Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Szczery Człowiek

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Świetna

About Szczery Człowiek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy faceci usilnie na żonę szukają dziewicy. Może chcą się wykazać, prowadzić ją i nauczyć po swojemu? Przy okazji nie powie mu, że gość jest kiepski w łóżku. Nie mówię już o tym, że taka kobietka jest niedoświadczona więc i przyjemność mniejsza. Jednak szukanie dziewicy na żonę, nie jest dobrym pomysłem, gdyż ta po jakimś czasie zacznie się zastanawiać jak to jest z innym. Po pewnym czasie postanowi to sprawdzić i mamy zdradę. Z ciekawością i chęcią nabycia nowych doświadczeń raczej nie wygrają żadne sentymenty, przysięgi.
 2. Najgorsze są takie, które nie dość że zawiniły, to będą próbowały wszystko zrzucić na Ciebie. Karać faceta obojętnością, milczeniem, fochami - jednym słowem wymuszanie poczucia winy, zamienić wszystko na swoją korzyść a niekorzyść faceta. Wielu facetów, szczególnie w zbroi, daje się złapać na te gierki i manipulacje.
 3. Ludzie, którzy go lajkują to albo dla beki, albo z empatii i współczucia, aby się nie poddawał i dalej szukał. Nie ma co się oszukiwać, że kobiety nie patrzą na wygląd, no patrzą. Facet ze swoim wyglądem, zachowaniem i podejściem, mimo że wydaje się być dobrym człowiekiem to myśle, że długo będzie miał problem znaleźć kogoś. Sam występ w takim ogłoszeniu jak szukanie swojej drugiej połówki jest okazem desperacji (w tym przypadku ktoś zarabia na jego wyglądzie i nieporadności, przyciąga widzów). Oczywiście widziałem podobnych facetów, którzy mieli swoje „laski” (na swoim poziomie) ale reprezentowali nieco inny charakterek niż Jędruś. Ubrani najczęściej w troche ubrudzone jeansy z dziurą, wiejskim tatuażem i łańcuszkiem na szyi, białej bluzce na ramiączka, częściowym brakiem uzębienia z fajem w mordzie i butelką piwka w tylnej kieszeni, którzy potrafili zdzielić po łbie swoją myszkę bo coś źle zrobiła. Podejście Jędrusia dodatkowo utrudnia mu znalezienie kobiety i jest na gorszej pozycji niż opisywany wyżej Rysiek.
 4. @leto przez Twoje rozterki, ten temat i moje udzielanie się tutaj dzisiaj w nocy przyśniła mi się moja ex-narzeczona 😁 Jednak szybko sobie przypominam jak bardzo leciała w chuja i jak mogłaby mnie bardziej udupić po ślubie i to pomaga.
 5. Myśle, że może być tak, że sama myśl i ciekawość „jak to jest ze starszą” Cie dodatkowo nakręca. Ta kobieta jak mówisz też Cie prowokuje, mężatki takie są. Nie licz, że ona zostawi męża, ale jeśli też ją kręcisz a w małżeństwie nuda to może się posunąć do skoku w bok czy dłuższego romansu - co Ci szczerze odradzam, co innego gdyby była wolna. Tym bardziej jeśli targają Tobą emocje na jej widok czy wspólne spędzanie czasu pokazuje tylko, że nie jesteś gotowy na relację FWB z nią. Odpuść, bo jeśli dojdzie do romansu możesz jeszcze bardziej zostać naruszony mentalnie, skończysz ze złamanym serduszkiem i będą wątki „jak zapomnieć” itp. Ewentualnie czym się zatrułeś - tym się lecz, innymi babkami. Jeżeli jakaś będzie równie ładna i fajna jak ta, to szybko zapomnisz o obecnej koleżance. Ale Bracie niech one będą wolne, po co Ci dodatkowe problemy.
 6. Nie ma co sobie gitary zawracać takimi snami. Ludziom śnią się różne pierdoły i nic z tego nie wynika. Jak się przyśni to się przyśni, na cholere drążyć temat? Właśnie rozkminiając te sny i sie zastanawiając czemu Ci się przytrafią i jak się ich pozbyć jeszcze bardziej je „budujesz” w swojej podświadomości, przez co będą się śniły dalej. Przestać zwracać uwagę, nie rozstrząsać, olewać. Dla ciekawskich na YT są filmy różne o samorozwoju, jednym z wałkowanych tematów jest właśnie podświadomość, wytłumaczone czym jest, jak działa oraz jak na nią wpływać, bo DA się wpływać.
 7. A to oczywiście, że tak robią. Ciągłe gadanie, narzekanie, zwalanie winy, domaganie się przeróżnych rzeczy powoduje to, że facet zaczyna spełniać te zachcianki tylko dla świętego spokoju. Jeszcze dostanie opierdol, że robi to z łaski i się nie przykłada. Taki wymordowany psychicznie facet będzie szukał sposobów na odreagowanie - alkohol czy to imprezy z kolegami, czasem zbierze mu się na szczerość, czasem zamilknie. Wtedy stanie się to wcześniej z niego pisałem, zrobi się z niego alkoholika, awanturnika, albo człowieka, który nie szanuje i olewa rodzinę. I często takie określenia będą jeszcze wmawiane dziecku, żeby nastawić je przeciwko ojcu. W innym temacie na temat zawierania związku małżeńskiego Red dobrze napisał. Dla kobiety jest to układ idealny na, którym może zyskać a dla faceta w zdecydowanej większości, układ w którym nie zyskuje nic, za to wszystko może stacić.
