Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lucid

Użytkownik
 • Content Count

  250
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Świetna

1 Follower

About Lucid

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1088 profile views
 1. Ja jestem pizdowaty, a jestem na no fapie. Awięc nie do końca to jest przyczyna. Codziennie jakieś lekkie ćwiczenia. Moim zdaniem to kwestia wzorców i ewentualnych zaburzeń.
 2. Samiec alfa to zestaw najbardziej pożądanych męskich wzorców przez społeczeństwo. Czy taki Stalin był samcem alfa? Moim zdaniem oczywiste, że tak.
 3. Jestem panem swego losu, wiem co dla mnie najlepsze całe zło tego świata pieprze prałem po mordach skurwysynów moje słowa to nie liście na wietrze Jak jakiś frajer szuka problemu wskaż mu w szeregu miejsce biłem się zawsze tylko w obronie, nie poddaj się manipulacji nie możesz dać sobie napluć w morde, nie dopuść do takiej sytuacji szanuj siebie miej godność chłopaku nie daj się szmacić i nie wyrządzaj krzywdy bratu chyba że zasłużył swoimi działaniami nie ma co się pierdolić w tańcu z debilami Może się zainspirujesz Marku
 4. "Bym tem problem rozwiązał na drodze sądowej.. No to co ja mam robić?" XD
 5. Bardzo Ci współczuję takiego przeżycia. Gratuluję, że odważyłeś się o tym powiedzieć. Żądza zemsty moim zdaniem wprowadza tylko w problemy. Trzymaj się.
 6. Dokładnie, tylko żeby była wolność słowa, bez obaw o usunięcie kanału.
 7. Mówił w jednym z filmików, że ukarał się tak, ponieważ obwinia się o śmierć swojego przyjaciela.
 8. W USA ich sporo jest, tam do tej pory to żyje. U nas np. Liroy
 9. Moim zdaniem to stać go na to, tylko ciekawe ile hejtu w tych donejtach na Marka już było/będzie.
 10. Opis rymów: http://blog.flavah.pl/rodzaje-rymow-w-rapie/ Warto też zainspirować się do pisania rymów np. po obejrzeniu jakiejś walki freestyle'owej. Na forum są chłopaki co coś nagrywają, warto nauczyć się od nich podstaw, nie tylko rapowaniu ale i o sprawach technicznych. Moim zdaniem najłatwiej byłoby zdobyć umiejętności w jakiejś grupie, która się wzajemnie napędza do działania. Jeśli Marku szukasz rymów do rzeczy, które widzisz w okół to nagraj utwór jak opisujesz swój pokój, joł
 11. Olej kokosowy
 12. Spoko. Pamiętaj o prawidłowej interpunkcji, taka rada
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.