Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lucid

Użytkownik
 • Ilość treści

  133
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

47 Świetna

1 obserwujący

O Lucid

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Ostatnio na profilu byli

773 wyświetleń profilu
 1. Lucid

  Radio SAMIEC

  Ja proponuje częściej wstawiać pod audio jakąś gierke albo filmik z przejażdżki, jeśli to możliwe. Fajnie by też było jakby audycja miała jakiś konkretniejszy plan, przykładowo: 0:00 co robiłem dzisiaj, Sławki itp. 10:00 Temat 20:00 Suchar Dobrym miejscem na szukanie tematów do audycji jest samiecweb i wtedy zamiast wklejać link do onetu, wklejać link do samiecweb, to by pomogło przy promowaniu portalu. Dodatkowo można by czytać najlepsze komentarze spod audycji/samiecweb na audycjach, wtedy użytkownicy chętniej by komentowali, aby zostać zauważonym oraz docenionym.
 2. Lucid

  Problem snu

  Spróbuj melisy, nie pij nic co zawiera kofeine kilka godzin przed snem.
 3. Pewnie sobie wkręcam, ale czuć od nich zło..
 4. Lucid

  NoFap: sposoby na pokusę

  Posłuchaj feministek 😄
 5. Świadomy sen: Gdy znajduje się w śnie z łatwością rozpoznaje, że śnie Świadomy sen służy mi jako narzędzie w rozwoju mojej świadomości oraz pomaga mi w poznawaniu siebie, pomaga mi również w przezwyciężaniu swoich lęków oraz obaw Z łatwością pamiętam swoje sny Świadome sny są naturalne, ludzie w ten sposób poznawali samych siebie od wieków Świadome sny są dziełem Boga i mają ze złem tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym Świadome sny pozwalają mi skontaktować się ze swoim Wyższym Ja oraz ukochaną Duszą Dzięki świadomym sną poznaje zakamarki swojego umysłu Świadome sny wykorzystuje tak jak mi się podoba, moge w nich rozwijać swoje umiejętności oraz nabywać nowe Świadome sny symbolizują czystość i dobro Moje sny są wyraźne i klarowne W świadomych snach zmieniam swoje negatywne wzorce oraz nawyki Mocą Bożą unieważniam wszystkie moje przysięgi, które przeszkodziłyby mi w osiągnięciu tego cudownego i boskiego stanu
 6. Lucid

  Prośba o radę

  Dla mnie nie jesteś słabeuszem. Nie wiesz jak to mogłoby się skończyć, głowa do góry. Ja na Twoim miejscu nie postąpiłbym inaczej, gość trafi prędzej czy później na kogoś "kto się w tańcu nie.." wiadomo co.
 7. Witam, na stronie niemożliwe jest wyszukiwanie wyrazów z polskimi znakami. (nic się nie pojawia) Wyszukiwanie po tagach również nie działa. Pozdrawiam
 8. Ja powiększyłem w programie Adobe Reader, fajna mapka.
 9. Lucid

  Siłownia i bóle w stawach

  Ja polecam zmielone skorupki jajek
 10. Lucid

  Medytacja - jak zacząć?

  Skupiasz się na wszystkich doznaniach, które odczuwasz i to tyle.
 11. Moim zdaniem newsy powinny znaleźć się bardziej na środku.
 12. Lucid

  Najnowsze sterowniki geforce (GTX 970)

  Możliwe, że najnowsze sterowniki wypuścili 4 miesiące temu
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.