Skocz do zawartości

Witajcie Panowie


MetrSiedemOsiem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Tomek, mam 25 lat i mieszkam w Krakowie. Interesuję się tematem rozwoju ponieważ pomaga on zauważyć jak wiele pułapek czeka na nas facetów w życiu i jak ważna jest siła i samodzielne myślenie. NA forum trafiłem po odsłuchaniu nagrań na YT dotyczących relacji z kobietami. Jestem tu ponieważ chciałbym poznać nowe fajne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

to nie przedszkole, że się poznaje nowe i fajne osoby, na prawdę tak myślisz jak napisałeś? Tutaj zdobędziesz twardą jak skała i cenną jak złoto mądrą życiową wiedzę. Masz dużo szczęścia, że w tak młodym wieku tutaj trafiłeś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SennaRot napisał:

Witaj,

to nie przedszkole, że się poznaje nowe i fajne osoby, na prawdę tak myślisz jak napisałeś? Tutaj zdobędziesz twardą jak skała i cenną jak złoto mądrą życiową wiedzę. Masz dużo szczęścia, że w tak młodym wieku tutaj trafiłeś.....

Masz Rację SennaRot, to bardzo ważna wiedza, pomagająca uniknąć kardynalnych błędów i dająca przewagę. Wiem jak ważne jest poznanie osób którzy myślą w podobny sposób i nie negują sensu rozwoju a co za tym idzie rozumieją nieszablonowe podejście do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.