Jump to content

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,875
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

5,048 Świetna

1 Follower

About Perun82

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,191 profile views
 1. A my jakiś mamy interes narodowy? Polską rację stanu? Bo jak na razie wyraża się ona w obronie interesów innych podmiotów. A jak obecnie dbamy o swoje bezpieczeństwo?
 2. Nic się zmieniło od czasów LWP (ojciec był oficerem). Ja to nazywam wojskiem defiladowym. Ładnie się wystroić, ordery etc. panienki i chlanie. My się tylko umiemy szczycić Siłami Specjalnymi a i tam powoli idzie ku gorszemu.
 3. Żadna "wolność". Rebelie wybuchały nie przeciwko ustrojowi tylko chodziło o michę. Podwyżki i protest. Plus rozgrywki frakcyjne w Partii. A związki zawodowe to twór lewicowy. Oni chcieli komuny z "ludzką twarzą". Gdyby Gierek podrabiał mięso jak to się teraz robi, to czerwone sztandary nadal by u nas powiewały.
 4. Dlatego amerykanie szukali sposobu by kuzynów obalić. https://pl.wikipedia.org/wiki/War_Plan_Red Ale udało się zainstalować Wujka Adiego i to pośrednio on doprowadził do ostatecznego rozpadu Imperium.
 5. Nic strasznego. Ogolono frajerów a teraz zwijanie interesu.
 6. Dla maluczkich mających nieruchomość bat się znalazł. https://www.money.pl/gospodarka/nadchodza-wazne-zmiany-w-ue-nie-wszyscy-to-udzwigna-to-bedzie-kosztowna-rewolucja-6874532160641728a.html
 7. Jakby widział siebie. Albo przebodźcowanie albo faktycznie głupsi są bardziej szczęśliwsi. Może gra w tym spektaklu się po prostu znudziła. Zmieniają się tylko aktorzy. Dlatego najlepiej mają dzieci - bez bagażu doświadczenia -ciekawe świata. Poznania nowego. One cieszą z każdej rzeczy. Bracie - to nie fantazje i wyobrażenia. Po prostu większe oczekiwania i bycie wybrednym.
 8. Cywilizacja na drugie ma hipokryzja. Inaczej owa szopka by nie przetrwała. Lubimy żyć w obłudzie.
 9. A zwróciłeś uwagę jak zmieniła się podczas trwania (krótkiego bo krótkiego) małżeństwa Apolonia w tym czasie Ojciec Chrzestny potwierdza starą prawdę - jak ważne jest by kobieta wspierała a nie przeszkadzała.
 10. Rosyjskiej również. Rosjanie i słowiańszczyzna to jak mityczna himalajka. Tzw, panslawizm to zwykłe narzędzie polityczne a nie cel sam w sobie.
 11. Dobrze to wiem - popełniłem owe faux pas będąc na wymianie w Niemczech (czasy licealne). Jednak wizyta Armii Radzieckiej w reichu miała swoje plusy Jednak owszem, są ładne Niemki. Niestety lecimy w naszym kraju stereotypami jak cholera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.