Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1178
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Perun82 wygrał w ostatnim dniu 27 Październik

Perun82 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

885 Świetna

O Perun82

 • Ranga
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

611 wyświetleń profilu
 1. Wystarczy jeden błąd, jedna chwila słabości i się zacznie.
 2. Perun82

  Samotne święta.

  Nie licz na pomoc innych. W końcu zawsze i tak zostajemy sami. Przeżyją tylko ci, którzy wiedzą, jak się sobą zaopiekować. Panowie, na święta najlepszy jest: a na sylwestra z "jedynką"
 3. Perun82

  Samotne święta.

  Czemu samotne? Bo święta? Będziesz sam ze sobą, to jest ogromna wartość. Wyszedłeś z Matrixu, ale syndrom odstawienia jest - Święta,i te reklamy gdzie wszyscy są szczęśliwy bo urodził się nadjordańczyk.
 4. Czujemy, że posiadamy wolną wolę 😎 Ale nadal panuje opinia, że opanowaliśmy naturę. A ta raz za zarazem udowadnia nam jak bardzo się mylimy.
 5. Oficjalna wersja to sianko, bo się nie opłaca i takie tam - typowe zamydlenie oczu. A To właśnie podbój kosmosu może wygenerować wynalazki i zyski na niebotyczną skalę.
 6. Za dobrych czasów polerowanie swojej okazałej zbroi pewnie bym ocenił męża jak honorowe i oznaka prawdziwego mężczyzny. Na szczęście zbroja okazała się dziurawa i życie mnie dosięgło. Dzisiaj bez dwóch zdań dla mnie ten człowiek powinien dostać nagrodę antysamiec 2019.. Samica myślała, ze pokorne ciele ssie dwóch facet..popieprzyły mi się cytaty. Dać na sciane hańby, albo stworzyć specjalny dział gdzie będą wszystkie zebrane przez braci materiały - oczywiście bez komentarza.
 7. Perun82

  Po co Wam konto na Facebook?

  Masz, tylko nieaktywne. Nie pamiętam który Brat o tym pisał. Podziękujmy naszym znajomym, którzy mają biegunkę fotograficzną i przy okazji oznaczają wszystkich, którzy są na zdjęciach.
 8. Bo niestety nasze kochana samice zmieniły znaczenia owych słów. Ciężko użyć obelżywego słowa wobec kobiet wykonujących bardzo newralgicznie społecznie zawód. Ta sformułowanie idealnie nadaje się dla samic hipokrytek udających na co dzień przykładne matki, żony córki, kochan....
 9. Perun82

  Po co Wam konto na Facebook?

  Globalizacja Panowie. Nawet ze sobą w domu będziemy porozumiewać za pomocą FB. Sami sobie ludzie zakładają kaganiec, ba, nawet się chwalą, czy jest on od jabłuszka czy innego producenta.
 10. Mamy CIĄG 😁 dalszy. Widocznie komuś.. https://bliss.natemat.pl/256991,co-robi-justyna-zyla-program-pierzemy-brudy-na-active-family?fbclid=IwAR21J5eldigbqC03rv8jy0xn_EnB0LX545H93Tjw7i9BHTZFFSk3i7lrigA Bohaterami programu Justyny Żyły będą ludzie, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, co sama prowadząca i jej mąż. Ich relacje z małżonkami, rodziną czy sąsiadami stały się nie do wytrzymania, lecz nie mieli oni okazji wyjaśnić sobie wzajemnych złości. Zrobią to w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!", który zadebiutuje na antenie Active Family 18 grudnia o godz. 22.
 11. Perun82

  Komplementy od samic

  -zostańmy przyjaciółmi!
 12. Pamiętaj o mózgu - te słynne oleum
 13. Perun82

  Misiu chce mi się kupkę...... !

  Jeśli to jest jedyny problem w związku to oby takich jak najwięcej.
 14. Perun82

  Nauka języka niemieckiego...

  Język niemiecki jest trudny na początku a łatwy na dalszym etapie, angielski jest łatwy na początku... Niemiecki ma wiele idiomów podobnych do polskich. Jest też językiem bardzo intuicyjnym. W angielskim dobijają mnie francuskie (normandzkie) naleciałości...
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.