Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Smerfetka

Samice
 • Zawartość

  252
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

126 Świetna

1 obserwujący

O Smerfetka

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1070 wyświetleń profilu
 1. Otwieram bramy piekieł dla Pań :>

  Jestem za, może są dziewczyny które lubią takie klimaty.
 2. Domowy peeling

  Wiemy, wiemy
 3. @Rnext Jestem nauczona z domu szacunku dla żywności. Wychowałam się na wsi, więc nie było raczej wyrzucania żywności (zawsze miał kto zjeść resztki). Pamiętam lekcję którą otrzymałam jak byłam małą dziewczynką. Chciałam wyrzucić kawałek chleba, wcześniej wbijałam do niego widelec... Kiedy zobaczyła to moja mamuśka, powiedziała " Teraz nie szanujesz chleba, żebyś kiedyś go nie pragnęła". Do dziś ta lekcja mi pozostała w głowie ( jemy mało chleba, ale jak coś zostanie to go suszę na parapecie i robię bułkę tartą oraz zbieram suszony chleb i jak jadę na wieś - daję chlebek zwierzętom. Pamiętam jak się wyprowadziłam do mieszkania w bloku - był to dla mnie szok, że nadmiar jedzenia nie można dać zwierzętom, tylko trzeba wyrzucić. Szybko się przestawiłam na ilości do zjedzenia "na bieżąco". Mój partner również szanuje jedzenie ( on wie co to znaczy być głodnym i nie mieć na jedzenie). Jeśli mamy na coś ochotę ...ale jest np. w domu jeszcze nadmiar zupy pomidorowej i jest zagrożenie, że się zepsuje ...zjadamy zupkę aby przypadkiem jej nie wyrzucić. Wiadomo, czasem coś się wyrzuci....ale bardzo tego nie lubię.
 4. "Botoks"

  @Anna Wybieram się na film, dlatego nie będę czytać Twojej recenzji, aby się niczym nie sugerować Po oglądnięciu filmu odniosę się do Twojej oceny.
 5. Moje obrazy 2

  @Anna Bardzo mi się podoba! Szlifuj talent
 6. Dzień Dobry

  Cześć @joaska Dlaczego niedoli ?
 7. Nowy user wita

  Cześć
 8. Dzień dobry!

  Cześć
 9. Chodziło mi o to, że "zajebista" znaczy, że ludzie są "szczęśliwi", "mało się kłócą", "nadają na wspólnych falach" Tak jak naprawdę jest w relacji to tylko dane osoby wiedzą...ale wspólnym mianownikiem moim zdaniem jest wspólna pasja (znam małżeństwo, które uwielbia wspinaczkę, drugie kocha taniec - widać że siebie lubią i szanują)
 10. Proszę zdefiniuj to pojęcie
 11. Również masz na myśli przyrodę ? Góry? Morze ? Czy jest na tym świecie coś co lubisz? Coś co sprawia Ci przyjemność? Czy masz jakiś cel w życiu ? Czy uprawiasz jakiś sport ?
 12. Powitanie

  Cześć
 13. Zakazać moim zdaniem nic nie można, w sensie nie będzie zakaz skuteczny i będzie budził urazę. Można za to sprytnie podejść partnerkę, aby przestała się malować (pytanie jaki to makijaż ...dobry to taki którego nie widać w ciągu dnia/dobry=subtelny/ Wiadomo impreza to coś innego). Można np. jej powiedzieć jak jest bez makijażu że ładnie/pięknie/wspaniale/cudownie wygląda(najlepiej przy świadkach), a jak jest w makijażu powiedzieć, że "wolisz jak jest bez makijażu, bardziej się wtedy Ci podoba/piękniej wygląda(koniecznie bez świadków). Jak mimo chodem kilka razy powtórzysz, to powinno się w samicy zakodować Jak przestanie się malować lub troszkę rzadziej to powtarzać trzeba komplementy, aby się jej utrwaliło w główce.
 14. @catwoman Nie zmam tego bloga, ale zobaczę. Swego czasu robiłam wcierkę z kozieradki. Świeży sok z czarnej rzepy ma również moc ...niestety śmierdzi bardzo. Pokrzywę świeżą stosuję tylko w maju, jako wywar do picia(oczyszcza organizm). Co za mikstura Twojej babci ?
 15. @Adolf Przez Ciebie dziś miałam wyrzuty sumienia, że włosy umyłam A myje codziennie więc za 20 lat może być problem. Dziś kupiłam szampon dla niemowląt
×