Skocz do zawartości

Uzależnienie od akceptacji i innych ludzi.


Mateuszzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z uzależnieniem swojego poczucia wartości i samopoczucia od akceptacji innych od tego , że ktoś nie odpisze mi na fb czy oleje w jakiś inny sposób, też tak macie ? sądze że problem jest z t poczuciem własnej wartości , a mianowicie że czuje się gorszy od innych dlatego chce zaskarbić sobie uznanie kogoś ,,lepszego'' wynika to pewnie z prześladowań słownych w latach szkolnych kiedy miałem problemy z moim wizerunkiem , dlatego uciekłem w siłownie stosuje doping waże 118kg mierze 193 cm mam kochająca dziewczyne , część pań zwraca na mnie uwagę , uśmiecha się do mnie , nie mam problemu aby podejść na przystanku do atrakcyjnej kobiety i spowodować to że śmieje się ze mną , dotyka tzn klepie w ramie , czytałem że to oznak zainteresowania każdy przejaw fizycznośći , zadaje mnóstwo pytań ja się drocze z nią , widać że jest zajarana mną , ale poczucie gorszośći z lat młodzieńczych pozostało głęboko w środku , jak się uleczyć z przeszłości i wierzyć w siebie ? dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie odrobiłeś lekcji i nie czytałeś książek i felietonów Marka. Zacznij od tego, zapoznaj się z regulaminem, dodaj avatar i wtedy zapraszamy. No i nie pisz wszystkiego w jednym, wielokrotnie złożonym zdaniu. Przychodząc do czyjegoś domu wypada okazać szacunek.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Uzależnienie od akceptacji i innych ludzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.