Skocz do zawartości

Uzaleznienie od pochwy....


The_Man

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pisalem w ktoryms poscie ze kiedys bylem bardzo religijny a pozniej jak poznalem prawde tak mnie zabolala ze chodzilem jak zbity pies...

 

Ciężka sprawa. Nie jestem wystarczająco kompetentny, żeby rozwalać i obalać przekonania religijne u ludzi zaszczepiane im przez lata. Wiem że na tym forum są użytkownicy o wiele lepsi ode mnie w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent tylko myśląc o tych kobiecych gierkach i manipulacjach wpadasz w obraz kobiet, który nie jest do końca prawdziwy. To chyba obniża nastrój,co nie?

 

Szukam jakiegoś normalnego sposobu na pozbycie się tej potrzeby i znalazłem coś o jodze i treningu mentalnym tych reakcji - zobaczymy co z tego będzie :) Jeśli znajdę metodę całkowitego pozbycia się popędu to się tutaj tym podzielę, myślę, że tego odkrycia właśnie szukam i to jest dla mnie marzeniem, do którego przy okazji życia dążę :)

 

Kobietami rządzą emocje a nami logika? W uproszczonym najbardziej podstawowym modelu tak ale tylko kiedy porównujemy ogół mężczyzn do ogółu kobiet to procentowo takie wyjdą statystyki. Nad logiką są jeszcze wartości i idee, Assasyn dobrze pisze, że religia go zmuliła bo to ten pierdolony poziom służący do sterowania ludźmi. Jedni mają religie, inni socjalizmy i liberalizmy, ekologię inni swoją drużynę, za którą nawet zabijają, inni muzykę i blanty, inni jakąś oryginalną pasję - róże są możliwości. Najbardziej ingeruje w to jednak religia i autorytety.

 

Chęć bycia kimś - poziom wartości - to też rządzi wieloma ludźmi. Chęć posiadania władzy - poziom idei... Trzeba wypierdolić cały ten matrix tak żeby nie rządziły nami ani emocje ani myśli i logika ani wartości ani ideologie i dopiero wtedy zyskujemy wolność. A potrzeba seksu czy jedzenia jest jeszcze poniżej tych emocji, taka piramidka ego, którą każdy chce zaspokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent tylko myśląc o tych kobiecych gierkach i manipulacjach wpadasz w obraz kobiet, który nie jest do końca prawdziwy. To chyba obniża nastrój,co nie?

 

 

Czy jest taki nieprawdziwy to kwestia znowu dyskusyjna. Wiem że masz inny pogląd na ten temat. Więc nie ma się co znowu licytować.

 

Yogę uprawiałem przez ponad 6 lat. Potem miałem kolejne 6 lat przerwy i teraz znowu planuje do niej powrócić. Polecam absolutnie wszystkim. Chyba nie ma lepszego sposobu na prawdziwy, głęboki relaks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent tylko myśląc o tych kobiecych gierkach i manipulacjach wpadasz w obraz kobiet, który nie jest do końca prawdziwy. To chyba obniża nastrój,co nie?

 

Szukam jakiegoś normalnego sposobu na pozbycie się tej potrzeby i znalazłem coś o jodze i treningu mentalnym tych reakcji - zobaczymy co z tego będzie :) Jeśli znajdę metodę całkowitego pozbycia się popędu to się tutaj tym podzielę, myślę, że tego odkrycia właśnie szukam i to jest dla mnie marzeniem, do którego przy okazji życia dążę :)

 

Kobietami rządzą emocje a nami logika? W uproszczonym najbardziej podstawowym modelu tak ale tylko kiedy porównujemy ogół mężczyzn do ogółu kobiet to procentowo takie wyjdą statystyki. Nad logiką są jeszcze wartości i idee, Assasyn dobrze pisze, że religia go zmuliła bo to ten pierdolony poziom służący do sterowania ludźmi. Jedni mają religie, inni socjalizmy i liberalizmy, ekologię inni swoją drużynę, za którą nawet zabijają, inni muzykę i blanty, inni jakąś oryginalną pasję - róże są możliwości. Najbardziej ingeruje w to jednak religia i autorytety.

