Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2086
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

1857 Świetna

About Perun82

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1005 profile views
 1. W ciągu jednego dnia otrzymujemy tyle informacji, ile jeszcze 100 lat temu człowiekowi starczyło na połowę, jak nie na całe życie. Ten proces na pewno nie jest bez konsekwencji dla pracy naszej mózgownicy. Jednym z objawów jest przegrzaniem analityczne czy jakoś tak.
 2. Problem jest taki, że nie można się z ową wiedzą obnosić. A co dopiero oficjalnie nauczać. Każdy podskórnie zna prawdę, jest świadomy matrixu, ale dla wygody i bezpieczeństwa nie będzie tego wdrażał w życie czy tym bardziej rozpowszechniał. Prewencyjna Autocenzura. Po prostu na zewnątrz udawać, a robić swoje. I z całym szacunkiem - wymagamy od szkoły, będącej filarem - wręcz fundamentem utrwalania systemu, aby popełniła społeczne samobójstwo nauczając takich treści? Dzieci chyba mają zakładane teczki i są zapisywane takie "odchyły" od przyjętej "normy".
 3. Oj znam takie - w piłkarskim środowisku oraz sędziowskim. W końcu wiadomo od czego wzięła się nazwa "Puchar przechodni".
 4. dlatego użyłem sformułowania "również". niestety również kuleje kwestia rozmowy na te tematy w czasie trwania nieoficjalnego okresy w związku. Brak umiejętności podejmowania konwersacji na kluczowe aspekty związku - wychodzi w późniejszym czasie trwania związku,
 5. To za mało. Trzeba większej próby i dłuższych badań. Dokładnie - POZYCJA. Jestem ciekaw,czy są badanie - ilu facetów (przyjmijmy z naszego kraju) - odbyło stosunek i ile - podobnie jak kobiety:) Samo powodzenie z nieba się nie bierze. Masz daną grupę: Ilu facetów w danej grupie może sobie pozwolić na zerżnięcię większości samic z owej grupy? Ilu samców nawet nie mogłoby pomacać takich samic z tej samej grupy:) Facet bzyka bo ma to coś (wymieniłem wyżej). Kobiecie wystarczy sam fakt posiadania pewnego organu. Nie musi za bardzo się starać. Facet samym posiadaniem armaty raczej nie zainteresuje samicy. To jest kluczowa różnica,.
 6. To sprawa indywidualna. Tutaj dochodzą również inne czynniki oprócz łóżkowych. Żeby być sławnym,bogatym,znanym - trzeba mieć spektrum umiejętności i pewnych zdolności.. Nic się nie zmienia od tysiącleci. Różnica jest taka,że w większość energii szedł na rozwój a nie na sam seks. I ta energia,jeśli dobrze ulokowana- zwraca się w postaci tabunu samic. Jednak nadal trzeba "łowić", walczyć o swoje. Bo żadna samica nie da Tobie za sam fakt bycia samcem Ona siadając na przyrodzenie - siada na umiejętnościach,inteligencji,wpływach,majątku, oraz innych przymiotach. Jednym słowem,twój Wacław jest reprezentantem swojego właściciela. Podświadomie - gdyby nie antykoncepcja, pragnie twoich genów:)
 7. Błędem jest stawianie znaku równości przy obu przypadkach, Facet jest łowcą, on musi się natrudzić. Natura nie była,nie jest i nie będzie równa i sprawiedliwa - szczególnie w tym newralgicznym aspekcie jakim jest szeroko rozumiana seksualność.
 8. Bo pewien monopilista na tym zarabia:) Poza tym jest dobrym regulatorem społecznych zachowań.
 9. Już 30 listopada wejdzie w życie nowelizacja ustawy Kodeks rodzinny i opiekuńczy. Wśród istotnych zmian wymienić można przede wszystkim wydłużenie terminu na zaprzeczenie ojcostwa i macierzyństwa. Czas na wniesienie powództwa będzie liczony od momentu, w którym dana osoba dowiedziała się o biologicznym pochodzeniu dziecka. https://bezprawnik.pl/zmiana-terminow-w-kro/
 10. Niestety, ale potężny Veganizm się wylewa z owego trailera. Nie da się odtworzyć klimatu 1 i 2.
 11. Grubo - a ma to jakieś znaczenie? 😁
 12. Żyjesz dla siebie, czy dla jakiegoś"planu". Przecież aby żyć w cywilizacji, systemie musimy cały czas oszukiwać nasz mózg. Czym są bariery moralne, etyczne, prawne jak nie oszustwem naszego mózgu i ciała? Jeżeli musi być kontrola - musi być coś kontrolowane - mianowicie w tym przypadku myśli. Także to też jest to oszukiwanie mózgu. Świadomość i podświadomość:) Dla natury nie znaczenia czy była to Renia Grabowska czy faktycznie kobieta:) Zbliżamy się do stwierdzenia, ze monogamia jest naturalna I na marginesie - ciekawe spojrzenie - traktowanie istoty ludzkiej wyłącznie w kategorii reproduktora. Przecież to jest takie..zwierzęce
 13. Z tym można polemizować. Od kiedy dobrobyt jest na kredyt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.