Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1694
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

1321 Świetna

About Perun82

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

763 profile views
 1. Ktoś pięknie podsumował "Świadomy praw i OBOWIĄZKÓW" Jeśli znasz mechanizmy, to nic ciebie nie zaskoczy. Tyle. Grunt to znać zasady gry. Wtedy życie jest łatwiejsze. Może faktycznie u mnie odzywa się ukryty socjopata.
 2. Jeśliby postarać się opisać naturę - to jest ona pieprzoną socjopatką. Dlatego ludzie o tym charakterze odnoszoną największe sukcesy. Bo działają wedle jej mechanizmów. Ale w tym świecie trzeba przybierać rożne maski, bo inaczej swołeczeństwo ciebie zniszczy, bo nic tak nie boli jak prawda.
 3. https://www.pudelek.pl/artykul/138071/ronaldinho_jest_bankrutem_ma_na_koncie_25_zlotych/ Przepraszam za źródło - ale jeden z najlepszych piłkarzy.
 4. Piłkarze w 90% to umysłowe ameby, łatwe cele dla panienek. Przykro to pisać jako wielkiemu pasjonatowi tego sportu. Kasa im odbija, a większość zostaje bankrutami po zakończeniu kariery.
 5. https://twitter.com/wsamraz/status/1118217867911102464/photo/1?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed&ref_url=http%3A%2F%2Fblaugrana.pl%2F19182-Polityczne-spory-i-zawilosci
 6. Kryzys już mamy teraz, tylko dlatego, ze grzecznie spłacamy zobowiązania to nikt nie robi nam tutaj drugiej Grecji. Kolejny etap, aby została tylko elita i chamstwo. jeszcze tylko likwidacja gotówki i wracamy do feudalnej europy.
 7. Ateistyczna Francja, a wystarczył jeden incydent i wariują.
 8. Akurat ten twór od początku nie był darzony przez paryżan zbytnią sympatią
 9. Upadek to nie spalone budynki. Upadek to ludzie. Kolejny temat zastępczy.
 10. Wielki Tydzień rozpoczął się z wielkim hukiem. Cóż wierzący bardziej rozpaczają z powodu obiektu zamiast skupić się na duchu. jednak symboliczna scena.
 11. Niewolnik zaraz dostanie gonga od innych niewolników, kiedy nie dopuszczą dzieci niewolników do matury. Tak się rozgrywa motłoch.
 12. To są taktyki negocjacyjne, rząd niby pokazuje dobrą "wolę" a z drugiej strony czeka, aż nauczyciele nie dadzą klasyfikacji do matur.
 13. Nigdy tak się nie stanie. Nie w budżetówce. Musieliby dać podwyżki wszystkim w tej zacnej branży, a na to chyba szekli nie ma w budżecie. Same pieniądze nie załatwią sprawy, bo wynagrodzenia to jest objaw a nie przyczyna. jednak ludzie nie chcą zająć się przyczyną. Bo to wymaga myślenia,a to trudna czynność dla wiekszości inwentarza w zagrodzie.
 14. Żeby tylko rozdwojenie. Szczerość nie popłaca na dłuższą metę. Żyjemy iluzją. Dlatego depresja będzie powszechna. Zobacz ile w życiu musimy ról "spełnić".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.