 

Ty masz swoje mantry i rozjebane ego, przekonanie ze jestes coachem itp. itd. Zanim zaczniesz probowac pomagac innym z pozycji jakiegos autorytetu (bo argumentow zadnych nie przedstawiasz) udaj sie na psychoterapie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn ignorujmy to po prostu, ja już nie czytam jego postów bo to nie ma sensu. Przydałaby się opcja ignoruj (a może jest tylko nie znalazłem? ) :D

 

Vincent faktycznie nie ma co dyskutować nad ogółem ale jestem pewien, że istnieją takie kobiety, które nie robią tych wszystkich intryg i znam jedną taką czyli moją siostrę. Jest tylko jeden ból - to są spokojne kobiety, raczej ich charaktery są nieatrakcyjne a dobre na głęboką przyjaźń. Patrząc na związek moich rodziców to jednak ojciec jest gorszy a mama nawet nie potrafi kłamać i widzę kiedy to robi - to wynika z tego, że babka jest okropną intrygantką a moja mama miała przez to zepsute całe dzieciństwo i nasłuchała się tego, że faceci to chuje i trzeba im ucinać jaja - z tego powstała nienawiść mojej mamy do najgorszych cech jakie może mieć kobieta czyli cech swojej matki. Zresztą ja rozumiem kobiety i myślę, że one generalnie mają gorzej niż my. Powiedziałbym, że dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestncie ...Takie zajebiste forum po co sobie pierdolic . :))

 

Nie wiem co ten koles ma nie tak z czacha - przypierdala sie do kazdego kto przedstawia inne poglady niz te ktore uwaza za jedyne obowiazujace (czyli swoje), w dodatku wyzywa, grozi - obserwuje to z zainteresowaniem i tylko czekam kiedy posunie sie na tyle daleko by prokurator mial na czym pracowac...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, realizowanie swoich zainteresowań to dużo daje w upuszczaniu emocji i kontrolowaniu siebie. Ja mam jedynie taki problem że brak kasy i czasu na poświęcenie sie wszystkim moim pasjom, ale na szczęscie niektóre z nich zostawie sobie na starość ;)

 

Btw, z tego co obserwuje to The_Man za bardzo spina.  Relax ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam spina, tu działa biologia, a nie logika. Ten przykład karczemnej pyskówki potwierdza fakt, że wciąż funkcjonujemy na tym samym szczeblu drabiny ewolucyjnej co reszta naczelnych. Aż się prosi o komentarz Krystyny Czubówny: "Tak oto widzimy dwa agresywne samce, wzajemnie obrzucające się odchodami. Zmaganie ma na celu wyłonienie silniejszego osobnika, który następnie obejmie przywództwo w stadzie."

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam spina, tu działa biologia, a nie logika. Ten przykład karczemnej pyskówki potwierdza fakt, że wciąż funkcjonujemy na tym samym szczeblu drabiny ewolucyjnej co reszta naczelnych. Aż się prosi o komentarz Krystyny Czubówny: "Tak oto widzimy dwa agresywne samce, wzajemnie obrzucające się odchodami. Zmaganie ma na celu wyłonienie silniejszego osobnika, który następnie obejmie przywództwo w stadzie."

oplułem sie z beki :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam spina, tu działa biologia, a nie logika. Ten przykład karczemnej pyskówki potwierdza fakt, że wciąż funkcjonujemy na tym samym szczeblu drabiny ewolucyjnej co reszta naczelnych. Aż się prosi o komentarz Krystyny Czubówny: "Tak oto widzimy dwa agresywne samce, wzajemnie obrzucające się odchodami. Zmaganie ma na celu wyłonienie silniejszego osobnika, który następnie obejmie przywództwo w stadzie."

 

E tam - ja tam trolla odchodami nie obrzucam - gosc nie stosuje zadnych argumentow oprocz ad personam, nie tylko do mnie sie przypierdolil bo znalazlem juz inne watki na forum w ktorych dopierdala sie do autorow wypowiedzi (chociaz zeby dyskutowal na temat) i czekam cierpliwie na moment w ktorym zastosuje sie do swoich obietnic i przestanie czytac moje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainteresowałem sie tematem hipergami u kobiet.temat mnie tak zainteresował że aż mi musk rozjebało :) moim zdaniem jest to brakujace ogniwo.wszelakie masy guru coachów pua itd nie poruszyli tego tematu (ograniczyli sie do gadania o monogami i poligami oraz tego ze nie wazne jak wygladasz i ile zarabiasz(ta ważne że im sie hajs zgadza))a to kurwa oczywista oczywistość która jest tak kurewsko wazna.dopiero gdy załapałem oco biega nastapiło olsnienie.


i dzieki temu styki mi sie naprostowały.wiedziałem ze niema co sie starac o lale bo tego nie doceniają.wykorzystają jak pijawka.dostana i uciekna.ale dlaczego??oco tu chodzi w tym burdelu.odpowiedz jest prosta.starajac sie jak kolwiek o babe tracisz na wartosci w jej oczach.
 

