Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Esmeron

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

218 Świetna

About Esmeron

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo niezręczna i nie fair sytuacja. Stawia Cię w takiej sytuacji, że co nie zrobisz, to będzie źle. Bardzo nieelegancki shit test. Co to w ogóle ma znaczyć, że "nie ma powrotu" jak pojedziesz? Dzieci mają 4 tygodnie i Ci grozi, że Cię kopnie w dupę? Są przecież zawody w których pracuje się nocami i dyżuruje 24h... Nie pojedziesz, to uzna, że może ten argument wytaczac przy każdym fochu. Przegrałeś. W zasadzie nie masz wyboru. Musisz jechać. Inaczej tracisz szacunek i dostaniesz taki sam szantaż emocjonalny przy najbliższej okazji... Ale może da się to jakoś ułagodzić i rozsądnie ustawić, żeby nie było awantury, wilk syty i owca cała... "kochanie czy twój motocykl jest ważniejszy ode mnie? Nie, nie jest. Ale jeśli zmusisz mnie do wyboru, gorzko tego pożałujesz"
 2. Ludzie... od tego można raka dostać. Już to babsko u fryzjerki pochlastane nieźle. 40 lat facet z nią żył "dobrze, że umarł, szkoda że nie rozwiodłam się 40 lat temu". Babsko wygląda jak czarny charakter z bajki Disneya o małej syrence, ale wymaganiaaaa "przystojny i wysportowany, ale faceci i tak do dupy są". Fryzjerka się dziwi, że były się swoimi dziećmi interesował zamiast ją non stop adorować. Ja pierdziele....
 3. Większość ludzi jacy nas otaczają to po prostu kapcie. I to zjawisko jest powszechne i niezależne od statusu, pozycji społecznej, wykształcenia, zarobków. Mają swoją strefę komfortu, w której najczęściej dziadzieją. Zauważ, że sami podświadomie otaczają się ludźmi o takich samych poglądach, zdaniu na każdy temat. To jest proste i łatwe. Spotykają się w swoim gronie, jarają się tym samym. Straszny zgrzyt i konsternacja jest kiedy ktoś się z tego wyłamie i ma zgranie inne. Oni do tego stopnia boją się takiego zgrzytu i wysiłku mentalnego jakim jest podjęcie dyskusji z kims kto ma inne zdanie, że często automatycznie uznają rozmówcę za pomyleńca, wariata, psychola i dochodzi nawet do ostracyzmu. Inaczej istniałoby ryzyko przepalenia styków, gdyby się okazało że ich ciepły kurwidołek, kapcie, kufelek piwa i jedynie słuszna partia polityczna to nie jedyny i wcale nie najlepszy sposób na życie. To jest już za wiele dla przeciętnego zjadscza chleba. I to widzę w rodzinie, widzialem wśród kumpli z liceum i teraz widzę w gronie lekarskim. Zacząłem chodzić na siłownię "łooo tylko żebyś nie wyglądał jak taki kloooc, po co to komu" Zrobiłem prawko na motocykl i zacząłem jednisladem jeździć "łoooo ile to wypadków i nerkiiiii" W gronie znajomych wyszedł temat "czarny marsz i prawa kobiet, aborcja" i wszyscy się nawzajem nakręcali "łoo do średniowiecza chcą cofnąć, kobiety umęczone blablabka" A ja odpaliłem na to granat "w średniowieczu Polska była potęgą prawie od morza do morza i miejscem wolności, gdzie azyl i swobody mieli wszyscy prześladowani w Europie więc nie miałbym nic przeciwko żeby do tego wrócić, a ja mam w umowie o pracę, że z aborcjami nie muszę mieć absolutnie nic wspólnego i w takich zabiegach udziału nie biorę, z czym szef nie ma absolutnie żadnego problemu, bo jak sam twierdzi jest lekarzem a nie płatnym zabójca" A w temacie najważniejsze: serdeczne gratulacje. Coś nowego zrobiłeś, coś nowego przeżyłeś. Czegoś się o sobie i o świece dowiedziałeś. A tymi podkopywaczami nie nie przejmuj, szkoda czasu na ich ględzenie.
 4. Esmeron

