Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Blackpill

Blackpill

 

 

 

Blackpill powstał by uświadomić ludziom prawdę na temat wpływu atrakcyjności fizycznej na ludzkie życie i relację z płcią przeciwną

 

 

Blackpill powstał poprzez wyłamanie się części osób z klasycznej ideologii Redpill, część redpillerów uważała, że wygląd ma dużo większe znaczenie niż przypuszcza się w Redpill, ponadto część redpillerów skupiała się bardziej na cechach wyglądu i tym jak one determinują przestrzeganie jednostki przez innych ludzi. Ta część redpillerów stworzyła Blackpill.

 

Blackpill bazuje na Redpill. Blackpill uważa, że geny decydują o większości rzeczy w naszym życiu, a mało atrakcyjni fizycznie ludzie będą mieli ciężkie życie.

 

Główne twierdzenie Blackpill:

 

W kwestii rozmnażania, niczym się nie różnimy od zwierząt, te same prymitywne instynkty rządzą ludźmi i zwierzętami, a wszystkie tezy o miłości i podobne twierdzenia to wymysł. Każdy chce seksu z osobą o jak najlepszych genach, a jakość genów oceniamy przez wygląd. Wszystkie pozytywne zachowania wobec ludzi atrakcyjnych fizycznie i negatywne wobec ludzi nieatrakcyjnych fizycznie mają na celu promowanie dobrych genów i ułatwianie atrakcyjnym fizycznie ludziom życia i rozmnażania się, by dobre geny były powielane. Ludziom mało atrakcyjnym fizycznie utrudnia się życie, by ich geny został wyrzucone z puli genetycznej. U ludzi dochodzi jeszcze kwestia, że kobiety dysponując ludzką inteligencją wykształciły strategię omamiania seksem z zabezpieczeniem i udawania miłości wobec nieatrakcyjnych fizycznie mężczyzn w celu wykorzystania ich z zasobów koniecznych do wychowania potomstwa atrakcyjnych fizycznie mężczyzn.

 

Wszystkie cechy wyglądu fizycznego mają uzasadnienie:


Wzrost daje przewagę w walce i różnych czynnościach fizycznych, pozwala zbudować większą siłę i masę. Gęste włosy dają ochronę głowy przed upałem, opadami i innymi czynnikami atmosferycznymi. Wyraźna, mocna szczęka daje ochronę przed uderzeniami i sprawia, że potomstwo nie będzie miało problemów z przyjmowaniem pokarmu. Mięśnie dają siłę, stymulują produkcję testosteronu, większa siła to większa szansa na wygraną w starciu z drapieżnikiem. Tłuszcz wpływa negatywnie na zdrowie i stymuluje produkcję estrogenu, dlatego kobiety brzydzą się otyłymi mężczyznami a podniecają ich umięśnieni wyrzeźbieni mężczyźni. Szerokie barki pozwalają wydobyć większą siłę uścisku i udźwigu. Opalona skóra jest dobra dla zdrowia na wiele sposobów, dlatego kobiety wolą mężczyzn o ciemniejszej karnacji niż bladej skórze. Ostatecznie wygląd jest oceniany przez kobietę i daje jej ocenę naszych genów. Na ich podstawie atrakcyjni fizycznie mężczyźni trafiają do szufladki „uprawiaj z nim seks” a reszta do szufladki "nie uprawiaj z nim seksu"

Instynktownie seks to robienie dzieci. Dopiero nasza ludzka inteligencja pozwala nam świadomie uniknąć zapłodnienia. Nie zmienia to faktu że instynkty robią swoje.

 

Stwierdzenie "boli mnie głowa" oznacza chciałabym seksu z atrakcyjnym fizycznie mężczyzną, ale nie wyszło a ktoś mnie musi utrzymywać.

 

O blackpill:

 

Idea Blackpill jednoznacznie zakłada, że wygląd jest najważniejszy i że od niego zależy najwięcej, ponadto atrakcyjność fizyczna uchodzi za mierzalną i uniwersalną.

