Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Szczery Człowiek

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Świetna

About Szczery Człowiek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widzę, że wśród zdradzających kobitek i tych które się rozstały/zrobiły przerwę od związku często jest praktykowana relacja z murzynami. Aha, nie myśl, że oddanie długu z jej strony to będzie prosta sprawa. Rozeszliście się, ale niektóre problemy zostały i będą się z czasem nasilać.
 2. A no poszła i to nie raz, bo trwało to kilka/naście tygodni. Związać na stałe też się chciała. Ale nie chciałem w to wchodzić na poważnie z uwagi na różnicę wieku (ja 25 a ona 32) Zakładałem o tym swój temat nawet. Także Twoim rozumowaniem mogę mieć jednak powód do dumy
 3. Sam mam 172/173 cm wzrostu i będąc szczerym nie jest to dużo. Ale biorąc pod uwagę wszystko tj. mój wygląd, charakter, sposób bycia pozwoliło mi to na bycie czy sex z laskami, które były mojego wzrostu lub troszke wyższe. Najbardziej się śmiałem kiedy laska, mówiła, że nigdy się nie zainteresuje facetem poniżej 180-185 cm a finalnie np. poszła ze mną do łóżka. Jednak zdaje sobie sprawę, że u niektórych lasek nie będę brany pod uwagę, nawet tych niższych ode mnie, a szczególnie tych wysokich powyżej 175 cm i więcej. Ale sam nie chciałbym laski wyższej od siebie na jakąś dłuższą relację.
 4. https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/koronawirus-w-polsce-co-ze-slubami-w-czasie-epidemii,1010821.html
 5. Ja już wśród znajomych mam jeden przypadek, że podczas tej nudo-kwarantanny myszka wpadła na pomysł dziecka i ślubu, a chłop chyba został tak przerobiony, że się zgodził. Pół roku razem.
 6. Fakt, zależy jeszcze jak atrakcyjna fizycznie jest dziewczyna. bo gdyby była atrakcyjna, to szukała by atrakcyjnego faceta. Problem jest taki, że atrakcyjny facet nie będzie prawiczkiem w tym wieku. bo jeśli ona jest średnio lub nieatrakcyjna (ale sex miała), on jest nieatrakcyjnym prawiczkiem to .. jasne, jest szansa.
 7. Ale o co w zasadzie chodzi, po co ta cała historia? odpowiadając na pytanie w końcu tej opowieści : Nie. Nie wypali związek kobiety doświadczonej seksualnie z prawiczkiem, wyżej uzasadniono dlaczego.
 8. W Polsce już 47. Według ministra w ciągu 2 dni ma być ok. 100 a za tydzień tysiąc.
 9. Otóż nie, bo jako, że to byli moi koledzy to z ich dziewczynami też miałem kontakt, a jako że oni byli po wiele lat razem to wzajemnie dobrze się wszyscy znaliśmy. Dlatego wskazałem jakie motywy miały koleżanki decydując się na rozstanie, bo rozmawiałem też o tym z nimi.
