Skocz do zawartości

Hej hej :)


ZyzzvonGatsby

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, witam wszystkich.

 

Mam 27 lat , jestem z Warszawy. Prowadzę firmę ubezpieczeniowo kredytową od 3 lat , a robię to dlatego, że w żadnej pracy nie dawałem sobie rady :D

Oczywiście , prowadząc firmę też sobie nie dawałem rady, ale wizualizując sobie przed snem luksusy i mimo dużego wstydu przed społeczeństwem i postępującej depresji nagle zacząłem zarabiać 5 cyfrowe kwoty.

Brzmi nieprawdopodobnie, ale tak było.

Oczywiście wszystko co zarobiłem wydałem na różnej maści terapeutów , ale jedno co wam mogę powiedzieć to psychologia i cochingi dla ludzi w dużym dołku nie działają.

 

Teraz jak tak sobie myślę, to wyszedłem z tego bo się dobrze czuje ze sobą i mogę powiedzieć, że nawet lubie siebie.

Najbardziej pomogła mi hipnoza i praca z podświadomością.

I w czasach frustracji proszenie o pomoc działa - zawsze pomoc przychodziła - ale to z faktu że te proszenie trafia wtedy do podświadomości.

Mam całe historie jak w scenariuszu filmowym kiedy o coś poprosiłem i przyszło.

Spotykam się też z pozytywnymi osobami -więc to też jest taki plus - że nikt mi nie dosrywa jak w dzieciństwie.

Uważałem się za ciężko chorą osobę , a teraz jestem zdrowy bez żadnych interwencji lekarza - ale przeczytałem w mądrej książeczce , że ludzie z depresją

tak mają :D Mimo , żę pracuje w sprzedaży nadal mam przed obcymi ludźmi lekką trzęsiawe/ szczególnie przed kobietami - ale myślę że to tylko kwestia czasu, bo ze sobą czuje się dobrze.

I są to objawy raczej warunkowe .

 

Z dupeczkami mam niewielkie doświadczenie, ale jakieś mam i wyczuwam te schematy tutaj opisane.

 

Ogólnie lubie takie męskie klimaty, kurwienie, śmiechy, niewybredne żarty, czasem piwko i wypady na różnego rodzaju zadupia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.