niegrzeczni i bardzo natrętni, a właściwie BYŁY, bo chłopaczki tylko powtarzały po swoich koleżankach różne określenia i wyrażenia rzucane w naszą stronę.

Jako że wiem jak się kończy agresja wobec rdzennych mieszkańców wysp, podszedłem do tematu luźno, trochę pożartowałem, trochę poignorowałem całe otoczenie i się ode mnie odczepili, niestety skupiając całą swoją uwagę na znajomym, który nie był w tak dobrym humorze jak ja, czym sobie mógł narobić problemów.
Wspomniany znajomy od samego początku zareagował agresją na agresję - poprosił grzecznie towarzystwo żeby spierdalało, jak możecie się domyślić, ani im się to widziało, za to jeszcze bardziej nasilili swoją ofensywę, prześmiewczym hasłom i krzykom nie było końca.

W którymś momencie coś pękło w moim znajomym i zagroził grubszej (kawał wieloryba z niej był) z 'dziewuszek', że jeśli nie przestanie się drzeć na niego to jej jebnie w twarz.
Chwila ciszy, konsternacja i chudsza, bardziej wyszczekana, przywódca stada, nakręcała swoją słabszą psychicznie koleżankę żeby nie przestawała robić dymu.
No i stało się - poszedł plaskacz, od razu do obrony rzucił się młodzieniaszek, mocno z zaskoczenia uderzając pięścią w twarz kolegę. Ten go wziął 'za szmaty' i zaczął lekko podduszać. Krzywdy nikomu nie chciał zrobić więc puścił go po chwili wolno.

To co się działo potem uzmysłowiło mi jak bardzo niebezpieczne są samice w tak lewacko, przepraszam za wyrażenie, pokurwionym, państwie jak Wielka Brytania, gdzie mają tyle praw, że mogą właściwie wszystko.
Oczywiście przywódczyni stada od razu zadzwoniła na policję, ciągle krzycząc że kolega 'UDERZYŁ DZIEWCZYNĘ'.
Policja przyszła, zebrała od nas zeznania. Jak się okazało - poszkodowana nie złożyła pozwu. Gdyby jednak to zrobiła - znajomy trafiłby do aresztu na noc.

Ochłonęliśmy, zebraliśmy się i chcieliśmy wytłumaczyć dlaczego stało się jak się stało całej grupce, która czekała na obrzeżach parku dalej nas obserwując. Przywódczyni ani myślała dać nam dojść do słowa, ciągle wykrzykując że znajomy mi osobnik 'UDERZYŁ DZIEWCZYNĘ'.
Zwarcie styków - 100/100 - zatwierdzam to.

Boję się pomyśleć jaki gnój na dzielnicy mielibyśmy obaj, a zwłaszcza mniej cierpliwy z nas dwóch, gdyby uderzono nie tłustą i obleśną pięknisię a jakąś atrakcyjną panienkę, do której ślinią się biali rycerze.

Lekcje jakie wynieśliśmy z całego wydarzenia:
1) kontrola własnych emocji i reakcji - do poprawy (u znajomego),
2) w takim kraju jak UK agresja odpada - nie jesteśmy u siebie więc wszyscy byliby przeciwko nam w razie czegoś poważnego, zarówno policja jak i sądy,
3) lepiej po prostu odejść i odpuścić trening (czy cokolwiek innego) niż dać się ponieść emocjom - za dużo problemów można sobie narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lupele napisał:

Coraz bardziej przekonuję się do już wyrażonej tu kiedyś myśli że islam może być zbawieniem dla cywilizacji europejskiej.

Problem jest taki, że Islam jest akceptowalny przez poprawność polityczność, a nie że działają oni poprawnie.

Ale lewactwo upadnie, zawsze upada - prędzej czy później kończą im się cudze pieniądze.

Niewarto przechodzić na Islam, bo będzie krwawa jadka w UE w niedalekiej przyszłości z tego powodu.

A wtedy UE upadnie i wszystkie te popierdolone prawa. Jeśli ktoś potrzebuje dowodu, że UE upadnie to mogę powiedzieć, że właśnie na upadek UE gra jeden z największych banków USA (ten sam, który stworzył kryzys w 2008)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bywa w tym kraju...Niby wolność jak na cywilizowanym Zachodzie, a tak naprawde nic nie możesz...

Kamera na kamerze, monitoring tutaj to coś niesamowitego, w żadnym innym kraju nie widzialem tylu kamer...

A Panie? Mają tu wladze absolutną, i zachowuja sie jak rozkapryszone gnoje, nic powiedziec nie możesz, wydrzec sie bo pojdziesz siedziec. Uwaga! Policjanci mogą Ci zamknac na podstawie zeznan kobiety nawet nie pytajac o dowody...?

Cóż, taka rola emigranta, jestesmy sila napływowa i zawsze bedziemy gorzej traktowani...

