Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lucid

Użytkownik
 • Ilość treści

  152
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

65 Świetna

1 obserwujący

O Lucid

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Ostatnio na profilu byli

863 wyświetleń profilu
 1. Lucid

  Czołem Panowie Bracia!

  Salam alejkum
 2. Głodówka na samej wodzie jest dobra albo na jakichś ziołach. Polecam też raw food. Wydaje mi się, że masa mięśniowa nie powinna się zmniejszyć, ale moge się mylić.
 3. Skurwysynami są alfy, które potem kończą w pierdlu. (W ezoteryce osoby z symbiontami) Inwestuj w siebie, w pasję. To się zwróci jako pewność siebie, znajomość siebie, pewność co do swojej wartości. Nagrania z afirmacjami mogą oczywiście pomóc dla uzyskania lepszych efektów.
 4. Mi to pomogło przy przeziębieniu, polecam.
 5. Lucid

  Znalazłem bardzo ciekawe dwie sceny we filmie matrix

  A tutaj o takim co chciał pokazać za dużo:
 6. Lucid

  Znalazłem bardzo ciekawe dwie sceny we filmie matrix

  Ja uważam, że jakieś elity w sposób subtelny przekazują nam prawde w czym tak naprawdę tkwimy. W jednej, z początkowych scen Neo poszukujący czym jest Matrix, dostaje możliwość poznania prawdy. Przychodzi do niego kobieta, która zaprowadza go do Morfeusza. Wydaje mi się, że może to nawiązywać do duchowej prawdy, w której uczeń znajduje swojego mistrza, gdy ten jest na to gotowy. Pan Jarosław Bzoma w jednym z odcinków "opowieści topografa" opowiadał o tym, że w śnie jest możliwe posiąść dowolną umiejętność i, że w filmie Matrix nie wzięło się to znikąd. Chodzi mi o scenę, w której Neo od tak nauczył się sztuk walki. (Czy tam mu wgrali jakiś program.) W tym filmie jest wiele metafor i prawd duchowych. Scena z łyżką wydaje się prosta do interpretacji, tak naprawdę nic nie ma, ponieważ żyjemy w iluzji, w teorii przynajmniej. A jeżeli żyjemy w rzeczywistości, jednej z ilu? To która jest prawdziwa? Żadna? Nie wiem. Mistrzowie pojęli to w czym tkwią i urzeczywistnili w sobie pewne moce. Nie wiem sam czy wierze w to co pisze. Proste pytanie mam, co jest podstawą wszechświata? Edit: Już nawet bajki pokazują, że coś tu nie gra.
 7. Mam sposób, znajdź pasje, znajdź swój życiowy cel. Kluczem do poznania siebie jest medytacja. Po co Ci się zabijać? Zrozumiem wiele, bo wiem jak można być np. odrzuconym przez społeczeństwo, ale mimo wszystko warto szukać sensu i dążyć do samorealizacji. Posłuchaj mistrzów duchowych np. Osho. Nie wiem jak zła jest Twoja sytuacja, ale nie widze sensu w zabijaniu się mimo, że sam miewam takie myśli i to dość często. Doszedłem jednak do wniosku, że będę dążył do swoich celów ponad cały ten "matrix". Czy mi się uda to nie ma znaczenia, bo nie mam nic do stracenia. (ale rym) Nie wiem czy coś ćwiczysz, ale naprawdę Ci to polecam, sport jest bardzo wartościowy nie tylko dla naszego zdrowia fizycznego. Warto też dbać o diete. Nie jesteś na pewno głupi, bo przecież trafiłeś na to forum. Pan Marek polecał zimny prysznic, mi pomaga. Jeżeli w świecie zewnętrznym nie widzisz sensu to spróbuj znaleźć go we wnętrzu. Jestem przekonany, że posiadasz jakąś zdolność, jestem pewny, że masz jakiś talent, który Ci pomoże się ustawić w tym czymś w czym żyjemy. Pamiętaj, nie ma, nie było i nigdy nie będzie drugiego Ciebie w tym wszechświecie. Jesteś wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
 8. Może jogurt naturalny? Albo jakiś sos domowej roboty.
 9. Lucid

  Radio SAMIEC

  @Marek Kotoński Przepraszam bardzo, ale ja nie krytykowałem. Z mojej strony padły tylko propozycje, przepraszam jeśli coś zostało odebrane jako atak. Jestem stałym słuchaczem audycji i absolutnie nie przeszkadza mi wzmianka o np. hejcie lub o innych Pana problemach, jedynie zaproponowałem plan. Pozdro
 10. Lucid

  Rap.

  @ZamaskowanyKarmazyn Za dużo sylab w jednym wersie piszesz dlatego ci się nie zgadza, zobacz jak wiersze są ułożone albo teksty innych raperów.
 11. Lucid

  Rap.

  Proponuję założyć klub Chętnie dołącze
 12. Lucid

  Rap.

  Zapomniałem o rymach Staraj się nie rymować najprostszych czasowników, zapoznaj się z rymami wielosylabowymi.
 13. Lucid

  Rap.

  Pisz tekst tak jak czujesz. Sporo bitów jest dobrych i darmowych lub jakieś instrumentale z kawałków. Nie jestem raperem, ale zacząłbym tak, że wziąłbym napisał tekst i nawinął do majka, potem mix/master. Najlepiej jakiegoś kolege znajdź do tego. No i robienie bitów nie ma sensu większego, bo to wymaga czasu, a chyba cel twój to rapować.
 14. Wierze, że ci się uda. Trzymam kciuki.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.