Skocz do zawartości

Mur


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo tacy smieciowi troche ...Co do bylej moglbym jechac i znowu sie spuscic jej w twarz ale po co? Nie kreci mnie poprostu ...Nie chce jej robic nadzieji skoro nic do niej nie czuje...Zabawic sie kosztem uczuc drugiej osoby tgo tak nie bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno..Znowu zeszlismy na temat pizdeczek ,a zaczelo sie od totalnego dola.Narazie sie troche uspokoilem,nie wiem czy ten stan cos chcial mi przekazac? Dowiem sie nie bawem ...Takie chwile zalamania sa straszne a bylo juz coraz lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno..Znowu zeszlismy na temat pizdeczek ,a zaczelo sie od totalnego dola.Narazie sie troche uspokoilem,nie wiem czy ten stan cos chcial mi przekazac? Dowiem sie nie bawem ...Takie chwile zalamania sa straszne a bylo juz coraz lepiej...

Assasyn przestań..upajać się tym stanem:)  nie zachowuj się jak baba :lol:  facet chyba jesteś, co? ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem! :)

To weź się ogarnij, bo zaczynasz smęcić jak lalka w okresie :D

raz chesz działać, raz się dołujesz..mam wrazenie, że w ogóle nie wiesz sam o co Ci chodzi

Zamknij to forum, idź na spacer i ochłoń..za dużo chcesz naraz...i sam sobie tą huśtawke bujasz:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kladac sie spac jak zbity pies ,zasypiajac dostalem mentalnego ''smsa'' nie wiem skad brzmial ''NIKT NIE WIE O TWOICH PROBLEMACH,WSZYSTKIE SA TYLKO W TWOJEJ GLOWIE,TO WSZYSTKO JEST W TYLKO W TWOJEJ GLOWIE A NIE W SWIECIE ZEWNATRZNYM'' Dalem temu wiare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.