Skocz do zawartości

Kobietki, kobietki...


HORACIOU5

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wstydliwy napisał:

 

Wyrażaj się jaśniej lub w ogóle. Wzajemnie.

Stary, napisałes ''szkoda czasu'' to mniej jaja chłopie i jak mówisz tak robisz...Nie mam czasu na przepychanki internetowe z Tobą...Chyba ze lubisz to robic, to idz na forum dla kobiet...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Assasyn napisał:

Stary, napisałes ''szkoda gadać'' to mniej jaja chłopie i jak mówisz tak robisz...Nie mam czasu na przepychanki internetowe z Tobą...

 

Słowami "miłego dnia" wyraźnie zakończyłeś dyskusję, a mimo to odpowiedziałeś, i zapewne nadal będziesz odpowiadał, choć dopisałeś, że nie masz na to czasu. Nasuwa się pytanie: a gdzie twoje jaja?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wstydliwy napisał:

 

Słowami "miłego dnia" wyraźnie zakończyłeś dyskusję, a mimo to odpowiedziałeś, i zapewne nadal będziesz odpowiadał, choć dopisałeś, że nie masz na to czasu. Nasuwa się pytanie: a gdzie twoje jaja?

Sluchaj dobry czlowieku, moje jaja sa na wlasciwym miejscu, nie martw sie o to...Druga sprawa, moje milego dnia bylo odpowiedzia na Twoje szkoda gadac, ale widac dalej ciagniesz rozmowe, wywolujesz mnie do tablicy to odpisuje jako kulturalny czlowiek bo ciagle wierze w Twoje nawrocenie :)

Ciezko zrozumiec? czy mam jakos innaczej wytlumaczyc?

Żegnam.

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Assasyn napisał:

Sluchaj dobry czlowieku, moje jaja sa na wlasciwym miejscu, nie martw sie o to...Druga sprawa, moje milego dnia bylo odpowiedzia na Twoje szkoda gadac, ale widac dalej ciagniesz rozmowe, wywolujesz mnie do tablicy to odpisuje jako kulturalny czlowiek bo ciagle wierze w Twoje nawrocenie :)

Ciezko zrozumiec? czy mam jakos innaczej wytlumaczyc?

Żegnam.

 

Zadałem pytanie retoryczne, by zmusić cię do przemyśleń i ewentualnej dyskusji, a ty odpisałeś jako niekulturalny człowiek, stosując pogardliwy ton. Najwyraźniej wierzysz również, że możesz sobie na wszystko pozwalać. Jasne, czy mam to jakoś inaczej wytłumaczyć? Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.