Skocz do zawartości

Co z tym seksem?:)


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

Spore o ile jest atrakcyjna. Jeśli jej atrakcyjność oparta jest na ubrankach i tapecie szanse na powtórny seks drastycznie maleją.

Jeśli nie reprezentuje sobą w łóżku niczego szanse na powórny seks są przyzerowe.

No chyba, że facet bierze "proszki" a ona pozwala z sobą zrobić wszystko. Wtedy różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagódki już stoją ? :D

Wiesz, czasem HIV'a możesz złapać i z "porządną", wystarczy, że jej poprzedni men, nie prowadził się zbyt dobrze ;).

A wracając do tematu ... rycząca 30-stka ma większe szanse od swojego rówieśnika ...

Sad but true :(. Coś o tym wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 letni facet w Polsce to przewaznie pasibrzuch z zaawanasowana prochinca, ubrany w szmaty i z mina seryjnego zabojcy...Niestety taka prawda, jadac po miescie i galeriach kobiety wygladaja o wiele wiele lepiej wizualnie od swoich chlopkow, mezow..Oczywiscie sa wyjatki bo oboje moga wygladac super albo facet lepiej ale to rzadkosc, lazi Ci taka pod nosem z rajstopami we wzorki i ciasna spodnica, wez tu badz madry czlowieku...Jagodki stoja bo jest w miare cieplo bez deszczu i mocnego sniegu ;-) a co do HIva masz racje, czasami mozesz zalapac od ''dobrze'' prowadzacej sie kulturalnej Pani z katolickiego domu po pasterce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 letni facet w Polsce to przewaznie pasibrzuch z zaawanasowana prochinca, ubrany w szmaty i z mina seryjnego zabojcy...Niestety taka prawda, jadac po miescie i galeriach kobiety wygladaja o wiele wiele lepiej wizualnie od swoich chlopkow, mezow..Oczywiscie sa wyjatki bo oboje moga wygladac super albo facet lepiej ale to rzadkosc, lazi Ci taka pod nosem z rajstopami we wzorki i ciasna spodnica, wez tu badz madry czlowieku...Jagodki stoja bo jest w miare cieplo bez deszczu i mocnego sniegu ;-) a co do HIva masz racje, czasami mozesz zalapac od ''dobrze'' prowadzacej sie kulturalnej Pani z katolickiego domu po pasterce..

ja mam ponad 30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to coś wam powiem..zauważyłam ostatnio że kręcą mnie młodzi mężczyźni :D  wiem, wiem zaraz posypią sie komentarze że chce się dowartościować w oczach młodego i takie tam:)

Ale chodzi o to że po prostu kręcą mnie młode chłopaki tak 24-28 lat :lol:  nie bez znaczenia jest również fakt, że odczuwam nieustanny apetyt na seks :lol:  :lol::lol:  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, dla mnie kobieta w Twoim wieku, zadbana i z milym przyjemnym zapachem to skarb...Doswiadczona naprawde potrafi namieszac w lozku, nie to co te mlody klody ktore sa tak slabe w lozku ze az wyciskaja lzy...Czyzbys miala ochote na male co nie co z jakims forumowiczem? W koncu spotkania forumowiczow ostatnio w modzie a kobiety ciagle za nia podazaja takze czemu nie ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.