 

Blackpill zakłada istnieje męskich i kobiecych strategii seksualnych, realizowanych nieświadomie. Kobiety opierają swoje strategie seksualne na hipergamii.

 

W Blackpill, zakłada się, że tylko 20 % mężczyzn jest naprawdę atrakcyjnych fizycznie dla kobiet, a tylko 40 % mężczyzn spełnia kobiece wymagania dotyczące wyglądu, które w połączeniu z statusem społecznym umożliwiają im wzbudzenie pożądania w kobietach. Jest to ewolucyjnie uzasadnione, bo 1 kobieta może urodzić dziecko 1 mężczyźnie, a 1 mężczyzna może zapłodnić wiele kobiet, więc z punktu widzenia gatunku najkorzystniejsze jest to, by rozmnażały się tylko najlepsze, najzdrowsze, najbardziej wartościowe genetycznie osobniki płci męskiej, bo to zapewnia silne, zdrowe dzieci, więc tylko około 40 % mężczyzn będzie dla kobiet przynajmniej przeciętne z wyglądu, a tylko około 20% mężczyzn będzie naprawdę atrakcyjnych fizycznie dla kobiet.

 

W Blackpill dla większości mężczyzn atrakcyjna fizycznie będzie większość kobiet.

 

W Blackpill uważa się, iż ludzie mało atrakcyjni fizycznie, bądź z chorobami przegrają ewolucyjną grę, nie będą mieli dzieci, seksu, ani szczęśliwego związku.

 

Blackpill głosi, że wygląd fizyczny wpływa nie tylko, na powodzenie u płci przeciwnej, ale na to jak nas będą traktować inni ludzie ogółem. Atrakcyjni fizycznie ludzie będą znacznie lepiej traktowani i oceniani w szkołach, dla atrakcyjnych fizycznie ludzi inne osoby będą znacznie milsze i sympatyczniejsze niż w stosunku do osób mało atrakcyjnych fizycznie. Osoby atrakcyjne fizycznie będą lepiej traktowane i będą mieli znacznie większa liczbę znajomych niż mniej atrakcyjne fizycznie jednostki. Społeczeństwo będzie nieświadomie lepiej traktować atrakcyjnych fizycznie ludzi. Ma to ułatwić rozmnażanie się ludziom atrakcyjnym fizycznie.

 

Blackpill powstał po to, by uświadomić mało atrakcyjnych fizycznie ludzi, skąd się biorą ich porażki w relacjach damsko-męskich, a także w życiu osobistym i społecznym. Założenie jest takie, że prawda wyzwala.

 

 

 

 

Mężczyźni różniący się szczęką, która znacznie zmienia ich atrakcyjność fizyczną według Blackpill

 

Atrakcyjność fizyczna

 

 

 

 

Blackpill a Redpill:

 

Redpill skupia się na tym na co człowiek ma wpływ. Redpill skupia się na zachowaniu, redpill uczy prawd o kobietach, mężczyznach, o tym jak wyglądają związki i relacje damsko-męskie. Redpill bada głównie wpływ zachowania na relacje z płcią przeciwną i ludzkie życieBlackpill skupia się głównie na cechach wyglądu fizycznego, na które nie mamy wpływu. Blackpill bada wpływ wyglądu fizycznego na relacje z płcią przeciwną i ludzkie życie. Blackpill jest rozwinięciem teorii SMV.

 

 

 

 

Blackpill

 

 

Najważniejsze tezy Blackpill:

 

Atrakcyjność fizyczna:

 

 

 • 1. Atrakcyjność fizyczna jest uniwersalna i całkowicie mierzalna.

  2. Jesteśmy wstanie od razu ocenić cudzą atrakcyjność fizyczną.

  3. Zdolność do oceny cudzej atrakcyjności fizycznej jest wrodzona. Wzorzec atrakcyjności fizycznej zapisany mamy w genach.

