Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Sovilous

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Świetna

About Sovilous

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też myślę że te kobiety jednak nie szanują swoich partnerów. Powiem tak większość prostytutek to straszne patologie społeczne, rodzinne, nie rzadko nałogi, dziewczyny z chorobami psychicznymi więc taki partner raczej musi mieć jakieś zaburzenia psychiczne czy społeczne, inaczej taki związek się nie utrzyma. Oni zwyczajnie maja niskie poczucie własnej wartości i pewnie jakby byli kobietami sami byliby prostytutkami.
 2. Znałem kilka takich przypadków że prostytutka miała chłopaka męża dziecko, on o tym wiedział i tak sobie żyli. Zwykle mieli po 20kilka lat. Ona wyjeżdżała normalnie jak do pracy i wracała, przywoziła potem dużo kasy do domu itp. I po drugie w nie których przypadkach bliższa rodzina o wszystkim wiedziała. To może być połączenie zboczenia, braku własnej wartości, fetyszu, jakiegoś ukrytego homoseksualizmu. Sądzę że sporo kobiet mogłoby wykonywać taką pracę i mieć rodziny, tylko cywilizacja i społeczeństwo hamuje takie zapędy. Coraz więcej jest teraz takich przypadków. Co o tym myślicie?
 3. Wiecie różne są zboczenia, jedni pragną bardzo otyłych kobiet inni kościstych to ich zwyczajnie podnieca a jest grupa co czuje pociąg do starych kobiet. I o to sądzę że tu chodzi, zwykły pociąg sexualny do pomarszczonego ciała plus starsi ludzie wydzielają specyficzny zapach co też dla nie których może działaś jak afrodyzjak. Macron uczestniczył w spotkaniach Bilderbergów więc teraz żadna tajemnica dlaczego wyskoczył jak Filip z Konopi i został prezydentem. Wyborami można teraz manipulować. Mi on wygląda na zwykłego podstawionego agenta bankierów i przemysłowców. Olechowski też uczestniczył w Bilderberg a potem założenie partii i dojście do władzy. Skąd Macron i PO miało kasę na zdobycie władzy? Już mamy odpowiedź
 4. http://www.styl.pl/magazyn/felietony/krystyna-kofta/news-zona-czy-partnerka,nId,2393883 Najlepsze rzeczy z tego teksu to że autorka uważa że 65 latka wygląda ładnie i ma tylko kilka zmarszczek. Łączy ich prawdziwa miłość. A na koniec podaje że na rozwodzie kobieta zawsze płaci więcej. http://www.pomponik.pl/plotki/news-brigitte-trogneux-macron-ma-74-lata-wyciekl-skan-jej-dowodu,nId,2393835 Ona ma 75 lat.
 5. A ja uważam że kobiety powinny maxymalnie zakrywać swoje ciała. Jak się za dużo nagich kobiet ogląda to już potem nie robi naga kobieta wrażenia. I to że ona pokazuje wszystko co ma postronnym osobom nie jest fajne. Sam bywam na saunie i widziałem wiele nagich kobiet ale nie chciałbym żeby moja dziewczyna tak się rozbierała. To powinna być sfera intymna dwojga osób. Obecnie nastąpił upadek zachodniej cywilizacji i przenoszone są wzorce z życia prymitywnych plemion. Np. u mężczyzn brody i fryzury na norda i osłabienie więzi międzyludzki, brak jedności, jak w jakiejś dżungli. U kobiet ozdabianie prawie nagiego już ciała i kuszenie w publicznych miejscach dupą czy cyckami jak na godach u zwierząt. Także dzięki antykoncepcji posiadanie wielu partnerów sexulanych i postrzeganie mężczyzn przez ich prymitywne cechy lub stan posiadania. Nagość tu nie jest oznaką otwartości i nowoczesności tylko zezwierzęcenia. I nie dziwcie się więcej dlaczego europejska cywilizacja jest zastępowana islamską. Oni jeszcze reprezentują wbrew pozorom cywilizowany świat czyli na co dzień przykrywają swoją sexualność, stawiają na rodzinę nie zależnie od majątku, każdy ma mieć męża i żonę (a nie jak u nas kto jest ładny i bogaty - reszta traktowana jest jak powietrze), mają jasno określone reguły i co najważniejsze mają dodatni wskaźnik urodzeń a nie ujemny jak my, nie promują zboczeń, homosexualizmu, feminizmy itp. Oni mają przyszłość a Europa w obecnej formie już nie. Jak mnie teraz kto będzie pytał jak znaleźć męża lub żonę to odpowiem, przejdź na islam, tam nie zależnie od pieniędzy będzie małżeństwo trwałem i nikt nikogo w hu.. nie zrobi. W Europie wszystko teraz wolno ale do czasu bo to nie ma przyszłości. Nagość w cywilizowanym świecie to sfera prywatna czyli nie mamy już cywilizacji.
