Skocz do zawartości

Małżonka...


Rekomendowane odpowiedzi

Na 92% (tak strzelam) Grażynka będzie się teraz dwoić i troić w podchodach. Zapewne trochę ją zabolało to - bądź co bądź - odtrącenie. Odpuści, gdy pojawi się jakiś łatwiejszy, porównywalnie dobry cel. 

 

Ale wszystko w rękach Assasyn'a, który ma okazję do przetestowania charakteru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Dla proby zastosowalem to z dyrektorka w mojej firmie: Pani dyrektor, oczekuje ze Pani do mnie podejdzie. Bez szmerania przylazla na moja ciecowke.''

 

Ciekawe, aż nie chce się wierzyć...z reguły baba na stanowisku jest ''wyzwolona''i podkreśla swą dominację, lubi rozkazywać, więc...zresztą pomijając aspekt płciowy, jaki dyrektor słysząc takie słowa nie opieprzy swojego pracownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta za dzialalo. Bedziesz mial obsliniona wielbicielke I jeszcze wieksze pokusy.

Jeszcze nie zajarzyles jak to dziala?

Adolf, doskonale wiem jak to działa...Ale cos zrobic trzeba było...Jesli to nie poskutkuje to zastosuje inny patent...

@Fantomas, test charakteru to mam codziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Dla proby zastosowalem to z dyrektorka w mojej firmie: Pani dyrektor, oczekuje ze Pani do mnie podejdzie. Bez szmerania przylazla na moja ciecowke.''

Ciekawe, aż nie chce się wierzyć...z reguły baba na stanowisku jest ''wyzwolona''i podkreśla swą dominację, lubi rozkazywać, więc...zresztą pomijając aspekt płciowy, jaki dyrektor słysząc takie słowa nie opieprzy swojego pracownika?

Nie zapominaj ze po przebudzeniu reprezentuje swoim zachowaniem, postawa, prawdziwego samca ktory nie pierdoli sie w tancu. Mam na wszystko I wszystkich wyjebane. Gapie sie bezczelnie na nia I swoja postawa sugeruje ze chetnie bym ja puknal. Wiem ze jest po za moim zasiegiem, ona to wie

Ale mam wyjebane. Ona jest odemnie 20 lat mlodsza I moze wczesniej nie spotkala sie z taka postawa. Zreszta idzie za stadem, moja firma to babiniec.

Ona jest tylko kobieta.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka młodziutka dziewczyna u mnie w pracy która czesto pyta mnie sie o rady, co bys zrobil, co mam zrobic w tej a nie innej sytuacji :)

Czesto mnie zaczepia, to przestraszy to pomacha i tak dalej...Fajniutka, idealna na wychowanie. Mimo swojego mlodego wieku i bardzo emocjonalnego podejscia, ma zadatki i potencjał...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka młodziutka dziewczyna u mnie w pracy która czesto pyta mnie sie o rady, co bys zrobil, co mam zrobic w tej a nie innej sytuacji :)

Czesto mnie zaczepia, to przestraszy to pomacha i tak dalej...Fajniutka, idealna na wychowanie. Mimo swojego mlodego wieku i bardzo emocjonalnego podejscia, ma zadatki i potencjał...

 

Ja pie......ę :P

 

To jej wsadź obydwie ręcę w majty i sprawdź , czy też działa ??? :lol:

 

P.S. Napięcie to ma potencjał ( w elektryce to różnica potencjałów -w fizyce tyż :D )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledge chłopie, traktuj takie posty jak ten który cytowałem z przymrużeniem oka, bo ironii tam sporo...Naucz sie mojego poczucia humoru :)

 

Ja tez mam taki dziwny sens of humor :D . Np. lubie Montego Pythona :lol:

Dobrze mnie rozweselasz i o to chodzi. :lol:

P.S. Mróżę oczy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze, to była ironia, nie potrzebuje kolejnej dupy nad która trzeba sie rozwodzić, nie chce mi sie bo czekam na Sw. Mikołaja :)

Sledge, jestes równy gość, fajnie ze zauwazasz ironie w moich postach. Niestety przez internet cięzko to rozszyfrowac, w realu przy piwku było by łatwiej :)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tą młodziutką - będziesz miał dobry sex. Nawet może pójdzie na układ bez żadnych zoobowiązań oczywiście do czasu kiedy się zaanagażuje wtedy trzeba relacje skończyć. Nie rozumiem Twojego myślenia zastawiasz się co zrobić z mężatką jak masz fajną, z tego co wnioskuję WOLNĄ dwudziestkę na tacy. Ale jednak to nie tylko kobiety ciągnie do czegoś niedostępnego :) mam nadzieje ze się mylę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.