Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Florence

Samice
 • Content Count

  664
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

685 Świetna

3 Followers

About Florence

 • Rank
  Sierżant
 • Birthday 01/16/1996

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

13204 profile views
 1. Nie zauważyłam takiego tematu w Rezerwacie, a szkoda dlatego postanowiłam założyć nowy wątek. Może (jak pisał pewien użytkownik w męskiej części) kogoś zainspiruje. Osho "Przeznaczenie, wolność, dusza. Jaki sens ma życie?"
 2. @TheFloratorWiem. Ale nie chce mi się w to bawić. Zresztą pamiętam jak pewien już nieaktywny użytkownik wprost, powtarzając dwa razy nazwał wszystkie młode kobiety chwastami. Ogólnie nie przebierał w słowach w tamtym poście. Zgłosiłam, ale zero reakcji. Więc szkoda zachodu. Zresztą moderatorów jest kilku, czytają i decydują, nie zamierzam spamować zgłoszeniami. Ja nie zauważyłam. Ale rzeczywiście to w jaki sposób tu piszesz ciężko nazwać rozmową, dlatego: To takie proste.
 3. To jest jego standardowe zachowanie. Wyładowuje frustrację w zależności od dnia na danej użytkowniczce, wysrywając się za przeproszeniem w różnych tematach. Dałam blokade, ale co z tego skoro myslałam, że działa inaczej, że po wrzuceniu do ignorowanych nie bedzie widzieć moich postów. Dwa małżeństwa, jak czytałam ostatnia półroczna relacja zakończona zdradą kobiety- normalnie alfa, tylko pouczać innych, kiedy na swoich błędach, pomimo wieku jak widać nie uczy się NIC.
 4. Rzeczywiście wolę raczej odbicie w lustrze, choć zdjęcia też lubię, szczegolnie kiedy np gdzieś wychodzę i jestem wyszykowana czyli mam ładnie ułożone włosy, swoją ulubioną szminkę na ustach itd...
 5. Też niestety od razu o tym pomyślałam... Po takim czasie powinien być raczej wyposzczony. Naprawdę dziwne tym bardziej, że wcześniej jak piszesz było okej. Ewentualnie może przyzwyczaił się do innych doznań- do zaspokajania się samemu (+porno) i np przez ten miesiąc zaczął przeginać- czytałam niedawno jakiś temat 'no fap' i podobno to może negatywne wpłynąć na życie seksualne.
 6. Coo???? A ja mam całkowicie odwrotne odczucia, parę razy czytałam tu między innymi jak np radzić sobie z wścibskimi docinkami kogoś z otoczenia apropo bycia singlem, więc tak jak pisał @dobryziomek chyba czytamy inne forum. Forum podchodzi trochę sceptycznie do związków, relacji damsko-męskich, obala różne stereotypy i jeśli już czytałam wyśmiewanie np presji społecznej bycia z kimś, bo inaczej "pewnie coś z Tobą nie tak, nikt Cię nie chce" czy inne bezmyślne komentarze otoczenia w podobnym tonie - takie jak np napisałaś powyzej (i jestem na serio zdziwiona, że przypisałaś to użytkownikom BS): Trollujesz?? 😂 Bo nie wierzę w aż takie problemy w czytaniu ze zrozumieniem?
 7. Nie, wystarczy że mój facet jest przy mnie. 😊 Reszty nie skomentuje, próbujesz być na siłę śmieszny, ale coś nie wychodzi, a dodatkowo chyba na siłę starasz mi się przypisać jakieś zachowania Twoich eks, celowo pomijając to co pisałam, ewentualnie czytasz bez zrozumienia. A że wolę więcej nie czytać Twoich wypocin to w końcu wykorzystam funkcje blokady.😊 Ps. Znaki interpunkcyjne (np "?") stawiamy zaraz po słowie, bez spacji.
 8. Oo nie, nie to miałam na myśli pisząc sprzeczka. 😂 Tu racja. I ciężko o dni kiedy tej ochoty nie mam więc zbyt się mną nie sugeruj. Ogólnie myślę, że jesteśmy siebie warci, Wy także lubicie czasem rozładować w ten sposób jakieś lekkie napięcia po np ostrzejszej wymianie zdań, drobnych złośliwościach (chociaż zdarza sie to mega rzadko) u mnie wręcz to jest inicjowane przez faceta, a kiedy jest daleko to mówi co by mi teraz zrobił, ale nie narzekam z tego powodu. ❤