Lewactwo, feminizm doskonaly pokazuje idealnie jakie sa kobiety kiedy maja nieograniczone prawa, co z nich wychodzi i jaka maja naturę...Mezczyzni totalnie znirwiasciali poprzez kulture, mode, jedzenie...Trzeba oslabic pierwiastek naturalnie dominujacy, czyli meski, zeby nie było oporów przed wprowadzeniem arcymocnego, czyli Islamu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Assasyn napisał:

Mezczyzni totalnie znirwiasciali poprzez kulture, mode, jedzenie...Trzeba oslabic pierwiastek naturalnie dominujacy, czyli meski, zeby nie było oporów przed wprowadzeniem arcymocnego, czyli Islamu...
 

 

To zupełnie tak samo jak w DE. Tutak istane spizgacenie Panów. Poza tym wyobrażacie sobie co by było w PL gdyby ciapaki molestowały nasze kobiety w Sylwestra? Istna wojna, kibolstwo by nie odpuściło.

A tam? Cisza totalna... Wiele jest powodów które za tym stoją, ale nie da się ukryć że pogrobowcy z Wehrmachtu i Waffen SS którzy podbili prawie całą Europę jak widzą swoich ziomków w rurkach przed lustrem robiących selfie to się po prostu za głowy łapią do czego ich kraj doszedł i jak bardzo się stoczył.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kosa napisał:

 

To zupełnie tak samo jak w DE. Tutak istane spizgacenie Panów. Poza tym wyobrażacie sobie co by było w PL gdyby ciapaki molestowały nasze kobiety w Sylwestra? Istna wojna, kibolstwo by nie odpuściło.

A tam? Cisza totalna... Wiele jest powodów które za tym stoją, ale nie da się ukryć że pogrobowcy z Wehrmachtu i Waffen SS którzy podbili prawie całą Europę jak widzą swoich ziomków w rurkach przed lustrem robiących selfie to się po prostu za głowy łapią do czego ich kraj doszedł i jak bardzo się stoczył.

Tak sie konczy propagowanie lewactwa...Adolf to wiatrak w trumnie robi jak to widzi...

Z drugiej strony trzeba tez pamietac ze masz jakby zablokowane rece...Za ciapatym stoi prawo, policja, media i tak dalej...Uderzysz go, udowodni Tobie i idziesz w pasiaki...Dlatego ja osobiscie jestem zwolennikiem tradycyjnego wpierdolu, poza kamerami, gdzies w slepej uliczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kosa napisał:

 

To zupełnie tak samo jak w DE. Tutak istane spizgacenie Panów. Poza tym wyobrażacie sobie co by było w PL gdyby ciapaki molestowały nasze kobiety w Sylwestra? Istna wojna, kibolstwo by nie odpuściło.

A tam? Cisza totalna... Wiele jest powodów które za tym stoją, ale nie da się ukryć że pogrobowcy z Wehrmachtu i Waffen SS którzy podbili prawie całą Europę jak widzą swoich ziomków w rurkach przed lustrem robiących selfie to się po prostu za głowy łapią do czego ich kraj doszedł i jak bardzo się stoczył.

A jak jest z niemrami w związkach czy rzeczywiście ich mężowie powalają na kontrolowane zdrady niejednokrotnie słyszałem takie historie.

I jeśli to prawda to możnaby powiedzieć że razem z tym lewactwem zassaliśmy to całe kurestwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem, to oni wszczęli awanturę, zaczepki słowne, wyzwiska itp. Wyciąga się telefon i nagrywa, a jak ktoś wyciągnie łapy to spuszcza się wpierdol, nawet jak jest  to loszka.

 

Jak takim mocnym w grupie siusiumajtkom oklepie się miski, loszce przestawi zadarty nosek gwarantuję, że już nigdy w życiu takiej akcji nie powtórzą. to się nazywa: wartość edukacyjna wpierdolu.

 

Oklep nawet nie musi być szczególnie mocny, wystarczy że będzie na zimno i z wyrachowaniem przy stworzeniu atmosfery zagrożenia życia.

 

Przy prawdziwym strachu nawet nie zadzwonili by na policję, mieli by pełne gacie i błagali o litość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red ja telefonu nie miałem a kolega nie pomyślał nawet o tym. Dzięki za radę, zapamiętam na przyszłość.

 

Najbardziej irytujące jest to, że najwięcej hałasu robią obleśne, tłuste, zbite kule tłuszczu, drąc się w niebogłosy. Taka locha atencji nie ma żadnej więc musi sama na siebie zwrócić uwagę poprzez krzyki, agresywne zachowanie, wyzwiska...

 

To nie była pierwsza sytuacja tego pokroju jaka nas spotkała w tym parku ale nigdy jeszcze nie było tak nieprzyjemnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.