Skocz do zawartości

Jak dobrze kopać?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Skręt biodra musi być doścduży, ztego kureewska sila idzie. Jak kopieszlow kick to moze byc lekko uniesiona noga do góry i spada w dół na udo, w tedy jest jeszcze mocniejszy low, duzo ludzi kopie po prostu poziomo low jest szybszy, mniej silny ale takze skuteczny, ja często jak kopałem to robiłem z krokiem w przód i troszke w lewą stronę, wtedy skrecasz sie na biodrze i siła jest kurwska, często chłopaki mówili, żebym kopał lżej bo cały tydzien treningowy przed nimi.

 

Ale tego sam sie nie nauczysz, musisz miec trenera, który zobaczy, poprawi, da wskazówke. Inaczej bedziesz miał chujowy nawyki, które później ciężko ogarnąć. 

 

Sam możesz pokopać w piłkę conajmniej.

 

Zdrówka.

Jak chcesz kogoś z ulicy zabić lowickiem to tego nie wyćwiczysz raz dwa, musialbyś naprawde sporo kopać, kilka lat... Na ulicy sam jak sie biłem, a mam kurewsko mocne nogi, rzadko co kopałem. Pięści sieją terror, high kick dobrze trafiony na ulicy może zabić jak gość odleci i uderzy głowa w beton.

 

W celu obrony proponuje gaz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.