Jump to content

Jonash

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

497 Świetna

1 Follower

About Jonash

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie odwiedzaj tego lokalu, napisz recenzje dot. lokalu na google ale najważniejsze co kolega @Lucjusz zauważył, zacznij zamawiać kebaba w bułce. Sam czasem reaguje agresja gdy widzę tych zwolenników tortilli, może to oto chodziło? 😆
 2. A co mnie obchodzi to, że jakiś Mokebe urabia polskie witaminki. Ja też je urabiam. Nie ma w tym nic trudnego jak ma się jaja na swoim miejscu. Chociaż to tak naprawdę tylko skromny dodatek do życia spowodowany fizycznymi potrzebami. To jak z pragnieniem, gdybym nie odczuwał potrzeby to bym nie pił ale skoro już muszę to po prostu gasze pragnienie. Nie rozmyślam o tym jednak godzinami tylko biorę łyk wody i dalej żyje pełną piersią! Wy z picia wody zrobiliście jakiś kult. Wiem, że od czasu do czasu dobrze jest napić się wody kokosowej czy soku 100% ale ma to na celu tylko jedno -
 3. Ale wtedy jesteś sweet nothing i to też jest źle 😂
 4. A ty Marek, za co siedzisz? Nie zdążyłem uzbierać na nową torebkę dla żony...
 5. Czego wy oczekujecie skoro coraz więcej pojawia się artykułów tego typu w mediach głównego nurtu: https://magazyn.wp.pl/informacje/artykul/wyjscie-przez-balkon Dodatkowo są to artykuły których nie można komentować. Po prostu przekazują Ci w jaki sposób powinieneś myśleć. Nie masz prawa mieć własnego zdania, musisz myśleć tak jak oni tego chcą. Nie da się dyskutować z czymś gdy ma się zakneblowaną twarz. Onet zrobił to już dawno temu i z tego co wiem, (już tam nie wchodzę) to całkowicie zablokował możliwość komentarzy. Oczywiście wszystkich komentarzy nie za
 6. @maroon mam to samo. Drogi Boże.... Wybaczcie Panowie ale chyba jestem zbyt wrażliwy 😆
 7. Dziwne, żebym nie skorzystał skoro przymusowo musze płacić na to ok. 3 tys zł miesięcznie. Gdyby była dobrowolność to bym się ubezpieczył prywatnie lub nie. Mój wybór. A nie zgadzam się na to żeby pod płaszczykiem pomocy innym (często patologi) kradziono mi pieniądze.
 8. @Libertyn socjalista czyli złodziej powinien być zakuty w dyby, coraz bardziej podobają mi się twoje pomysły. Pełna zgoda, socjalistów w dyby i chłosta raz w tygodniu, żeby nie zapomnieli, że nie wolno zabierać pod przymusem czyli kraść jednym i dawać drugim!
 9. @Analconda jak dla Ciebie kradzież jest honorowa to nie ma dla Ciebie ratunku.
 10. Podsumowałbym ten wpis jednym stwierdzeniem. "Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz." Nawet jeżeli świat się skończy w tym roku to co z tego? Co możesz z tym zrobić? "Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy."
 11. Przecież to jest jakaś kpina. Powinni wisieć. Są twarde dowody, szybka rozprawa 15 minut i sznur. W dodatku na głównym placu w Warszawie.
 12. Może to przypadek że akurat w ciągu ostatniego roku ale miałem kilka takich poważnych przypadków jak bycie świadkiem bójki, wcześniej zero. O ilości kłótni i agresji w sklepie czy innych miejscach publicznych nie wspomnę bo to naprawdę częste. Takie walki słowne, które często mogą prowadzić do konfliktu fizycznego.
 13. Prawda jest taka, że wystarczyłaby fala zawiadomień o popełnieniu przestępstwa przez policjantów z 231kk i już byłoby dużo spokojniej. Jeżeli nikt takiego zawiadomienia nie składa albo robi to jakaś skromna liczba osób to co to zmienia? Nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.