Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

marcok85

Użytkownik
 • Ilość treści

  33
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutralna

O marcok85

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

517 wyświetleń profilu
 1. Pani robi Ci zapewne shit testa. A ty sensacje robisz.
 2. Szanowni Bracia. Już wcześniej wspomniałem o roli ojca. Jego rola sprowadza się także, do pokazania mentalnej siły faceta. Jeśli siła ta towarzyszy od najmłodszych lat kobiecie to prawdopodobnie będzie czuła respekt i szacunek do swojego pierwszego męskiego partnera jakim jest tato. Testowanie ojca nie będzie wtedy intensywne, będą podejmowane próby ale ojciec sobie z nimi poradzi poprzez swoją stanowczość, opanowanie oraz nie podchodzenie do tego zbyt emocjonalnie. Gdy w dojrzałym wieku kobieta dostrzeże w swoim ukochanym to wszystko co wcześniej ojcu, automatycznie pojawi się hamulec.
 3. Dorosła kobieta to nie Niemowle, które płacze bo jest głodne albo zrobiło kupę.Normalne laski nie płaczą od tak z siebie, żeby zdobyć o mnie informacje.
 4. Ile z nią jesteś, że krząta się już po twoim lokum?
 5. Niech ma na waciki. Zaproponuj, że 100% płacisz ty. Zobaczysz w jej oczach niespotykany wcześniej blask.
 6. Nie jestem detektywem Rutkowskim, żeby badać przeszłość pani. Ale kto wie, może to prawda.
 7. Jest grupa kobiet, która czerpie przeogromną energię z bycia adorowaną przez wszystkich, wszędzie i zawsze. Jak z kimś takim jesteś to testy są non stop. Moja obecna kobieta gdy uznała, że relacja jest dla niej poważna i warto w nią zainwestować postawiła mur dobrym filtrem.
 8. W poprzednich moich zwiazkach, kobiety potrafiły spotykać się tzw ,,kolegami" i ,,przyjacielami". Niektórzy adoratorzy szukali kontaktu przez sms-y oraz fb. I się tylko patrzyły na moje reakcje, bo dla nich nie było problemu to tylko tacy mili goście. Chociaż teraz tego nie mam i ani jej ani mnie nie dokoncentrują mili panowie.
 9. marcok85

  Pomoc w wyborze auta

  Kieruj się zasadą, że żadnego niemca. Lepiej już francuza renault megane 2 1.6 benzyna.
 10. W przedostatniej audycji Marka w pierwszych jej minutach odniósł się On do sposobu w jakim pokonywał nałóg palenia. Ja do tematu podszedłem podobnie. Znienawidziłem nałóg poprzez ciągłe negatywne myśli na jego temat oraz częste wizualizacje gdy palenie papierosów nie pozwala mi np. zbliżać się do ludzi którzy czując ode mnie ten smród i ich odrzuca, ciągle kaszle i mam obniżony nastrój, brak mi energii . Potrzebna była mi też ogromna siła woli gdy w pewnych sytuacjach miałem ochotę na papieroska np. podczas towarzyskiego piwka lub częstowania przez kogoś z kim wcześniej paliłem. Robiłem sobie też wizualizację w której wyobrażałem sobie jak odkładam pieniądze przeznaczone wcześniej na fajki i kupuje sobie fajne rzeczy. Paliłem z przerwami 13 lat. Od dwóch ostatnich prób robiłem to co wcześniej opisałem. Obecnie nie palę już od 8 miesięcy. Odzyskałem kontrolę nad swoim ciałem i umysłem . Przestałem już myśleć o paleniu w taki sposób jakby go nigdy nie było w moim życiu. Jak czuje dym to mnie odrzuca. Przez 3 tygodnie od odstawienia byłem bardzo agresywny i rozdrażniony. Tym mocniej czułem wewnętrzną nienawiść do palenia bo przez moje zachowanie cierpieli moi bliscy. Nie jestem zwolennikiem żadnej chemii w tabletkach np. desmoxan czy tabex . Warto powalczyć o siebie w swoim umyśle i nie szpikować się kolejnym syfem tabletkowym.
 11. Kobieta ma 27 lat. Pracuje i robi drugi kierunek studiów. Rodzice i rodzeństwo w porządku. Dostrzec można przebywając w jej domu szacunek matki do ojca oraz ojca który jest głową rodziny pełna gęba. Nie zaobserwowałem niezdrowych relacji wobec członków rodziny.Tak się mówi, że ojciec w życiu kobiety jest jej pierwszym partnerem . W tym przypadku tato spełnił swoja rolę wzorowo . Wpoił jej odpowiednie męskie wzorce, które prawdopodobnie dostrzega też u mnie. Kobieta na poziomie ale znikąd się to nie wzięło. Dwóch partnerów przede mną, zauważalny lepszy kontakt z mężczyznami niż z kobietami. Dzieci chcemy mieć oboje. Zdrowie jest kasa jest. Wspólna pasja jest. Nie narzekam ale swoje w życiu dostałem po dupie przez kobiety.
 12. Swoje przeżyłem w życiu, literatura Marka oraz inne źródła przeczytane. Nie uważam się za gościa z pierwszej łapanki w kwestiach relacji z kobietami. Wiele przede mną wiadomo.
 13. marcok85

  Jak to jest z tym seksem

  Im więcej seksu w tym wieku tym mniej energii. Każda ejakulacja powoduje utratę życiowej energii u Ciebie i włącza Ci się rezerwa i pojawia się brak ochoty. Lata robią swoje .Mam 33 i nie mam aż tak wielkiego parcia na częste zbliżenia.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.