 6. Klasyka. Większości tak nagle się odmienia a jeszcze wczoraj było wszystko super. Dlatego do kobiet należy podchodzić jak do rzeczy, nie to nie zepsuje się to na śmietnik i nie przejmować się. One nas traktują brutalnie to my traktujmy tak samo je. One na tym stracą bardziej bo lata lecą i każdy następny partner już powoduję że traci ona atrakcyjność bo ma duży przebieg. Każdy kij ma dwa końce o one się o tym przekonają.
 7. Brat Jan nie ale wiem o dziewczynach co jeżdżą na takie zwykłe wakacje które i tak kończą się lizaniem pałek miejscowym.
 8. Bosman albo i prawdziwej wersji wydarzeń nie podadzą bo okazałby się burząca zastany porządek bo przecież jak Polka sama jedzie do obcego kraju na sex. 99% procent polek w Egipcie na samodzielnych wyjazdach lub z koleżanką to sex turystki tylko te brzydkie dają za darmo a ładniejsze chcą kasę.
 9. Bosman Nowicki większość prostytutek nie ma żądnej ochrony, to jest jeden wielki mit, same sobie wynajmują mieszkania lub koleżanką bo to nie jest karalne a alfonsowanie już tak. Ochronę mają tylko w agencjach a większość dziwek w miastach działa na własną rękę i z nikim się nie rozliczają a często dla ochrony wynajmują mieszkanie blisko komisariatu policji Więc Bosman wyobraź sobie że dla modelek itp Dubaj i kraje arabskie to nie miejsce wypoczynku tylko sex wycieczki i tak sam jest z Polkami co jeżdżą do pracy do Niemiec w burdelach lub na własną rękę. Co w tym dziwnego że pojechała zarobić jako prostytutka do arabskeigo kraju? A że ma rodzinę to niby pojechała na oficjalną wycieczkę żeby wszystko zakryć. I ona pisali tańczyła na rurze w Polsce. A jakbyś chciał wiedzieć to sporo młodych prostytutek ma chłopaków którzy wiedzą o jej pracy i nie rzadko dzieci. Obecnie to już nie jest konspiracja jak kiedyś. Bosman jesteś jeszcze na pograniczu białorycerstwa. Badaj dalej to się jeszcze ciekawych rzeczy o kobietach dowiesz. Ja piszę nie tylko z dywagacji ale i z doświadczenia i nie mam już żadnych złudzeń.
 10. Ale z was biali rycerze i naiwniacy. Siedzicie na tym forum a dalej nie pojmujecie kobiet. Przeczytajcie sobie co napisałem wcześniej. Ten wyjazd to od początku sex ustawka.
 11. http://niezlomni.com/to-wydarzylo-sie-naprawde-trzy-szwedzkie-policjantki-probuja-aresztowac-imigranta-wideo/ Równouprawnienie w upadającym państwie. Szwedzkie policjantki w akcji. Powiem szczerze że to nawet śmiesznie się ogląda.
 12. agatek2501 a tak po pierwsze dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Jeśli się rozstaliście i oboje się na to zgodziliście to co potem robiliście osobno to każdego z was prywatna sprawa. To że się z kim innym przespałaś to wiesz nie powinnaś się za to winić, taka jesteś tego chciałaś to to zrobiłaś. Tylko po co teraz znów wikłać w byłego chłopaka i tego potem tylko do sexu? Wychodziz tego tylko patologiczny trójkąt. Uważam że każdy powinien pójść w swoją stronę bo nic dobrego z tego nie wyniknie.
 13. Ta dziewczyna podobno ćwiczyła taniec na rurze. A na nagraniu w internecie słychac jak ktoś mówi do jej chłopaka tego co to nagrywał żeby ją tak nie cisnął bo jeszcze coś wygada. Dla mnie sprawa jest jasna. Ona pojechała na wcześniej umówione przez internet sex spotkanie z arabem a jak wiadomo oni płaca tysiące za blondynki z Europy. Tylko że może ten arab dał kolegom ją do zgwałcenia. Odurzyli ją zgwałcili potem jej psychika siadła chciała wygadać i ją zabili. Koledzy nie miejcie złudzeń, 99% polek jeździ do krajów arabskich a także Włochy Grecja Hiszpania aby uprawiać sex. Rurkowski teraz mówi że ona miała poważne obrażenia jeszcze przed upadkiem. Pojechała zarobić tysiące $ w kilka dni a spotkała śmierć. Taka to historia. Nie ma co jej żałować. Tak robi tysiące polek rocznie. To że tylko jedną zabili to i tak dobry wynik. A ten tym co skoczył z 11 piętra spadł na drzewo i dlatego przeżył, wiem bo widziałem to miejsce.
 14. agatek2501 każda tak mówi że wyciąga wnioski i już tego nie zrobi, teraz mówi Twój rozum a jak przyjdzie co do czego to odezwie się Twoja kobieca natura i rozum nie bedzie miał nic do powiedzenia. Klasyk. Kobiety się nie zmieniają Nie winie Cie za nic ale wiem jak to już z wami jest i nie tylko ja na tym forum, więc się nie denerwuj to lepiej poznasz siebie czytając to forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.