  Historia

  Na głowę upadłeś, że mu takie rady dajesz? Wejdź sobie do klatki z lwicą i pogłaskaj, bo to taki fajny kociak.
 5. A ja powiem, że fajna jest wspólna robota. Tak żeby sie zmęczyć porządnie, natyrać i wieczorem z poczuciem dobrze wykonanej roboty w MIŁEJ ATMOSFERZE napić się drinka i odpocząć. To zbliża. Ale musi być miło i wspólnie
 6. Ja chłodno, stojąc z boku i kompletnie bez emocji podchodząc do tego co piszesz to na pytanie "czy się angażować" odpowiem: Nie. Dlaczego? Kompletnie pomijam tutaj postać tej dziewczyny. Czy jest super Himalajką, czy niebezpieczną borderką nie ma tutaj znaczenia. Problem jest w Tobie. Nie masz dystansu i masz tendencje do umiejscowiania szczęścia w tej kobiecie. A to szalanie niebezpieczne i po Twoich wypowiedziach widzę, że prawdopodobne są dwa scenariusze. Jesteś w tym układzie zależny i słaby. Ona ma nad Tobą przewagę, bo zaczynasz mieć obsesję na jej punkcie. Jeśli ona jest kimś pomiędzy normalną kobietą, a wampirem emocjonalnym, to dostaniesz ciężkie baty od życia i będziesz strasznie cierpiał, kiedy się to posypie. Jeśli jest Himalajką i absolutnie wyjątkową kobietą (taaa... Wszystkie takie są) to sam sobie zafundujesz stresy bojąc się non stop, że odejdzie, znajdzie lepszego, wasz układ się skończy itd. Jej w takim przypadku możesz zrobić krzywdę, bo na tym stresie zgorzkniejesz i zaczniesz ją ciągnąć w dół za każdym razem jak będzie chciała się rozwinąć. Myślisz o zaangażowaniu? Nigdy nie może być 100% i zawsze musisz mieć dystans.
 7. Standard. Podwójny, jak zwykle. Ignorować. Moja ex potrafiła mi wypomnieć, że się nie kochalismy kilka dni i mi nie zależy--to że byłem wtedy chory i latałem do kibla co chwilę ze sraczką i rzyganiem, to nieistotny szczegół. Albo fochy, że miałem dyżury, jak jej akurat dni płodne przypadły. "tobie chyba nie zależy tak jak mi, żeby mieć dzieci". Bo już ruszyć tyłek i wpaść na trochę do szpitala, to za dużo. Ignorować. A jak się pogarsza i fochy coraz większe, to kopnąć w tyłek i tyle. Z tej mąki chleba nie będzie.
 8. Diagnoza: Pani jest niedopchnięta. Więcej nie ma co roztrząsać.
 9. Jak to? Większość facetów. Bo taki system instaluje nam praktycznie KAŻDA ideologia i system, od lewej do prawej. W tym akurat feministki i konserwatyści, ateiści i fanatycy religijni mówią jednym głosem. Wyjątkiem jest chyba tylko Islam- i głównie dlatego jest rosnącą w siłę potęgą. Mi na przykład zrobił to Kościół Katolicki na naukach przedmałżeńskich. Wcześniej uważałem, że każdy swoje konto, zarabiamy na siebie, a wydatkami się dzielimy i wspólnie na coś pracujemy. A tam usłyszałem, że tak nie można, bo jak kobieta siedzi w domu i nie pracuje, to to jest jej praca, a jeśli nie ma wspólnoty we wszystkim, to nie jest to pełne, tylko pełne oddanie i zaufanie buduje solidne małżeństwo. I co? Rozwód po 5 latach, z czego była pracowała chyba 2 lata. Z KK w pewnym stopniu jestem wykluczony już. AAA ciekawa sprawa. Na 1 pensji mam więcej oszczędności niż, kiedykolwiek było na koncie jak pracowaliśmy obydwoje. Szybko się odkułem i inwestuję w nieruchomości. Ostatnie info jakie miałem o byłej, to takie że jest dumną posiadsvzką nowego Mercedesa, którego wzięła na kredyt. Żart na dobry dzień? Dlaczego w Emiratach jest takie bogactwo? Bo mają ropę? Nje. Oni po prostu nie pozwalają kobietom przepierdalać kasy na pierdoły.
 10. A nie miałem na myśli stawiania nam tych pytań. Sobie samemu musisz odpowiedzieć.
 11. Tak, ale Ty nie stawiasz właściwych pytań. Czy gra jest warta świeczki? Co ja z tego mam? Czy ja chcę w ogóle grać?
 12. Esmeron

  Historia

  Właśnie wygrałeś życie. Za darmoszkę. W wieku 18 lat dowiedziałes się jak popieprzone akcje może odstaiwiac kobieta. Panią kopnij w tyłek, odejdź na bezpieczną odległość, w tył zwrot i w swoją stronę bez oglądania się za siebie. A potem czytaj forum, książki, zrozumiesz jak to działa i bardzo ostrożnie podchodzisz do kobiet, a już na pewno do spraw ożenku i jakiegos poważnego planowania przyszłości.
 13. Spieprzył sprawę. Ale sugerowałbym, żeby pogadał z... Żoną kolegi Jeśli babka jest ogarnięta, to sama na chłodno najpierw zabezpieczy dowody zdrady swojego małżona. A reszta - poradnik rozwodowy expresowo Może też zagrać ryzykownie i zgłosić na policję pobicie tego kolegi. Zgłosić, powiedzieć że działał w afekcie, miejsce (motel). Wtedy w papierach będzie miejsce i świadek (żona plus obsługa hotelowa) i masz na papierze zdradę małżeńska. Ryzykownr ale konkretne. Warto to natychmiast z prawnikiem obgadać
 14. Whora! WHora! Whora! Bridget Jones' Hairy Pocahotass Reservoir Bitches
 15. Poszukałem w necie- są całe listy śmiesznych tytułów. Ass Ventura Forrest Hump Night of the Giving Head Ejacula Jurassic Pork - chyba nie chcę wiedzieć Pornocchio Spankenstein The Bare Bitch Project Whore of the Rings Saturday Night Beaver - Bóbr Sobotniej Nocy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.