 9. Nie wiem, ciężko mi się postawić w takiej sytuacji, uciekam od toksyczych relacji, szacunek jest najważniejszy, ale domyślam się że dzieci zmieniają perspektywe. Dalej podtrzymuje swoje zdanie i sorry, ale uważam, że jeśli facet pracuje, zarabia to obowiązkiem żony która zostaje w domu jest jego ogarnięcie. Oczywiście facet może w miare swoich możliwości pomóc, ale przerzucanie obowiązków, na zmęczonego męża po pracy, częste gderanie od progu ile to ona zrobiła, a on nie ruszy ręką rzeczywiście nie pomaga w utrzymaniu udanych relacji -autentyczna sytuacja- bliski mi facet ma swoją firmę, cieżko pracuje i zarabia kilkadziesiąt tysięcy dzięki czemu jego żona wygodnie żyje, ale mimo to non stop narzekanie, jak to jest jej ciężko z dzieckiem i domowymi obowiązkami, robi łaskę z tego, że zrobi obiad, posprząta, - wywyższa to do niego wiadomo jakiej rangi, co czasem bywa komiczne - chyba uważa, że powinien jej za to codziennie dziękować. Także czasem trzeba też popatrzeć z drugiej strony, a nie tylko ROSZCZENIA. A według tego co pisało, facet pracował i sporadycznie pomagał. "Zakupy? Przecież robię od czasu do czasu, poza tym, jak powie to też coś w domu zrobię, posprzątam. W końcu pracuję, też mam prawo być zmęczony, jak wracam do domu i dzieci na mnie wiszą, coś chcą, kłócą się…" Artykuł strasznie stronniczy, i po przeczytaniu go na spokojnie drugi raz wydaje mi sie bardziej beznadziejny niż godzinę temu. 😕 „Zakupy? Przecież robię od czasu do czasu, poza tym, jak powie to też coś w domu zrobię, posprzątam. W końcu pracuję, też mam prawo być zmęczony, jak wracam do domu i dzieci na mnie wiszą, coś chcą, kłócą się
 10. Co za bzdury, z trudem przeczytałam... Przeważnie wystarczy impuls. 😊 I wielokrotnie tak było np rozmawiam z moim na jakieś poważniejsze tematy - całkowicie aseksualne, a po chwili, może minucie, dwóch jestem gotowa i zawsze najfajniej, najintensywniej jest tak właśnie spontanicznie,😊 nie lubię za bardzo planować i na coś się nastawiać. OK, to nie małżeństwo, ale seks w nagrodę czy gra wstępna która trwa cały dzień to głupota, ile to razy miałam mega ochotę (i nie tylko ja )choćby po sprzeczce, więc dla mnie ten artykuł nie jestać zbyt wiarygodny, wydaje mi się że taka żona "da" po całodniowym nadskakiwaniu raczej z wyrachowania (dla korzyści), a nie przez pożądanie.
 11. Tak na szybko - niektórych (mojego np) cenie za racjonalne czasem wręcz takie zimne, logiczne myślenie, co pomaga w rozwiązywniu różnych problemów, opanowanie, poczucie humoru (jest zdecydowanie więcej mężczyzn, którzy je mają w porównaniu do kobiet), ambicje, inteligencje, pozytywnie zazdroszczę i doceniam zdolności techniczne - to że przeciętny mężczyzna potrafi ogarnąć sam wiele rzeczy w domu - naprawy itd (choć sama też nie mam dwóch lewych rąk żeby nie było ), doceniam za umiejętność stwarzania poczucia bezpieczeństwa i pewnego mężczyznę za to jak pięknie potrafi mówić/pisać o uczuciach- ja nie potrafię aż tak ładnie wyrazić w słowach tego co czuje (w końcu więcej było poetów mężczyzn).😊
 12. Oczywiście. Na pewno ją bardzo szanuje, a jeśli nie będą jej "przeszkadzać" jego oszusta, zdrady - podwójne życie i będzie z nim mimo wszystko dalej to jej mąż z pewnością będzie ją szanować jeszcze bardziej. Jej samoocena również na pewno wzrośnie. Kur.... nie mogę czytać takich komentarzy.
 13. Dokładnie (sama kiedyś czytałam poradnik w pdf'ie ) + partner może ją naprowadzić (myślę, że to ważne) no i najważniejsze to praktyka, obserwacja reakcji. A i tak to wiele nie pomoże jeśli robienie loda nie kręci danej kobiety-myślę, że żeby to dobrze robić trzeba to po prostu czuć, lubić i robić z przyjemnością i zaangażowaniem.😊
 14. Wole robić to instynktownie, naturalnie, po prostu być sobą i zachowywać sie w określony sposób, który jest zarezerowowany dla faceta, który mi sie podoba i to samo przychodzi - nie potrzebuje sztucznych, wymyślnych gierek, strategii itd które byłyby dla mnie męczące.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.