  4. Symetria twarzy i ciała to jedne z najważniejszych cech atrakcyjności fizycznej i są to cechy uniwersalnie pożądane.

  5. 
  Kobiety są hipergamiczne.

  6. Najatrakcyjniejsze fizycznie 20%
  mężczyzn ma mnóstwo partnerek seksualnych.

  7. Atrakcyjni fizycznie ludzie chętniej wierzą w to, że świat jest sprawiedliwy, gdyż sami wiodą dobre
  życie.

  8. Większość
  kobiet odrzuci mężczyzne bazując tylko na jego wyglądzie.

   

  9. W dawnych czasach rozmnażało się tylko około 40 % mężczyzn, a liczne potomstwo posiadało tylko około 20 % mężczyzn. Kobiety nie dopuszczały do seksu mężczyzn z poza 40 % najatrakcyjniejszych fizycznie.

  10.
  Miłość "od pierwszego spojrzenia" dotyczy tylko ludzi atrakcyjnych fizycznie.

  11. Przeciętnemu
  mężczyźnie podoba się większość kobiet, kobietom podoba się niewielu mężczyzn.

  12. Wygląd jest najważniejszy dla obu płci w rozmowie mającej na celu nawiązanie relacji
  seksualnej.

  13. Dla
  kobiet najbardziej liczy się wygląd potem osobowość potem pieniądze, choć kobiety na ogół kłamią, mówiąc, że najbardziej liczy się osobowość.

  14. Ludziom atrakcyjnym fizycznie przypisuje się lepsze cechy charakteru niż ludziom mniej atrakcyjnym fizycznie.


  15. Osobowość mężczyzny zaczyna liczyć się dla kobiety tylko wtedy gdy spełnia on jej wymagania dotyczące wyglądu.

  16. Bycie nieatrakcyjnym fizycznie zmniejsza szanse na posiadanie partnerki u
  mężczyzn.

  17. Nieatrakcyjne fizycznie
  kobiety częściej znajdują się w związkach małżeńskich niż nieatrakcyjni fizycznie mężczyźni.

  18.
  Kobiety są mniej skłonne do używania zabezpieczeń z atrakcyjnymi fizycznie mężczyznami.

  19.
  Mężczyźni preferują kobiety o odpowiedniej proporcji talii do bioder, niewidomi mężczyźni mają takie same preferencje, jak zdrowi.

  20. To czy kobieta osiągnie orgazm podczas seksu jest mocno zależne od atrakcyjności fizycznej mężczyzny.

  21. Tym atrakcyjniejszy fizycznie partner kobiety w związku, tym krócej będzie czekał na rozpoczęcie współżycia seksualnego.
  Kobiety oceniają około 20 % mężczyzn jako atrakcyjnych fizycznie.


  22. Mężczyźni mało atrakcyjni fizycznie mają małe szanse na seks.

  23. Młodzi mężczyźni z atrakcyjniejszymi twarzami, z mocną, kwadratową szczęką mają swój pierwszy raz szybciej.

   

  24. Duża ilość testosteronu sprawia, że w okresie dojrzewania u mężczyzn powstaje bardziej atrakcyjna twarz i wykształcają się meskie cechy fizyczne.

   

  25.Kobiety preferują długie penisy z dużym obwodem, kobiety uprawiające seks z mężczyznami o większych penisach mają orgazm częściej.

   

  26.Kobiety wolą by mężczyźni ukrywali swoje problemy zdrowotne.

   

  27.Atrakcyjność twarzy mężczyzny ma ogromne znaczenie dla ogólnej atrakcyjności fizycznej mężczyzny.

