Skocz do zawartości

Panią Pawlikowską kupiłem


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem jeden odcinek. Jak wejdziesz do empiku to twarz tej Pani i jej nazwisko oblepia dosłownie wszystkie produkty: książki, płyty,gadżety. Pani pisze bardzo dobrze i zna się na rzeczy. Czytałem coś o kodach podświadomości, ale wiem, że od jakiegoś czasu wydaje takie pozycje seryjnie. Osobiście polecam, ale raczej paniom. Panom polecam takie lektury pisane przez mężczyzn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaka jest - kiedyś w lidlu czytałem, to całkiem fajnie to było opisane, teraz wejdę w nią głębiej. Czy tylko mi ona wydaje się wariatką przez te nieruchome, wielkie oczy? :)

To w sumie stara dupa, żeby "w nią wchodzić głębiej" :) Mnie jej wielkie oczy nie sugerują bycia wariatką, natomiast przerażają mnie jej publiczne wyznania. Mówiła już o swoim uzależnmieniu od narkotyków, seksu, gwałcie, anoreksji i bulimii. Niedługo pewnie napisze, że została połkięta żywcem przez wieloryba, jak biblijny Jonasz :)

Nie czytałem jej ksiażek. Za to widziałem w tv program z nią i Pałkiewiczem. Bardzo zapunktowała w moich oczach. Mówiła całkiem mądrze m.in. o chorym współczesnym wyscigu szczurów. Natomiast Pałkiewicz pieprzył od rzeczy, że tak musi być i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.