 10. Witajcie Bracia Ostatnio zauważyłem że wiele wieloletnich związków z mojego otoczenia się porozpadało, zarówno wśród bliskich znajomych jak i dalszych, albo osób nieznajomych gdy słyszę różne historie z pracy. Kilku moich dobrych kolegów w okolicy wieku 25 lat, którzy byli w związkach już od gimnazjum/liceum po wielu latach ich związki się rozpadają. Oczywiście w 90% kończyła to kobieta. Niektóre zrywały zaręczyny kilka miesięcy przed ślubem po 7-8 latach związku, inne kończyły zwykłe związki, które trwały też powyżej 5 lat, niektóre po długim byciu razem zdążyły wziąć ślub a za rok się rozwieść. Wszystkie natomiast miały podobne usprawiedliwienie : on się zmienił, on mnie nie szanuje, obraża, rozkazuje mi, nudzi mnie, nie układa nam sie, dużo się kłócimy i masę innych dupereli - żadnych konkretów typu używki, rękoczyny, długi itp. Mało tego praktycznie wszystkie poleciały w tango, jak psy spuszczone ze smyczy. Imprezy i chlanie do białego rana, nowy facet co tydzień/dwa tygodnie. A najlepsze jest to, że wcześniej były bardzo w porządku z charakteru, wierne, zazdrosne i skoczyły by w ogień za swojego misia. Jedna z wspomnianych z par w walentynki była w sobie dalej zakochana po tylu latach, miłość po grób, wspólne plany na życie, dom i trąbienie o tym na mediach umieszczając zdjęcia z opisami a dwa tygodnie później ona kończy podając powodu, które wyżej wskazałem. Kobiety te zaczęły się zmieniać i odwalać im palma, gdy poszły do pracy/studia, a w związkach były wszystkie od 5-9 lat. Czy ten świat schodzi na psy i nie opłaca się już wiązać? Chłopaki załamane białorycerzą prosząc o powrót. Kwiaty, wyznania miłosne ale niewiele to daje poza chwilową uwagą Pani, a potem wstawieniem przez nią zdjęcia z nowym słoneczkiem. Krótkie powody dla których tak się stało celem pouczenia : -utrata pasji i zainteresowań wraz z czasem związku -utrata znajomych/przyjaciół -utrata celu w życiu, planów, marzeń -zaniedbanie się (brak sportu, syfiaste żarcie, stara garderoba od lat) -spełnienie chorych kobiecych zachcianek pod rygorem focha -brak rozwijania się - brak innych kontaktów z kobietami, koleżankami - Panie nie były zazdrosne, nie było o kogo - wpadnięcie w ramę przyjaciela/ciepłuch kluch/ bankomatu - pozwalanie myszce na wszystko, oddawanie jej swojego auta, pieniędzy - poświęcanie każdej wolnej chwili, godziny, minuty i sekundy swojej myszce Wielu facetów zmienia się w związku pod wpływem kobiety i tak naprawdę to jest powodem rozpadu związku. Bo zmienia się, na gorsze. Pozornie kobieta chce by facet traktował ją jak księżniczkę, wszystko dla niej robił, robił codzienne prezenty, zapewniał wszędzie że ją kocha i nigdy nie odejdzie, dzielił się swoimi zasobami. Ale prawda jest taka, że to tylko jest przepis na rozpad związku czy małżeństwa.
 11. Wiesz, zależy jak długo będą musieli siedzieć - równie dobrze możesz swoich bezrobotnych kumpli sam wprowadzić, którzy zrobią to za „flachę”. Czasami są sytuacje, że myszka siedziałaby miesiącami a może latami, więc zobacz ile to jest miesięcznie straty z braku wynajmu + opłacanie czynszu + prąd, woda itp. masz tu przykladowy filmik jak to wygląda w praktyce. Warto dodać, że panowie wszystko nagrywają, żeby nie zarzucić im przemocy, naruszenia nietykalności. Są na to przygotowani.
 12. @hogen Są czasami jakieś absurdalne sytuacje, że kobieta nawet jak nie płaci, a ma dziecko to nie można jej z wynajmowanego mieszkania Policją wygonić. Dlatego na szczęście teraz powstało wiele firm, specjalizujących się w „zmuszaniu niechcianych lokatorów do opuszczenia budynku”. Skoro umowa została wypowiedziana, myszka nie płaci ale dalej tam siedzi z jakiegoś powodu to Ty jako właściciel wynajmujesz taką firmę. Polega na tym, że dajesz „wynajmujesz im” mieszkanie, dajesz klucze - jako właściciel mieszkania masz do tego pełne prawo. Przeważnie wchodzi kilku rosłych typków. Dalej nie musze mówić jak to wygląda - generalnie panowie cały czas siedzą w chałupie, nie pozwalają myszce na zapraszanie gości - jako wynajmujący nie zgadzają się na wizytę obcego, myszka umowy nie ma wiec nawet Policja nic nie zrobi. Siedzą całe dnie i noce w domu, słuchają muzykę, grają w karty, palą fajki, piją wódkę, są wulgarni, chodzą w gaciach po domu, pierdzą, robią burdel i syf w pokojach, łazience, kuchni. Wbrew pozorom to profesjonaliści i taka myszka po krótkim czasie psychicznie nie wyrabia, a oni działają całkowicie legalnie i w granicach prawa - myszce nie grożą, nie dotykają jej.