   

  28. Wygląd mężczyzny dla kobiet jest dużo ważniejszy niż męskie pieniądze jeśli chodzi o seks.

   

  29. Wysocy mężczyźni mogą zbudować większą masę mięsniową, są silniejsi i pewniejsi siebie.

   

  30. Operacje plastyczne twarzy u człowieka zmieniają sposób w jaki odbiera się charakter tej osoby.

   

  31. Większość ludzi z chorobami genetycznymi pozostaje bez seksu, dzieci i związków przez całe życie. Zdrowi ludzie nie chcą wchodzić w interakcje z osobami chorymi i oceniają ich jako bardzo mało atrakcyjnych fizycznie

   

  32. Wysocy mężczyźni cieszą się lepszą jakością życia w każdym aspekcie, mają więcej dzieci niż niscy mężczyźni, zajmują wyższe pozycje społeczne. Wysocy mężczyźni są traktowani lepiej przez innych ludzi.

   

  34. Kobiety są najbardziej zainteresowane mężczyznami mającymi powyżej 1.80 m.

   

  35. Większość kobiet odrzuci mężczyzne jeśli nie spełnia ich wymagań dotyczących wzrostu.

   

  36. Kobiety są najszczęśliwsze gdy ich partner jest od nich odpowiednio wyższy.

   

  37. Wysocy mężczyźni z mocną kwadratową szczęką mają mnóstwo partnerek seksualnych i są preferowani w relacjach seksualnych.

   

  38. Kobiety czują obrzydzenie gdy wyobrażają sobie rozmowę z nieatrakcyjnymi fizycznie mężczyznami.

   

  39. Dla kobiet rasa mężczyzny ma ogromne znaczenie.

   

  40. Mężczyźni z dużą inteligencją mają swój pierwszy raz znacznie później, chyba, że są atrakcyjni fizycznie.

   

  Zachowania społeczne:

   

  1. Ludzie atrakcyjni fizycznie zarabiają więcej, pracodawcy chętniej ich zatrudniają.

   

  2. Ludzie lepiej traktują dzieci atrakcyjne fizycznie niż dzieci nieatrakcyjne fizycznie.

   

  3. Atrakcyjne fizycznie dzieci są w szkole faworyzowane, większą wagę przykłada się do ekukacji dzieci atrakcyjnych fizycznie.

   

  4. Atrakcyjni fizycznie ludzie dostają mniejsze wyroki w sądzie.

   

  5. Atrakcyjni fizycznie mężczyzni zajmuje na ogół wyższe pozycje społeczne niż mało atrakcyjni fizycznie mężczyźni.

   

  6. Atrakcyjni fizycznie mężczyźni są uważani za zabawniejszych, ich dowcipy są lepiej odbierane, co jest wynikiem ich atrakcyjności fizycznej.

   

  7. Zachowania ludzi atrakcyjnych fizycznie są lepiej odbierane, niż te same zachowania u ludzi mało atrakcyjnych fizycznie.

   

  8. Kobiety wybaczają atrakcyjnym fizycznie mężczyznom dziwaczne zachowania.

   

  9. Kobieta w ciągu życia ma wielu adoratorów, mężczyzna w ciągu życia ma niewiele adoratorek, często nie ma ich wcale.

   

  10. Kobiety są niezadowolone gdy spotykają się z mężczyznami których uważają za mniej atrakcyjnych fizycznie od siebie samych.

   

  11. Kobiety które doświadczyły przemocy domowej oceniają mężczyzn z męskimi twarzami jako najbardziej atrakcyjnych.

   

  12.Kobiety często częściowo tracą zainteresowanie seksem w stabilnych związkach z mężczyzną.

   

  13. Wielu mężczyzn wychowuje nie swoje dzieci, bo nie wiedzą, że partnerka ich zdradziła.

   

  14. Mężczyźni będący aktualnie w związku z kobietą są dla kobiet o wiele bardziej atrakcyjni niż mężczyźni bez kobiety.

   

  15. Część młodych kobiet uważa nawet spojrzenie mężczyzny jest molestowaniem seksualnym, jeśli mężczyzna jest mało atrakcyjny fizycznie.
   