 8. Prawda jest taka, że kobiety są okrutne, bezwzględne i dbają o swój interes. Potrafią tak omamić faceta, że mu nawet do głowy nie przyjdzie zbierać jakieś dowody przeciwko niej. Kobieta w porównaniu do faceta zaczyna zbierać dowody już dużo wcześniej - kiedy decyzja o rozwodzie zostanie podjęta w jej głowie - ale jeszcze wszystko jest „ w porządku” z małżeństwem. Taki stan rzeczy może trwać miesiącami a nawet latami. Konsekwentnie są zbierane dowody np. robione zdjęcia kiedy mężuś leży pijany i obrzygany po imprezie, nagrywane są kłótnie a szczególnie momenty kiedy mąż przeklina, odgraża się lub zwyczajnie jest chamski i obraża żonę (nawet gdy to myszka była winna). Niczego nieświadomy facet dostaje potem kubeł zimnej wody łeb. Kobiety wzajemnie się wspierają i dają sobie rady jak załatwić swojego misia. Wspomniane wcześniej zakładanie niebieskiej karty, wzywanie Policji, czy w nagrywanie kłótni, niekorzystnych zachowań męża, fotografie pijaństwa czy robienia przez niego chlewu z mieszkania (butelki po piwach, wódce) jest na porządku dziennym. Częstą praktyką jest, gdy myszka zbierze już cały materiał dowodowy założenie jednocześnie dwóch a nawet trzech spraw w sądzie przeciwko mężowi, jedna o rozwód z orzeczeniem o winie męża, sprawa karna o fizyczne/psychiczne znęcanie się/gwałt/pedofilię i wiele innych i np. pozbawienie męża praw rodzicielskich. Mam dużą styczność z prawem i sądami, pisze jak jest. Niestety takie założenie kilku spraw ma wpływ na niekorzyść faceta, mimo, że nie powinno się brać pod uwagę nieprawomocnych orzeczeń przy rozstrzyganiu innej sprawy to często sprawa o rozwód potrafi być zawieszona do momentu zakończenia sprawy karnej (lub na odwrót, gdzie do sprawy karnej załącza się akta sprawy rozwodowej). Oczywiście dużo winy jest w samych facetach, są zbyt naiwni, łatwowierni i za bardzo pewni swojej kobiety. Jednym słowem żyją w Matrixie.
 9. Ale to nie ja mam problem. Ja się określiłem wprost, ona wszystko to wiedziała i miała takie same stanowisko. Niczego nie obiecywałem, nie zabierałem na jakieś spacerki, randki i inne duperele. A to, że ona zaczęła chcieć coś więcej, to z tego powodu powstał temat, a nie że ja zmieniłem zdanie.
 10. Prosta i skuteczna kontra, bez wyzwisk, małych cycków/dużej cipki, które mogłyby zabrzmieć jak płacz urażonego chłopca, który chce się odpłacić.
 11. Bo może ma małego ptaszka lub jest niski. O ile ptaszka nie zawsze można sprawdzić to wzrost rzuca się w oczy od razu. Najważniejsze jest, aby się tym nie przejmować, jaka by nie była prawda. Bo akurat tych rzeczy wyżej wspomnianych nie zmienisz i nie oszukasz. Trzeba siebie zaakceptować, mieć wyjebane na takie żarciki a jeszcze lepiej z uśmiechem na ustach będąc pewnym siebie zarzucić jej jakąś ripostę. W oczach laski zyskasz więcej niż ten wysoki jąkała z wielkim ptakiem.
 12. Takie jej podejście ma na celu dać jej „usprawiedliwienie”. Ona wmawia to Tobie, jeśli będziesz na to reagował to ona będzie miała potwierdzenie. „Rusza go to, widocznie prawda go zabolała”. Laski czasem chcąc się rozstać, czy to po rozstaniu najeżdżają na swoich EX, opowiadają swoim psiapsułom. Gadają jacy oni byli okropni. Wymyślają i wyolbrzymiają jakieś pierdoły. Psiapsiuły słuchają tych bzdur, i mówią, że jesteś zły i ona miała racje i podjęła słuszną decyzję (o rozstaniu). No a jak psiapsiuły mówią, że jesteś zły to jesteś zły, więc miała rację. Nie pytaj jak to działa, bo to popierdolone ale tak to działa, laska szuka potwierdzenia swoich podjętych decyzji, gdy brakuje im logicznego powodu (bo najczęściej rozstała się / zmusiła Ciebie do rozstania z powodu braku emocji/uczucia do Ciebie a nie dlatego że coś zrobiłeś. Powodów logicznych nie było). Wcześniej tak rzeczywiście robiłem. Po rozstaniu i swojej przemianie już nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.