Skocz do zawartości

Witam wszystkich braci samców.


Consetem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dłuższego czasu czytuję Marka i postanowiłem że w końcu założę konto i zacznę się udzielać na forum, bo jest ono zbyt zajebiste by jedynie biernie obserwować co tu się wyrabia :)
Mam 18 lat, dopiero zaczynam wchodzić w świat związków i kobiet, choć już z poważną wiedzą dającą mi przewagę :D. Dotarłem tu chyba dlatego że od zawsze czułem że w związkach kryje się coś bardzo śmierdzącego i dopiero po przeczytaniu kilku felietonów uklarowało mi się że czułem po prostu woń gówna.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to tak najbardziej ciekawią mnie wasze doświadczenia. Ja z racji mojego wieku nie widziałem strasznie dużo, chociaż trochę już przeżyłem. Hehe jeżeli chodzi o małżeństwo to w sumie fakt, kobieta powinna latać z a facetem i on ewent. litościwie powinien się na nie zgodzić (oczywiście z uwzględnieniem intercyzy itp.) :) No. ale kultura i "normy społeczne" robią swoje, nie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie dziękuję Bogu za to że nie musiałem odczuć tego wszystkiego co wy na własnej dupie żeby zrozumieć o co chodzi w grze damsko-męskiej. Ogólnie były tam jakieś "nieszczęśliwe zakochania" w przeszłości, ale zawsze czułem że coś jest kurwa nie tak i zwykle obwiniałem siebie. Na szczęście pewnego pięknego dnia trafiłem na stronę Marka i z czasem doznałem oświecenia :)

ED. Plusy małżeństwa dla faceta ? Ujarzmienie samicy alfa + intercyza + sprawiedliwa podzielność majątkowa = profit (?) W sumie teoretyzuję, wiem że wymagałoby to wiele pracy i w hooj nerwów, pomarzyć zawsze można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie dziękuję Bogu za to że nie musiałem odczuć tego wszystkiego co wy na własnej dupie żeby zrozumieć o co chodzi w grze damsko-męskiej. Ogólnie były tam jakieś "nieszczęśliwe zakochania" w przeszłości, ale zawsze czułem że coś jest kurwa nie tak i zwykle obwiniałem siebie. Na szczęście pewnego pięknego dnia trafiłem na stronę Marka i z czasem doznałem oświecenia :)

ED. Plusy małżeństwa dla faceta ? Ujarzmienie samicy alfa + intercyza + sprawiedliwa podzielność majątkowa = profit (?) W sumie teoretyzuję, wiem że wymagałoby to wiele pracy i w hooj nerwów, pomarzyć zawsze można :D

 

Milo slyszec takie wyznania. A z ciekawosci - czy moglbys sie podzielic z nami tym na ile Twoja postawa/wiedza jest powszechna wsrod rowiesnikow? Bo moi znajmoi starsi od Ciebie o piec lat (wyedukowani przeze mnie konwertyci) twierdza ze nadal jest wielu chetnych 'zonkosiow'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo slyszec takie wyznania. A z ciekawosci - czy moglbys sie podzielic z nami tym na ile Twoja postawa/wiedza jest powszechna wsrod rowiesnikow? Bo moi znajmoi starsi od Ciebie o piec lat (wyedukowani przeze mnie konwertyci) twierdza ze nadal jest wielu chetnych 'zonkosiow'...

No co tam myślą o małżeństwie itp. to nie mam pojęcia, raczej żaden facet jeszcze o tym otwarcie nie mówi. Ale jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie to... no cóż, raczej dają się tyrać i bardzo angażują się w związki. Kojarzę nawet jak jeden kolega chyba płakał, bo mu dziewczyna na imprezę nie przyszła i był cały czas zdołowany... W sumie szkoda ludzi, którzy żyją po tej fałszywej stronie lustra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.