Skocz do zawartości

Mark Passio - Nieświęta kobiecość i tajny plan satanistycznej epi-eugeniki


bart

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre wykłady dzieki.

 

obejrzałem też "Mark Passio - Kosmiczne porzucenie - Cosmic Abandonment (Filadelfia, 2013) - napisy pl"   mam kilka książek na te tematy... ogólnie zawsze się wkurwiam tym razem też szczególnie tą rycina/obrazkiem gdzie"bogowie" trzymają pierwszych ludzi na łańcuchu a 2 dociska stopą.  FOTO 

 

Mam nadzieje że pewnego dnia poczęstujemy ich "napalmem o poranku" Ride of the Valkyries

 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Voqlsky napisał:

mam kilka książek na te tematy... ogólnie zawsze się wkurwiam tym razem też szczególnie tą rycina/obrazkiem gdzie"bogowie" trzymają pierwszych ludzi na łańcuchu a 2 dociska stopą.  FOTO 
 

 

Tak trochę odbijając od tematu. Znasz przesłanie górnej części tego obrazka? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wykład,  patrząc obiektywnie na społeczeństwo to co mówi Passio się dzieje i jest to proces nieodwracalny, mózgopranie weszło na tak wysoki level, że nienormalność stała się normalnością, a ludzie którzy szukają prawdy uważani są za wariatów i odmieńców. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passio trafnie dzieli ruch kobiet na feminizm (początek XX wieku) i neofeminizm (to co dzieje się obecnie). Cała patologia, podwójne standardy, lewactwo, genderyzm, wszechobecna mizoandria, wynaturzenie prawa i inne tego typu gówna, to twory neofeminizmu.

W wykładzie dużo ciekawych zagadnień i mnóstwo wiedzy. facet ma gadane, w końcu 10 lat był księdzem. :)

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.