Skocz do zawartości

Ojciec sam z dwójką dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w Anglii od 18 listopada 2016 po nowym roku ściągnąłem tu żone z dwójką dzieci 6 i 11 lat dwie córy. Zaczeliśmy prace dzieci do szkoły i żonie wystarczył ten okres żeby zacząc mnie zdradzać z znajomym anglikiem z pracy najlepsze jest to ze ona nic nie mówi po angielsku a on po polsku spotykali sie z sobą kilka razy jak mi pozniej powiedziała prawdę bo mnie okłamywała ze idzie z koleżankami na piwo. Jesteśmy ponad 11 lat po slubie masakra jakaś dla mnie  ten anglik to jakas patologia płaci alimenty na dzieci w  momenicie jak sie spotylkali jego ex wywaliła go z domu i miał swoje rzeczy w szatni pijaczyna pali zioło. Nie rozumiem tej kobiety.  Myslała ze ja wyjade do polski i jej zostawie mieszkanie ale jak mi powiedziała ze sie spotyka z kims to powiedziałem żę dzieci jej nie dam bo nie bedzie robić patologi. I się wyprowadza za tydzień na niczym jej nie zależy prosiłem ja żeby ze wzgledu na dzieci mieszkała z nami ale nie chce  dla mnie to jakiś koszmar. Najgorsze jest dla mnie to że sam z pensji nie dam rady utrzymać mieszkania i żyć. Może uda mi sie załatwić profit na mieszkanie ale to raczej mało prawdopodobne  bo krótko tu jestem. I nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty do czasu aż @facet115 łaskawie wstawi awatar i zapozna się z Regulaminem.

 

Temat otwarty po dopełnieniu formalności. @facet115 na litość boską nie dubluj tematów tylko zgłoś moderacji, że wstawiłeś awatar i zapoznałeś się z regulaminem a potem poproś o otwarcie tematu. Tym razem usunąłem drugi bez konsekwencji, ale następnym razem będzie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Ojciec sam z dwójką dzieci
  • HORACIOU5 odblokował(a) ten temat

Wyprowadzila sie ? Jesli tak- tym lepiej dla Ciebie. Rejestracja w miejscowym Councilu (przy okazji gdzie mieszkasz ? LDN ? Czy inne miasto? ). Pracujesz ? Jak tak- to Child Tax Credit Ci sie nalezy... A jak Ciebie zostawila... To zrobila ci prezent i przysluge bo mozesz sie zwrócic o mieszkanie do miejscowych wladz, jako ojciec sam wychowujacy dzieci. Predzej czy pózniej dostaniesz chate od panstwa, dodatki i dofinansowania na dzieci. Glowa do góry ! Jeszcze jej sie zasmiejesz w twarz...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mieszkanie w Polsce? Napusz jaka masz sytuacje w PL. Poszukać jakiegoś biura dla Polaków - jest to chujowe rozwiązanie - ale jak jesteś swiezak to nie widzę innego wyjścia. Tam ci powiedzą co i jak tzn benefitu i dodatek do domu. 

 

 

Rozwaz powrót do Polski. Żona może niedługo chcieć wrócić - biedak się nabrać. Zapomnij o niej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.