Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Florence

Samice
 • Content Count

  644
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

488 Świetna

3 Followers

About Florence

 • Rank
  Sierżant
 • Birthday 01/16/1996

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

11533 profile views
 1. Nie zgadzam się. Znam taką która jest przeciwieństwem niewinnej kobiety - dominująca, władcza, jej narzeczony nie ma z nią łatwo. Tu racja.
 2. Nie lubię kobieciarzy, zawsze spławiałam, co niestety czasem powodowało odwrotny skutek (namolność, ostrzejsze bajerowanie) przy tym typie faceta.
 3. Szanuj się i pracuj nad swoją samooceną. Takie myślenie nie jest "zdrowe". Gdybyś to Ty się upiła i ktoś by Cię przeleciał to byłoby ok?? No albo gdyby on się rozchorował na jakiś czas i w tym czasie potrzebował Twojego wsparcia to uważasz, że byłoby normalne to, że szukasz seksu na boku? Myślę, że masz jakieś tam wartości i odpowiesz NIE, dlatego powinnaś wymagać tego samego od swojego faceta i jeszcze raz powtórzę -szanować się.
 4. Fajny pomysł, ale myślę że lepiej sprawdziłyby się butelkomaty działające na takich zasadach jak opisał @Mr.Arioch.
 5. Chyba do Stwórcy...😂😂😂 Bo nie wiem, co miałby mieć na celu -tak stworzyła nas natura i naprawdę nie widzę w tym żadnej niesprawiedliwości. I uwierz, że ciesze się że jestem kobietą.
 6. 😂😂😂 Nie wierzę w to co czytam... To już chyba najwyższy level absurdu hahahah
 7. No to już przesada Też tak uważam. Może czasem warto pomyśleć, co się pisze, bo są granice. Naprawdę słabe to i niesmaczne, delikatnie mówiąc. Aż przypomniał mi się pewien hejter, niestety.:) I nie, nie popieram @Fit Daria, uważam że powinna wylądować na terapii i skończyć pisanie tutaj, ale brzydzi mnie agresja, nawet słowna, nie rozumiem tego, tym bardziej w stosunku do obcej osoby. "Głupi i bezmyślny komentarz z mojej strony. " Jasne. Bez odbioru.:)
 8. @CzarnyR Coś w tym jest i lepsze to od takiego nudnego, schematycznego i zachowawczego gadania. Mnie bardzo zaskoczyła mocna bezpośredniość, ale taka z wyczuciem na samym początku znajomosci (w odpowiednim momencie, bez chamstwa żeby nie było :D) i chociaż byłam speszona i lekko zszokowana to ostatecznie zadziałało.
 9. @DanielS zostanę ciocią i bardzo prawdopodobne, że nawet chrzestną, dostałam zdjęcie testu od siostry. 😊 Może kiedyś, kto wie.... Ps. Twój post spowodował "dziwną" rozmowę z @dobryziomek, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.😊
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.