Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2894
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

2727 Świetna

About Perun82

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1461 profile views
 1. Wystarczy odpowiednia kampania medialna i wybranka robi za poszkodowaną - tak jak opisał to jeden z Braci.
 2. I myślą, ze są wolni:) https://bezprawnik.pl/amerykanskie-ormo/ A ona będzie miała na imię Mokebe:) Jak iść z duchem czasu to iść:)
 3. Pewnie kasę dostanie jak będzie wspólnota majątkowa - i przy okazji uzna dwoje dzieci (te co mamusia z bad boyem) . Szkoda chłopa.
 4. Ale prawo mówi wyraźnie - poczęte w czasie trwania małżeństwa. Tam nic nie ma, że to musi być ojciec finansowy (bo ten biologiczny zrobił swoje).
 5. Odniosłem się do gościa, który w 2013 roku miał 32 lata. Rozumiem gościa w przedziale 15 -25 lat, bo wtedy ma się kiełbie we łbie, ale jeżeli ktoś swoją egzystencję opiera tylko i wyłącznie na paru sprawach - trudno. Wielu gości śmiało się ze mnie w czasach szkolnych - że za dużo mysle, że jestem frajerem. Większość z nich teraz po rozwodach i są dojeni przez samice. Nikt ich nie zmusza. Albo ktoś dąży do poznania świata, albo biernie przyjmuje to co robi. Przypomnij sobie, ile razy byłeś wyśmiewany bo rozumowałeś, myślałeś. Ja się wyleczyłem się empatii widząc ogrom cwaniaczków. Obserwować i jak mawiał mój nauczyciel od historii - pytać - dlaczego? Ja nie maiłem męskiego wzorca, wychowywałem się w przeważającej części w kobiecym środowisku - i miałem dwie drogi - drogę białegorycerza, albo człowieka skurwiela. wyszło to drugie.
 6. To już kwestia wytworzenia swojego "kręgosłupa". Oraz zainteresowanie światem i chęci poznania reguł w nich panujących. Jeżeli ktoś jest jedynie użytkownikiem swojego ciała a nie właścicielem - trudno. Owszem, wielokrotnie ( za czasów szkolnych jak hormony szalały) instynkt powodował u mnie, ze wagina zasłoniła mi okulary - ale Renia Grabowska działa cuda
 7. Gość miał 32 lata.... Tyle w temacie..Gość wziął zainseminowaną samicę:P
 8. W skrócie - czyta się warunki umowy. Niestety. Aby teraz się ochajtać, trzeba przelecieć nie tylko swoją lubą (chyba, ze inny to robi) ale również kc, kr oraz inne gwiazdki mogące pojawić się małym druczkiem w umowie cywilno - prawnej zwanej małżeństwem. I prawnie, nawet facet mógł być po wazektomii, być kastratem, ale jeśli dziecko zostało poczęte w czasie trwania małżeństwa - klops.
 9. Dla systemu ważne jest dziecko oraz matka. Dawca nasienia jest nawet za kochankami i teściami..
 10. z widmem 56 i 68 roku:) I mieć z tyłu głowy 56 i 68 rok. Teraz nie trzeba używać takich topornych metod.
 11. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-09-16/ekspedientka-nie-obsluzyla-klientki-bez-maseczki-wygrala-w-sadzie/ Karuzela szaleństwa trwa nadal.
 12. Przecież prawo wprowadzają ci którzy zostali wybrani - wiec jakie powstanie? Póki jest micha i tv to po co sie wychylać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.