Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  276
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

119 Świetna

O Perun82

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Perun82

  Estonia - wzór dla krajów Europy wschodniej i Polski.

  Dokładnie. Wystarczy zobaczyć jakich szkód narobiła reforma administracyjna. Było 49 rozwijających się miast, a teraz mamy 16 wojewódzkich. Reszta podupada. Gdyby wydzielić wszystkie wojewódzkie miasta to zostaną biedne peryferia. I tym akapitem można zakończyć dyskusję.
 2. Kolejny akt w sprawie apostazji. W poniedziałek Naczelny Sąd Administracyjny w składzie siedmiu sędziów zajmie się kwestią kompetencji Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych do oceny oświadczeń o wystąpieniu z Kościoła. Wniosek do NSA w tej sprawie skierował Rzecznik Praw Obywatelskich. Historia: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-poniedzialek-nsa-zajmie-sie-kwestia-kompetencji-giodo-ws-apostatow/gey8wbx
 3. Perun82

  Czy bogaci rodzice to lepszy start dla dzieci?

  Napisze coś od siebie. Najlepiej gdyby rodzice oraz rodzina nie przeszkadzali. Niestety często zdarzają się sytuację, kiedy dzieci zamiast na spokojnie zając się swoim rozwojem, muszą wziąć na siebie błędy najbliższych. Niestety polskie prawo nie pomaga dzieciom, nawet po latach mogą zostać obarczeni alimentami na rzecz rodziców. Zapomina się o jednej, kontrowersyjnej rzeczy - dzieci to zachcianka rodziców, a nie odwrotnie.
 4. Czyli jednak nasz samczy instynkt miał rację. Kobita nie ma fachu w rękach, to pewnie ma go na poziomie gluteus maximus - w końcu trzeba zarobić by nie pogorszył się standard życia
 5. Perun82

  Świadomy koszmar

  Paraliż senny u mnie występuje tylko kiedy śpię na brzuchu. Budzę się, ale nie mogę otworzyć oczu. Jedynie co mogę zrobić to regulować oddech. Przerażające uczucie.
 6. Perun82

  "Danina solidarnościowa" ratunkiem dla niepełnosprawnych?

  Tutaj nie ma są co dziwić. Przez 30 lat udało się doprowadzić do takiej sytuacji, gdzie każdy obywatel patrzy tylko na siebie. Po prostu im bardziej stare społeczeństwo tym bardziej większy nacisk na socjał, stabilność (nawet pozorna).
 7. Perun82

  "Danina solidarnościowa" ratunkiem dla niepełnosprawnych?

  Ludzie są coraz starsi, a ludzie starsi uwielbiają stabilność. Niestety ale czekają nas trzy zapaści: w ochronie zdrowie, bo starzejące społeczeństwo wymaga większych nakładów finansowych. w ZUSie, ale tutaj wiadomo, system skonstruowany jest tak, by posiadać jak najwięcej dzieci by dla nas pracowały i tak w kółko. mniej ludzi w wieku produkcyjnym - mniej osób do spłacania coraz większego zadłużenia. Dlatego Peace tym rozdawnictwem może zapewnić sobie wiele kadencji. Oberwą (i już obrywają) osoby pracujące uczciwe, bo zwiększy się drenaż ich ciężko zarobionych pieniędzy na nowe daniny społeczne. Obecnie trwa grabież wszystkiego co się da. A czego się nie da, to brane jest na kredyt, w końcu i tak obywatele spłacą. Pytanie czy będziemy mieli z czego.
 8. Z pewnego miasta chciano zrobić drugi Lwów. Tylko, że owi pionierzy nie spodziewali się potomków ich "przyjaciół" zza miedzy
 9. Perun82

  Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Taka "potrzeba" u mnie nie zaistniała. To jak w biznesie. Pewne potrzeby trzeba wykreować. U nas od maleńkości kreuje się w głowie dziecka "potrzebę" robienia wszystkiego wedle woli ojca. Dlatego by przypadkiem nie trafić do"piekła". Ideologia strachu zostawia ślady i i w wieku dojrzały są problemy z innym postrzeganiem świata, niż tym programowanym nam przez funkcjonariuszy apostolskich. Reasumując. Twoje postępowanie jest uzależnione od ewentualnej sankcji. Nie szanujesz człowieka dlatego, ze jest człowiekiem, tylko dlatego, że jak się źle zachowasz to dobry Papa ciebie ukarze. Mentalność niewolnika - podporządkowanie życia jakiemuś bytowi, który JEŚLI ISTNIEJE bawi się swoimi kukiełkami.
 10. Perun82

  Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Dlatego od tych ideologii jak najdalej. Czym innym jest znać swoją spuściznę, a co innego na kolanach błagać miłosiernego ojca o przebaczenia.
 11. Perun82

  Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Nie, ja nie mówie co jest dobre a co złe, Bo każdy niech sam sobie to ustala. I tutaj się mylisz, chęć poznania spuścizny, tej prawdziwej nie ma nic do wiary. Ale spłaszczanie tego do oddawania czci to tylko nadjordańczyk mógł napisać, jeśli chcesz przepraszać "swojego Boga" pokazywać swoją podrzędną pozycje wobec "Pana" aha i nie zapomnij, że za Twoje grzechy umarł, nie ważne, ze Ciebie wtedy nie było. Ale jak jak przez 9 miesięcy byłeś nośnikiem grzechu pierworodnego.
 12. Perun82

  Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Od momentu wprowadzenia chrześcijaństwa jako monopolisty w Cesarstwie Rzymskim, ten nadjordański syf był instrumentem podporządkowania i zniewalania ludzi. I nie tylko katole, ale różne szczepy tego samego wirusa. Ilość ofiar miłosiernego nawracania mówi sam za siebie. Najpierw podporządkowali sobie ludzi, a teraz zgrywają dobrodusznych i pouczają innych jak mają żyć. Ich pustynne moralności niech zostawią na Bliskim Wschodzie.
 13. Perun82

  Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Z całym szacunkiem, ale co zrobił Mieszko po chrzcie? Razem z nowymi, nadjordańskimi kolegami zaczęli likwidować Słowian na terenach byłej NRD. To nadjordańska zaraza była obcym organizmem. Słowianie Połabscy dużo "zawdzięczają" Mieszkowi. A i jeszcze przenoszenie syfu (zwane nawracaniem) na tereny zamieszkałe przez Prusów - nawet do tego celu ściągnięto odpowiednie wyspecjalizowane oddziały - zwane zakonami rycerskimi. Ot pokojowi nadjordańczycy Jak sama nazwa mówi - przeszczep miał odrzut. Więc transplantowali aż się da, podkradajać obrzędy słowiańskie.
 14. Perun82

  Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Lepiej wierzyć w ukrzyżowane nadjrodańskie zombie. Słowianie o ile pamiętam siłą nie nawracali. Nadjordańska trójca religii pustynnych. Największa zaraza ludzkości. definicja Parafianina
 15. Perun82

  Program "Mama+"

  Jeszcze czasy I RP i wpływu pewnego religijnego państewka, później powstania listopadowe i styczniowe (piękna geopolityka), czasy II RP i agentura brytyjska i sowiecka. Do tego podatni "patrioci" którzy bardziej cenili ginąć za ojczyznę niż w niej żyć. Niestety u nas mieliśmy albo Panów albo chamów. Mieszczaństwo w mniejszości.
×