Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Florence

Samice
 • Content Count

  783
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

890 Świetna

4 Followers

About Florence

 • Rank
  Starszy Sierżant
 • Birthday 01/16/1996

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

19240 profile views
 1. @albano Witaj kolego, piszesz bardzo znajomo, tak jakbym już Cię gdzieś czytała... Nie u każdego to takie proste. Moja mama ma bardzo szybki metabolizm, całe życie tą samą wage, która waha się max 3 kg. Chciała przytyć 4 kg, jadła za 3 osoby, więc jak można się domyśleć po przejadaniu nie czuła się dobrze, ale przytyła. Tylko po bodajże miesiącu, znowu wróciła do "naturalnej" wagi.
 2. Ja znam kobietę z ostrej patologii (chodziłam z nią do podstawówki i część gimnazjum - nie zdała), miała mocno pod górkę, była wyzywana od najmłodszych lat - jej matka była zataczającą się po parkach, zasikaną alkoholiczką. Nic do niej nie miałam, nie brałam udziału w nagonce, ale brzydziłabym się z nią mieć jakiś bliższy kontakt - pomimo młodego wieku widocznie nadpsute zęby, często tłuste włosy, raz kiedy usiadłam na apelu obok poczułam nieprzyjemny zapach za przeproszeniem z chyba nie mytej od x dni cipy (ewentualnie jakaś infekcja??). Ale oprócz tego miała zadatki na 9/10 - ładna twarz, duże niebieskie oczy, szczupła, ale równocześnie szybko bardzo kobieca figura (duże piersi, zgrabne nogi itd.) I pomimo tego, że śmierdziała i była brudaską jako nastolatka bardzo otwarta na seks i prowokująca miała powodzenie u facetów (Sebixów, patologów), ale i po cichu u tych "normalnych", którzy oficjalnie się z niej śmiali. Doszliśmy z koleżanką do rozmowy na GG gdzie jej brat pisał z kolegami (wzorowi uczniowie, jeden z nich syn radnego, drugi lekarki) o wyjazdach na jej wieś i rzeczach które robili - czasem w 4. Rozumiem młody wiek i pokusy, łatwość seksu z nią, ale do teraz nie rozumiem jak normalny, ułożony na pozór chłopak może się bzykać (czy nawet mieć robionego "tylko" loda") z niedomytą patologiczną Karyną.
 3. Ja tam zawsze w to wierzyłam, a nawet miałam styczność z takim ChADem... 😜 https://www.medonet.pl/psyche/zaburzenia-psychiczne,choroba-afektywna-dwubiegunowa--chad----objawy,artykul,1629715.html Nie sprząta, bo widocznie ma epizod depresyjny, który przechodzi przy Karynach w hipomanie... Ot cała tajemnica. 🤣
 4. Nie. Z tego co kojarzę, Awięc nagrał filmik, w którym chwalił kanał Sohayo i po tym nawiązali kontakt. Jeśli dobrze pamiętam, miała już wtedy swoich "fanów".
 5. Jego była dziewczyna, zarzuca mu zaczepki i manipulowanie "fanami", aby zrobić z siebie ofiarę. Narzeka na hejt w wiadomościach, komentarzach, które kasuje, ponieważ jego obserwatorzy jak pisze obwiniają ją o jego zły stan, depresje. Źródło: https://www.instagram.com/sohayo_official/?hl=pl (instastory). Z czymś mi się to kojarzy (może błędnie)... 53 min. 22s. Nie przepadam ani za Panem Awięc, ani za Sohayo (uściślając - za ich działalnością w internecie), jej filmiki (w sumie jego też) to przeintelektualizowany bełkot i odrzuca mnie jej dziwaczne zachowanie. Sorry, za trochę plotkarski temat, ale, może kogoś zainteresuje w związku z zarzutami Awięca wobec Marka i forum.
 6. @kame.hame Mam go od prawie roku, kupiłam wtedy za 250 zł i jestem nawet zadowolona - mam dwa koty, psa i zawsze bez problemu odkurzam nim całą sierść jaką zostawia kot na krzesłach, moim fotelu itd.
 7. Mały, bardzo tani i dość dobrze ciągnie. https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-standardowe/odkurzacz-beko-vcc34801aw-workowy
 8. Wiele rzeczy. 😊 Nie mogę się nagłaskać szczeniaczka, którego przywiozła mi siostra. 😍❤️ Pierwszy raz zrobiłam tort (śmietankowo-malinowy) i wyszedł pyszny, już mam zamówienie na urodziny szwagra. Mój facet napisał do mnie z pracy, sam z siebie, że na serio myśli o czymś (nie chcę za dużo pisać publiczne z pewnych względów), co ogólnie mówiąc przeniesie naszą relację na "wyższy poziom". ❤️
 9. Tak. 😊 Są takie dwie osoby, które od razu przyszły mi na myśl.😊 Większość niestety to toksyczni ludzie, czerpiący satysfakcję, z tego że ktoś ma gorzej pod jakimś względem czy starający się poprawić swoje samopoczucie, samoocenę perfidnie dowalając innym, czasem w zawoalowany sposób. Ehhhh, a miało być pozytywnie...
 10. Około 150 - 160zł, książka medyczna (PZWL) potrzebna na moim kierunku.
 11. Nie wiem, pewnie zależy od faceta, ale moja babcia od 5 lat ma drugą młodość i jest z facetem 15 lat młodszym, xD a charakterek ma i widać, że ją kocha i mu na niej zależy. O dziwo nie widać tak tej różnicy wieku i pasują do siebie, także dużo zależy od tego jak się starzeje kobieta - genów i czy jest zadbana. Tak ludzie w tym wieku 65+, a nawet 70 czy 80 uprawiają seks - nie pytaj skąd wiem... Jestem temperamentna, podobna do mojej babci i wiem, że w wieku +70 lat też pewnie będę miała ochotę. Nie uważam tego za problem, na starość też można być szczęśliwą - jak nie z mężem to z jakimś rozwodnikiem, wdowcem. Nieraz widzę takie pary, nawet ciekawie wygląda taka "świeższa" miłość u starszych osób.
 12. Pisanie mojego eks. Nie wiem, co chce tym ugrać. Jeszcze głupie pytania (żarty?wybadanie terenu?) czy zaproszę go na ślub.
 13. Grupa Sióstr Samic (SS) 😁i to są postępowe i pewne swojej wartości Kobiety! 😆 Dość podwójnych standardów i "dyktatury kobiet"!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.