Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Florence

Samice
 • Content Count

  587
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

374 Świetna

3 Followers

About Florence

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

8120 profile views
 1. @Shibki Bez przesady, każdy ma swoje skojarzenia.
 2. Serio? Nie mam pojęcia, może dlatego, że nie jestem żoną. Nigdy bym tego nie skojarzyła i jakoś nie łączyła, a mam sporą wyobraźnię...
 3. Dyskryminacja blondynów. A z tych wszystkich najbardziej podoba mi się ten: Ten też jest ok A pierwszy z tej galerii moim zdaniem jest przesadnie wystylizowany, taki laluś - odrzuca mnie to,
 4. No ok, przyznaję się do błędu, xD musiałam coś nie tak kliknąć i słownik zamienił. Tak to jest jak się pisze na szybko z telefonu pomiędzy zajęciami.
 5. @DanielSWiem, wiem, ale chyba jestem zbyt mało "postępowa", nie potrafię zrozumieć, ale ok ich życie, napisałam tylko co myśle...:) I sorry, ale to nie jest silna psychika tylko zepsucie. Z podtekstem -literka mi się nie kliknęła. A czy wie jeśli jesteś wobec niej tak szczery, że patrzysz na nią nie tylko jak na zwykłą koleżankę, że rozważasz z nią seks (we trójkę)? Juz nie drąże, macie po prostu inne podejście i ok ludzie są różni, tylko oby wam to później nie zaszkodziło, bo fantazje fantazjami, ale wcielenie tego w życie to co innego...
 6. Nie wyobrażam sobie żeby mój facet miał nawet takie myśli. 😕 Rób co chcesz, ale już takie spotkania z potekstem by mnie raniły, a seks mężczyzny którego kocham z inną kobietą jest dla mnie niewyobrażalny chociaż jestem tolerancja jest to obrzydliwe, rozwaliłoby mnie kompletnie, a później mój zwiazek -prędzej wyobrażam sobie coś takiego w relacji gdzie nie traktuje się poważnie i jest się ze sobą głównie dla seksu i miłego spędzania czasu bez zbędnych uczuć. Czytałam też 5/10 o zachowaniu Twojej żony. Nie rozumiem tego i nie pisz, że duży staż związku powoduje otwarcie się na takie rzeczy. Możecie być przyjaciółmi, jak bodajże pisałeś (i ja tez sie przyjaźnie w zwiazku, bo lubie taką emocjonalną bliskosc), ale przede wszystkim powinniście być dla siebie małżonkami, a w małżeństwie nie ma miejsca dla trzeciej osoby, tym bardziej w łóżku.
 7. Tak, jesteśmy. Od kilku tygodni. ❤️ Hahah, dziękujemy. 😊 Oj tam, tutaj piszemy zachowawczo. Hahahah gadaliśmy o tym i zgodnie uznaliśmy, że nie ma takiej opcji, żadnych tematów. To nam nie grozi, oby każdy w bliskiej relacji rozmawiał ze sobą o wszystkim tyle co my. Dzięki. I już nie robię off-topu.
 8. @DanielSW sumie tamten strój kupiam, pół-żartem po naszej pewnej rozmowie, ale to było całkiem ciekawe. Kręciły go białe fartuszki, zawody medyczne u kobiet, a jeszcze wtedy nie studiowałam tego, co teraz. @dobryziomekOj przesadzasz. Wszystko jest dla ludzi, aby tylko nie przeginać, jeden-dwa gadżety używane sporadycznie to nic złego i absolutnie nie świadczy to o jakieś rutynie -zależy jak kto do tego podchodzi.
 9. Mam (dostałam kiedyś w prezencie ), ale oczywiscie nie można porównać wibratora z penisem - w końcu to tylko masturbacja, która daje % przyjemnosci jaki daje seks.
 10. @PoProstuKobietaDziwnie się czyta takie tematy (i ostatnie posty) po Twoim pierwszym, "powitalnym", który był za przeproszeniem jak dla mnie ekhm... wazeliniarski.
 11. Daj spokój, niektórzy wolą żyć złudzeniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.