Skocz do zawartości

Cześć!


Deny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się ze wszystkim,

 

Cieżko tak napisać coś o sobie tym bardziej, że nie jestem jakiś hiperaktywny w sieci - raczej biernie się przyglądam temu co się dzieje. Lat 28, z południowej Polski. Lubię piwo - jestem wręcz smakoszem, brzydzę się piwnymi koncernowymi sikami, amatorsko trenuję kolarstwo górskie - w końcu nie mam do gór daleko i uwielbiam Czechy jako kraina oraz społeczność i ich podejście do życia. Szkoda tylko, że moja sytuacja finasowa zmusiła mnie do porzucenia kursu czeskiego  - w sieci niestety jest bardzo mało dobrych materiałów do nauki tego języka.

 

No i to byłoby na tyle - jak na mnie to i tak się rozpisałem hehe...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus. Piwo dobra rzecz. Byle nie nadmiarze.

Kolarstwo górskie, eh, cały czas się zbieram żeby w końcu wybrać się na jakiś stok. Gdzie jeździsz?

 

Głownie czeskie górki czyli Jeseniki z polskich to Opawskie oraz Sudety -> Kotlina Kłodzka. Trochę szczytów mam już zrobionych na rowerze ale nie ide na zaliczanie tylko jeżdżę tam gdzie po prostu dobrze się czuję ;)

 

Siemano :

 

 

 apropos piwa sam uwarzylem kiedyś dwie warki - jedno jasne, drugie ciemne ^^ frajda przy robieniu, a co dopiero po paru miesaicach przy pssst otwieraniu butelki :)

 

kolarstwo górskie lajtowe czy jakis DH, fr, może trial ? (kiedyś jeździlem pare lat w trialu)      

 

No lajtowe zależy co masz na myśli - idąc tokiem myślenia kategoriami dyscypliny to XC/Marathon. Dla mnie każdaz z dyscyplin jest inna i ciężka na swój sposób. Teraz jest taka moda na Enduro/AM ja jednak wolę się zeszmacić na rowerze na dystansach 200km+ niż podjeżdżając autem pod stok i wrzucając rower na wyciąg - ale co kto lubi (bo nie kazdy też ma zdrowie) - grunt, że coś się kręci i to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.