  16. Niektóre kobiety umawiają się z mężczyzną na randkę, tylko po to by dobrze zjeść za darmo.

   

  17. Banki nasienia wymagają od dawców odpowiedniego wzrostu.

   

  18. Duża ilość testosteronu jest związana z większą agresją.
   

  19. Kobiety mają znacznie większą szanse na bycie niezadowoloną z jednorazowej przygody seksualnej niż mężczyźni.

   

  20. Odbiorcami pornografii o tematyce gwałtów i przemocy częściej są kobiety.

   

  21. Kobiety inicjują zdecydowaną większość rozwodów.

   

  22. Większość kobiet po rozwodzie od razu wiąże się oficjalnie z nowym partnerem, którego znała jeszcze przed rozwodem, z którym utrzymywała kontakt w jeszcze w trakcie trwania małżeństwa.
   

  23. Wiele kobiet posiada w swoich kręgach mężczyznę zapasowego, na wypadek problemów w obecnym związku.
   

  24. Kobiety posiadające wielu partnerów seksualnych oraz zaczynające kontakty seksualne wcześniej mają mniej stabilne małżeństwa oraz sa mniej zadowolene z związku, są mniej szcześliwe, w porównaniu do kobiet które mają mniej partnerów seksualnych i zaczynają współżycie później.

   

  25. Kobiety celowo seksualizują się by przyciągnąć uwagę mężczyzn z wysokim statusem i pieniędzmi.

   

  26. Ludzie którzy w okresie dojrzewania krzywdzili innych w życiu dorosłym często cieszą się większym sukcesem życiowym niż ich ofiary.

   

  27. Małżeństwa z cudzoziemcami sa dla kobiet atrakcyjne.

   

  28.  Kobiety celowo zaniżają swoją ilość partnerów seksualnych.

   

  29. Wielu mężczyzn nie dostaje od kobiety szansy, nawet na kawę.
   

  30. Kobiety są zainteresowane mężczyznami, którzy wzbudzają w nich emocje.

   

  31. Duża liczba partnerów seksualnych kobiety zmniejsza jej szanse na udany związek z mężczyzną.

   

  32. Kobiety mają orgazm częściej z bogatymi mężczyznami, jeśli są przynajmniej przeciętnie atrakcyjni fizycznie.

   

  33. Kobieta zmienia swoją definicje molestowania seksualnego w zależności od atrakcyjności fizycznej mężczyzny.

   

  34. Jeśli na zdjęciu mężczyzna jest w otoczeniu luksusowego mieszkania, samochodu i innych rzeczy świadczących o zamożności, to kobiety będą oceniać mężczyzne na zdjęciu lepiej.

   

  35. Wielu młodych mężczyzn nie ma seksu, choć bardzo by go chciała mieć.

   

  36. Wielu mężczyzn pozostaje prawiczkami nawet do 30 roku życia.

   

  37. Kobiece toksyczne zachowania wpływają negatywnie na związek z mężczyzną.

   

  38. Liczba mężczyzn mających powodzenie u kobiet w okresie szkolnym jest mała.

   

  39. Mężczyźni są zainteresowani miłymi kobietami, podczas gdy kobiety nie są zainteresowane miłymi mężczyznami.

   

  40. Niektórzy przestępcy dostają dużo listów miłosnych w więzieniach.

   

  41. Większość kobiet miała fantazje dotyczące seksu z mężczyzną, który nie pyta ich o zgodę, bądź uprawia z nimi seks bez ich zgody.

