Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2175
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

2018 Świetna

About Perun82

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1120 profile views
 1. Czyli to ty miałeś problem a nie ona. Jej dałeś jeszcze niepotrzebną atencję a sobie problemów.
 2. Dzisiaj większość narodu traktowana jest jak bydło. Szlachty nie ma, są tylko tylko ich pomagierzy - wybierani niby przez trzodę w stodolanych wyborach.
 3. Samobójstwo - czyli samemu odbiera się swoje życie, eutanazja - ktoś lub coś w tym POMAGA. Taka mała subtelna różnica. Widać, nowe pokolenie powoli oswaja się z rzeź..eutanazją. W końcu stare pokolenie na chwała ZEUSA trzeba będzie wybić. Konflikt pokoleń dopiero się rozpoczyna. A zacznie się za dekadę, a najpóxniej dwie, jak pokolenie naszych rodziców, którzy żyli zarówno w komunie jak i dobrobycie zobaczy swoje emeryturki..
 4. Kiedyś bym potępiał takie filmy, ale obecnie dochodzę do wniosku - niech powstaje ich jak najwięcej. Maski już totalnie opadną. O dziwo takie produkcje mogą pomóc naszej sprawie.
 5. Wychodzi, że 60% się puszcza tu i tam. Presja, by nie być w tych 40%..Akurat za tydzień 50 twarzy polek wchodzi do kin.
 6. Oni żyją zgodnie z oczekiwaniami "cywilizacji". Forum świetnie pokazuje narzędzia jakimi się ona posługuje, by grzecznie pełnić rolę w społeczeństwie.
 7. Teraz jest trzymane w ryzach dzięki podatnikom I po to jest bykowe, utrudnienia podatkowe dla singli i inne instytucjonalne wynalazki by przywołać samca do roli w "cywilizacji". Cel się nie zmienia, zmieniają się tylko narzędzia do realizacji owego celu. Ceniono, bo taka była potrzeba ówcześnie. Obecnie nie ma znaczenia przebieg - i tak się znajdzie frajer, który zaopiekuje się bankiem nasienia. A jak nie to zrobi to podatnik.
 8. No niestety, ale na tym opiera się cywilizacja. Mentalna hipokryzja to fundament tego tworu. Samice w konstrukcji zwanej cywilizacją odgrywa strategiczną rolę. Regulacje dotyczące dostępności do nich od tysiącleci jest podstawą naszego funkcjonowania. Jeśli owe perspektywy są sprzeczne, czy wręcz zagrażają "cywilizacji", wtedy takie osobniki są separowane i stygmatyzowane.
 9. Panowie, jest proste wyjaśnienie tej sprawy. Redakcja che pokazać polskie samice jako zacofane, tradycjonalistki i trędowate i etc. Promowanie magicznej karuzeli wchodzi w nowy wiamir. Czekamy aż w klasach 1-4 będzie promowana taka postawa.
 10. @AdamPogadam Dokładnie - licznik ma się liczyć dopiero po wejściu w stały związek. Ten fakt zeruje licznik i czyni z samicy mentalną dziewicę. To nic, ze ona jest jednym wielkim mobilnym bankiem nasienia.
 11. Ale cofanie licznika w przypadku samochodu jest surowo karane, natomiast w przypadki samic - wręcz zalecanym i pochwalanym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.