Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

variantb

Użytkownik
 • Ilość treści

  80
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

45 Świetna

O variantb

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Troszkę myślenie życzeniowe. Łatajcie kompleksy, łatajcie
 2. Większość ludzi działających by osiągnąć tzw sukces czy zrobić tą tzw karierę, to zakompleksieńce. Robią to by odróżnić się od reszty "stada", pokazać że są lepsi, kompensują tym swoje kompleksy z przeszłości, najczęściej nabyte w szkołach bądź w relacjach z ówczesnymi rówieśnikami. Często skrywają swoją nienawiść do ludzi. Takich ludzi o redukcjonistyczno materialistycznym nastawieniu do życia jest bardzo dużo w społeczeństwie, na braciasamcy również. Ich typ myślenia: liczą się pieniądze, pozycja społeczna, sukces, działają by odróżnić się od innych, myślą logicznie i analitycznie, interesuje ich własny zysk, działania charytatywne/ empatyczne są robione po to by poprawić sobie opinię w społeczności a nie z wewnętrznej potrzeby pomocy i chęci dzielenia się z innymi, nie posiadają w sobie tzw. solidarności społecznej. Chcą przewodzić dużym przedsięwzięciom(by się odróżnić od stada). Napędzają i promują konsumpcyjny styl życia. W ten sposób te zakompleksieńce napędzają wyścig szczurów w który wciągają resztę populacji. To prawdziwy RAK na Ziemi. Ciekawym jest to, że na tej planecie zamieszkałej przez człowieka, nikt nie potrafi dostrzec że tego typu działania do niczego dobrego nie prowadzą. Bo jeśli ktoś wygra, to kto innym musi przegrać. Nie ma nic złego w rywalizacji ale nie takiej która wyniszcza innych i nastawia ludzi przeciwko sobie. To jest głównie problem obowiązującego modelu ekonomicznego i niskiego poziomu świadomości ludzi który uniemożliwia jakiekolwiek zmiany.
 3. variantb

  Męska przyjaźń? - hłehłe

  Redukcjonistyczne i materialistyczne podejście do życia. Takich ludzi jest sporo na tej planecie. Analiza, logika i racjonalne podejście do życia. Mimo że sporo prawidłowości przez gościa jest dobrze uchwyconych to brak takim ludziom spojrzenia na te sprawy z szerszej perspektywy. Tacy ludzie nawet nie dopuszczają do siebie możliwości że istnieją jednostki bardziej rozwinięte, które nie operują na tego typu schematach. Można wyczuć lekką pogardę do mas, które nie potrafią dostrzec tych prawidłowości i postrzegają życie przez emocje. Jak dla mnie gość na niski poziom świadomości. Na tym forum również takich osób jest najwięcej.
 4. variantb

  16 lat i koniec...

  Skrajna nieodpowiedzialność. Masakra, mieć dwoje małych dzieci i walić się na boku. Współczuję.
 5. variantb

  Matka zdradza ojca.

  Zdecydowanie opcja nr 3. Uczciwość po prostu tego wymaga.( Osobiście zgnoiłbym bym matkę.
 6. variantb

  Wampir z przedszkola

  Niestety dałeś się zdominować babie. Nie można do tego dopuszczać. Wszelkie przegięte zachowania tłumić u tych półświadomych istot w zalążku. Z tego co piszesz wygląda to jak układ kat-ofiara... Poczytaj o relacjach karmicznych.
 7. Przekonanie że kobiety są piękniejsze od mężczyzn to bzdura. Babki bez makijażu, farb i innych upiększaczy wyglądają naprawdę słabawo, czasem już po 25 roku jak laska obudzi się rano to widać spore niedoskonałości. Bez makijażu większość kobiet była by NIEATRAKCUJNA! Dzięki temu całemu przemysłowi (kosmetyki, depliacja, plastyka, ciuchy uwydatniające) większość kobiet po 30 dostaje drugie życie i jadą na tym ile się da :). Ta atrakcyjność to takie sztuczki kobiet
 8. Zdecydowana większość tych polityków powinna siedzieć w pierdlu. Zwróćcie uwagę że niezależnie kto jest u władzy, to żaden wysoko postawiony "prezes" czy "dyrektor" nawet z sąsiedniego obozu nie trafia nigdy do paki.
 9. variantb

  Obawy przed moją własną agresją

  Masz jakiś dziwny program, być może coś w dzieciństwie zostało Ci wbite do głowy i w życiu dorosłym dochodzi do takiej sprzeczności. Znajdź czas na spokojne spacery po lesie lub sprawdź jak działa na Ciebie medytacja.
 10. Też znam takie, które rzekomo takie są według większości ludzi, którzy poznali te pary w pewnym momencie życia. Niestety Ci ludzie co tak sądzą nie mają wiedzy jakie numery były wykręcane... Oczywiście chodzi mi o Panie A te udawanie idealnych małżeństwo o których Marek nie raz w audycjach wspominał jest prawdą, sam od środka takie rzeczy widziałem i wiem jak ludzie dobrze to potrafią maskować w towarzystwie żeby zyskać łatkę "idealny związek/małżeństwo". Jeżeli istnieją to raczej minimalny procent.
 11. variantb

  Głupota mojej przyszłej byłej żony

  Ten temat to jakaś prowokacja albo gościu wybitnym cipełuszem jesteś.
 12. variantb

  Kobieca duchowość

  Spostrzeżenia celne ale pomysł o niesieniu pomocy kobietom, chybiony. Wyjdziesz z takiej misji jeszcze bardziej "przybity". Zostawić samopas i iść Swoją Drogą.
 13. Jakiś zlot forumowy będzie, czy to jakiś prywatny?
 14. variantb

  Kluby na forum, wspaniała opcja

  Podbijam temat...
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.