   

  42. Większość kobiet jest zainteresowana draniami i badboyami.

   

  43. Kobiety o wiele bardziej interesują się historiami mężczyzn, którzy są badboyami.

   

  44. Mężczyźni z atrakcyjnymi głosami mają więcej partnerek seksualnych i więcej dzieci.

   

  45. Większość ludzi aktywnie szukających drugiej połówki to mężczyźni.

   

  46. Ludzie atrakcyjni fizycznie mają dużo więcej znajomych.

   

  47. Ludzie są znacznie milsi dla ludzi atrakcyjnych fizycznie.

   

  48. Ludzie atrakcyjni fizycznie otrzymują większą pomoc od społeczeństwa w przypadku problemów.

   

  49. Ludzie mało atrakcyjni fizycznie często są krzywdzeni i obrażani przez społeczeństwo.

   

  50. Ludzie mało atrakcyjni fizycznie mają niski autorytet.

   

   

   

  Szczęście i zadowolenie z życia:

   

  1. Samotność i brak seksu zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci.

   

  2. Mózg reaguje na odrzucenie tak samo jak na ból fizyczny.

   

  3. Udane życie seksualne jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na satysfakcję i zadowolenie z życia.

   

  4. Seks jest jedną z najważniejszych ludzkich aktywności związanych z dobrym samopoczuciem i szczęściem.

   

  5. Mężczyźni będący bez partnerki radzą sobie gorzej niż kobiety będące bez partnera.

   

  6. Ludzie notorycznie odrzucani przez innych ludzi mają niską samoocene.

   

  7. Ludzie w związkach małżeńskich, uprawiający seks mają znacznie większe szanse na wyleczenie z depresji.

   

  8. Gdy kobieta się zestarzeje i przestanie być atrakcyjna fizycznie, jeśli nie ma męża cierpi na samotność.

   

  9. Większość samobójstw popełniają mężczyźni.

   

  10. Brak seksu w życiu powoduje powstanie cięzkiej depresji.

   

                                                                                                                                              

   

  Słownik Blackpill

   

   

  Słownik Blackpill:

   

  Blackpill korzysta ze słownika Redpill, sam Blackpill oficjalnie nie stworzył własnego słownika, więc korzysta z tego z Redpill. Natomiast wśród Blackpill pewne słowa są wyjątkowo popularne, dodatkowo w Blackpill czasem pojawiają się słowa, których Redpill nie używa.

   

  1.Chad

   

  Samiec alfa(mężczyzna o wysokiej wartości genetycznej), super atrakcyjny, wysoki, umięśniony, mocna, kwadratowa szczęka, symetria ciała.

   

  2.Incel

   

  Mężczyzna, który nie ma seksu ze względu na swoją niską atrakcyjność fizyczną, bądź choroby upośledzające inteligencję.

   

  3.Stacy

   

  Atrakcyjna fizycznie kobieta.

   

  4.Becky

   

  Przeciętnie atrakcyjna fizycznie kobieta.

   

  5.Normal Guy

   

  Przeciętnie atrakcyjny fizycznie mężczyzna.

   

  6.Normal Woman

   

  Przeciętnie atrakcyjna fizycznie kobieta.

   

  7.Blackpill Man(Blackpiller)

   

  Mężczyzna wyznający ideologie Blackpill.

   

  8.Blackpill Woman(Blackpillerka)

   

  Kobieta wyznająca ideologie Blackpill.

   

  9.Hipergamia

   

  Jest to chęć kobiety do uprawiania seksu tylko z mężczyzną o wyższej wartości genetycznej niż ona sama, hipergamia opiera się na poszukiwaniu jak najatrakcyjniejszego fizycznie partnera.

   

  10.SMV

   

  Skala atrakcyjności fizycznej człowieka. Najmniej 1, najwięcej 10.

   

  11.Pinkpill

   

  Kobieca wersja Blackpill.

   

  12.Pinkpill woman(pinkpillerka)

   

  Kobieta wyznająca ideologie pinkpill.

  300px-Blackpill.png

 • Like 3
 • Thanks 1


1 Comment


Recommended Comments

Bardzo wartościowy materiał i fajnie wypunktowane najważniejsze tezy BlackPill.

 • Like 1

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.