Jump to content

Perun82

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Perun82 last won the day on October 27 2018

Perun82 had the most liked content!

Community Reputation

3,198 Świetna

1 Follower

About Perun82

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,820 profile views
 1. Problemem jest to że widzą, ale szybko się do nich przyzwyczajają. Zobacz na ile rzeczy przez rok pozwolono rządzącym - nie łudźmy się - będzie żarło - nikt się nie zbuntuje. To jest piękna weryfikacja "dzielnego narodu ceniącego sobie wolność". Jeden z wielu rządowych Shit testów masowo oblewany przez społeczeństwo.
 2. Bo życie nie ma sensu. I to jest punkt wyjścia - wszelkie wynalazki typu religie etc dają iluzję, by chciało się żyć. Im człowiek bardziej się rozwijał i rozumiał - tym bardziej musiał stworzyć UŻYWKĘ IDEOLOGICZNĄ, którą będzie się raczył codziennie -byle tylko zapomnieć o kompletnym braku sensu. Umysłowo już dawno wykroczyliśmy poza sferę czysto cielesną jako jedyne istoty na tej planecie. Z jednej strony znamy prawa, którymi rządzi natura, jednak powłoka cielesna hamuje rozum - bo w konsekwencji musielibyśmy porzucić powłokę - ale już do tego jest coraz bliżej.
 3. Dlatego takich mi nie jest szkoda - ale niestety taki Zakonu Białorycestwa pośród polityków jest ogromny.
 4. Nasza władza może tyle na ile im pozwolą - póki co nadal lockdowny i wciskanie szczepionek. Przy okazji przejmując albo rujnując małe i średnie przedsiębiorstwa. O skali debilzmu niech świadczy fakt komedii z maskami.
 5. https://www.biznesinfo.pl/podatek-katastralny-200221-ks-rzad
 6. I każdy z nas będzie się dorzucał w większym stopniu do cudzych bombelków. System wiedział, że niektórzy świadomie nie chcą się bombelkować - za wczasu znaleźli i na to sposób. https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26810778,podatki-nadchodzi-bykowe-rzad-chce-zachecac-mlodych-ludzi.html
 7. https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/polska-moze-zamknac-granice-decyzja-w-przyszlym-tygodniu/2bg94nt
 8. To są pacynki - mają rolę do odegrania. Tutaj oficjalnie nie ma winnego zarazy.
 9. Związek zawodowy sztucznych głów milczy na ten temat...albo za dużo masek założyli i ich nie słychać.
 10. Wojny i kryzysy finansowe mają twarz...Covid nie - dlatego jest najtańszym i najbardziej efektywnym narzędziem trzymania za smycz. https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8093118,dwie-maseczki-sa-lepsze-niz-jedna-badanie.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.