 13. Bracie, jeszcze pytasz ? najlepiej NIC. Olej ją. Zablokować wszędzie, nie odpisywać, olewać. Ewentualnie jak już musiałeś odpisywać było jej napisać, że nie miałeś czasu. Żadnego tłumaczenia, przepraszania. Koniec kropka. No tylko pytanie po co. Ona jest toksyczna, nie zmieni się, zapomnij o niej.
 14. Z tej mąki chleba nie będzie. Ona doskonale wie, że może Cie mieć kiedy chce. Nie jesteś dla niej wyzwaniem. Straciła do Ciebie szacunek, uczucia i będziesz tylko jej kołem zapasowym, kiedy nikogo nie będzie obok. Nie daj sobie wmawiać, że coś zrozumiała i się zmieniła bo jak widzisz tak się nie dzieje i nie będzie działo. Czeka Cie praca. Praca nad sobą. Pewnie masz jakieś kompleksy, czegoś Ci brakuje skoro na siłe tak sie jej trzymasz, nawet gdy robi Cie w chuja. Bracie droga nie tędy, wywinęła Ci tyle, że jedyne co to jeszcze może wrobić na dziecko. Kiedy wciągnie na melanżu i ktoś jej walnie bobasa, to jak myślisz, z kim zacznie sie spotykać i komu wmówi dziecko? Dbaj o swój rozwój. Rozwój fizyczny, mentalny. Zacznij coś ćwiczyć, trenować. Sztuki walki, siłownia, rower, koszykówka, pływanie. Co tam lubisz. Czytaj mądre książki, oglądaj różne filmy na YT, które Cie czegoś nauczą, o samorozwoju, medytacji. Kanały przyrodnicze. To co lubisz. Znajdz sobie hobby, zainteresowania. Naucz się być szczęśliwy sam ze sobą. Zwiąż się ze swoimi pasjami i zainteresowaniami, a nie laskami. Bo ludzie odchodzą. Kiedy będziesz niezależny, szczęśliwy, dumny z siebie i zadowolony kim jesteś wtedy zobaczysz, że to laski będą latać za Tobą, a Ty już nigdy nie będziesz taką fujarą jaką byłeś i nigdy sobie nie pozwolisz na takie traktowanie jak EX. Nabierzesz sam do siebie szacunku. powodzenia.
 15. Mój kolega jest w takim związku. - Co prawda Pani jeszcze pracuje ale jest to „branża obwarzankowa”, zarabia grosze byle się nienarobić. - Pani ma swoje dziecko z poprzedniego związku - ciągnie alimenty z poprzedniego partnera - Pani gada o kolejnym dziecku, ale narazie ślubu nie chce (czyżby postanowiła zrobić jak z poprzednim)? - Kolega i jego rodzice kupili dla nich mieszkanie, Pani nie dała ani grosza bo ma dziecko, słabą pracę - Pani jeździ jego dosyć nowym autem do pracy, a on sam starym trupem na dojazdy - kolega oddaje praktycznie całą wypłatę Pani - Pani zarządza finansami, domem, planuje wakacje, wyjazdy. Generalnie nosi spodnie i decyduje o wszystkim - o hobby, wolnym czasie, imprezach ze znajomymi kolega musiał zapomnieć, Pani mu odpowiednio organizuje czas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.