Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2665
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

2496 Świetna

About Perun82

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1295 profile views
 1. Państwo wie lepiej jak masz wydawać swoje pieniądze.
 2. Stymulować - chyba inflację. Po 1000+ hotelarze i inni ostro wwindują ceny. Jeszcze jedno - jak ma się kradzież z libertarianizmem I na dodruku psutego pieniądza. Nikt nie zarabia tylko dostaje obietnicę w postaci skrawka papieru. Gorzej jak obietnica się skończy.
 3. https://bezprawnik.pl/obciecie-pensji-pracownikow-tarcza/ Oni naprawdę chcą napuścić jednych na drugich.
 4. Lepiej socjałem. W końcu konsumpcja musi szaleć. Nic ten koronaświrus ludzi nie nauczył. Szybki powrót do starych nawyków. A następne walnięcie będzie jeszcze większe.
 5. Wszystko ma swoją cenę. Nisko się sprzedajemy w takim razie. Państwo nic nie pośredniczy za darmo. Stymulować powinno się pracą.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=9G3L9GfZEGY
 7. Sam problem jest upolityczniony. Jest jednym z najcięższych ( i zarazem skutecznym) narzędzi do wykańczania rywali.
 8. Podobnie jak jego pierwszego filmu, który tylko raz był puszczony i na tym się skończyło - przypadek? Problem jest ogromny, tylko gawiedź ma zabawę - jedni oferują zabawę z KK, drudzy z Celebrytami.. Jedni wyznania takiego atakują braci, drudzy Latkowskiego i zabawa w najlepsze, tylko gdzie tutaj walka z ową zarazą? Zamiast zobaczyć, że źródło problemu jest gdzie indziej. Ten temat jest bagnem i to śmiertelnym.
 9. Władza, władza po stokroć władza - dlaczego takie rzeczy elita urządza - BO MOŻE. Ich etyka, moralność nie obowiązuje, oni mogą żyć zgodnie z naturą. Natomiast reszta, reszta ma kaganiec w postaci moralności, smycz o nazwie etyka i bicz o nazwie PRAWO. Witamy w dżungli. Marche, ou crève
 10. @amber99 https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2309862,SLD-nie-poradzil-sobie-z-mafia-pedofilska-Szokujaca-historia-z-poczatku-wieku
 11. https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35635,18753904,sprawa-anaid-co-laczy-krystka-z-iwona-wieczorek.html?disableRedirects=true
 12. O tym przecież pisze - sprawy pedo jako NARZĘDZIE do niszczenia. Zarówno jak w w filmie dotyczących KK jak i wczorajszym nie chodzi o ofiary - chodzi o EMOCJE i rywalizacje między zwalczajacymi się grupami. A widz ma tylko pochłaniać emocje i dać się ponieść. Bez logiki, rozumu.
 13. Będą pozwy. Oto chodziło. Temat jest cholernie śliski.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.