Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1866
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

1542 Świetna

About Perun82

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

897 profile views
 1. I kataster - nie po to dali możliwość wykupu za 1 zł.
 2. Pamiętaj, że zawsze chodzi o władzę. Jeżeliby zadecydował, ze nie chrzcicie to jaka będzie reakcja? Temat nie jest gruby bo zawsze rozbija się o kto RZĄDZI i ma głos decydujący. po prostu są różne postacie, ale wszystko zmierza do jednego. Jeżeli nie ma WŁADZY to wszystkiego najlepszego.
 3. Bo inni tego nie robią:) Czym płacili Albańczycy z UCK albo nasi kuzyni ze wschodu za broń?
 4. Nie tylko Janusz, to wszystko zaleczy od przynależności do danej kasty. W pewnych kręgach źle jest widziane mieszkanie w bloku czy innych Wynalazkach. śmiejemy się z Indii a sami w głowie nadal mamy kastowość. Najgorsze jest to, ze działa ten mechanizm w obydwie strony. Czasem jak się Tobie powiedzie, a otoczenie się o tym dowie, a w najgorszym wypadku zaczniesz wyróżniać - to musisz zmienić otoczenie. Miazga. Ale jak uczą rewolucję- jeśli nie jesteś z elit (tych co nie widać, a nie kukły) to lepiej się ze swoim szczęściem, bogactwem oraz sukcesem nie obnosić. Bo w razie rozrób, oni szybko znajdą adresy osób do których najpierw zapukają. Kurcze, sam widzę jak na mnie patrzą ludzie widzą moje mieszkanie. Widać ten ogień w oczach. To jest przerażające. Bo przyjaciół poznaje się jak odnosisz sukces, bo biednych jest większość. Mój sąsiad przeniósł się z wrocławskiego osiedla parę km dalej, bo żona ma siostrę w prokuraturze. I jak ona mieszkać w kamienicy. Oczywiście kredycik na 20 lat.
 5. Więcej takich historii - bo najlepiej uczyć się na czyiś błędach. Nie oceniam gościa - niech każdy żyje po swojemu, tylko niech później nie płaczę, ze jednak jesteśmy zwierzętami..
 6. Jak haj emocjonalny opadnie to będziesz miał szerszy i dokładniejszy obraz. Nie ma czegoś stałego - wszystko jest procesem. Dlatego pisanie o kimś - ideał, moim zdaniem jest trochę ryzykowne.
 7. A jej kochanek się wzruszył i zaczął bić brawo. @mlodybogtop Miej to w nosie, zacznij żyć własnym życiem - poważnie. Nie tylko ty masz takie przemyślenia. Wilgotna grota rozkoszy jest jedynie dodatkiem, malutkim dodatkiem. Korzystaj z życia. I nie myśl sobie, ze jak nie masz samicy to jesteś gorszy. Weź sobie słowa Dartha Bane`a do serca Nie rób nic na siłę - skoro nie masz na tyle sił, być grać w ową grę - nie zaczynaj. Teraz problemem Twoim jest brak kobiety - żebyś później nie miał problemu bo masz kobietę. Chińczycy zawsze powtarzają: uważaj o czym marzysz - bo może się spełnić.
 8. Jedynym kierunkiem jest kosmos. Tam jest klucz dalszego rozwoju rasy ludzkiej.
 9. Zapomniałaś, ze żyjesz w MOPSlandzie. Sam mam duże mieszkanie i widzę ten dziwny wzrok - nie zazdrości, ale zawiści, który jakby mógł to by mnie zabił. Akurat płeć nie ma znaczenia. Najlepszych "przyjaciół" poznajesz jak osiągniesz sukces.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.