kobiety nie są z wenus.one są z angli

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainteresowałem sie tematem hipergami u kobiet.temat mnie tak zainteresował że aż mi musk rozjebało :) moim zdaniem jest to brakujace ogniwo.wszelakie masy guru coachów pua itd nie poruszyli tego tematu (ograniczyli sie do gadania o monogami i poligami oraz tego ze nie wazne jak wygladasz i ile zarabiasz(ta ważne że im sie hajs zgadza))a to kurwa oczywista oczywistość która jest tak kurewsko wazna.dopiero gdy załapałem oco biega nastapiło olsnienie.

i dzieki temu styki mi sie naprostowały.wiedziałem ze niema co sie starac o lale bo tego nie doceniają.wykorzystają jak pijawka.dostana i uciekna.ale dlaczego??oco tu chodzi w tym burdelu.odpowiedz jest prosta.starajac sie jak kolwiek o babe tracisz na wartosci w jej oczach.

 

kobiety nie są z wenus.one są z angli

 

Dokladnie tak - bo za drzwiami lub w pracy zawsze jest kolejny, lepszy, o wyzszej pozycji i im wiecej czasu uplywa tym bardziej ten swoj robi sie dla kobiet mniejszy, bardziej szary, mniej meski i interesujacy. Oczywiscie dla glabow ktorzy zaraz zaczna pierdolic NAWALT - wyklad o NAWALTach...

 

Ciesze sie ze moglem Ci podsunac cos co Cie zainteresowalo i sprawilo ze Twoje zrozumienie swiata stalo sie pelniejsze.

 

A tu jeszcze Sandman o hypergami:  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładanie miary z USA do warunków na całym świecie jest pojechane. Kobiety są odpowiedzialne za wzrost wydobycia kopalin. Normalnie obsesja. To jeszcze trzeba dodać, że żydostwo rządzące światem to kobiety. To jest kolejny pomysł jak odwrócić uwagę od bandziorów u sterów. Jedną ze skuteczniejszych metod propagandowych jest mieszanie ludziom w głowach. Jak widać metoda trafia na podatny grunt. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładanie miary z USA do warunków na całym świecie jest pojechane. Kobiety są odpowiedzialne za wzrost wydobycia kopalin. Normalnie obsesja. To jeszcze trzeba dodać, że żydostwo rządzące światem to kobiety. To jest kolejny pomysł jak odwrócić uwagę od bandziorów u sterów. Jedną ze skuteczniejszych metod propagandowych jest mieszanie ludziom w głowach. Jak widać metoda trafia na podatny grunt. :lol:

 

Wszystko slicznie - ale kiedys jak bedziesz w centrum handlowym to policz ile jest sklepow dla kobiet a ile jest sklepow dla mezczyzn - to Ci powinno troszeczke rozjasnic w glowie. Inna kwestia - tym razem zwiazana ze statystyka to kto dysponuje budzetem domowym i podejmuje decyzje zakupowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest policzone na zubożenie i upodlenie ludzi. Nad rozbudzaniem pragnień pracują sztaby ludzi obu płci. Propagowanie nowego designu (przy niskiej trwałości ) to osobny przemysł.  Płeć nie ma tu nic do rzeczy. Zarówno panie jak i panowie ulegają pokusom, chcą żyć „lepiej” i mieć więcej niż sąsiad. Jest więcej sklepów dla kobiet, bo taki jest przeważnie podział, że kobietę wysyła się na zakupy. Jak mężczyzna ma pełny portfel, to nie przynosi do domu samych niezbędnych rzeczy (U mnie budżetem zarządza partner, ale to ja dążę do ograniczania wydatków i nalegam przy zakupie na wybranie przedmiotu, który będzie na lata). To całe generalizowanie i tworzenie teorii  jest o kant ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panieee po tygodniowym pobycie na forum masz Pan prawie 300 postów to jest uzależnienie! I dobrze , wiedzą trza sie dzielic ;)

Poironizujmy troche o tej cipie. To tak jakby wygłodniałemu bezdomnemu powiedzieć "Nie samym chlebem żyje człowiek" i mieć nadzieje ze słabo sie bije ;)

Akurat posty The Mana na tym forum ceChuje konkret, merytoryka i doświadczenie. No i dba o ortografię i interpunkcję, co niestety staje się wyjątkiem, a nie regułą. Niektórzy użytkownicy, którzy wypowiadają się dosłownie w KAŻDYM nowozałożonym temacie, a niestety niewiele mają do powiedzenia, mogliby brać z niego przykład.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.