Jump to content

Jonash

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  486
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

636 Świetna

1 Follower

About Jonash

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejna słodko pierdząca Atencjuszka.. no offence, wiem że natury się nie oszuka, też jesteśmy jej ofiarami 😉 Witaj!
 2. Jak wierzycie, że u nas nie będzie za jakiś czas jak w Australii to podziwiam wasz optymizm. To czeka cały świat a czy to stanie się za pół roku, rok czy pięć lat to bez większego znaczenia.
 3. Co do tematu to nie, co do @Zgredek nie chwaliłbym się tutaj robotą w milicji 😆
 4. Prawda jest banalnie prosta, skrócić socjal obniżyć podatki dla 90% najmniej zarabiających o połowę i wystarczy żeby w 5 lat dogonić zachód. Jednak to nie leży w interesie antypolskiego rządu.
 5. Pokora nierówna się uległości i konformizmowi. Masz problem ze wszystkimi wokół a doświadczenie życiowe podpowiada mi to, że jeżeli ktoś ma problem z wszystkimi wokół to problem leży w nim a nie we wszystkich dookoła.
 6. Pokora - coś czego Ci w życiu zabrakło.
 7. No tak bo należy interpretować tylko po fakcie. Wiecie, że jak napisze tysiąc zdań o przyszłości i nie określe w nim czasu (tzn, określe ale jako szósty eon czwartego magistrum ósmej centurii czwartego rzędu) a będę pisał ogólnikowo w sposób taki że będzie można to interpretowac w miarę dowolnie to część z nich się sprawdzi (według ludzi którzy będą to interpretować) za 500 lat i na tej podstawie ludzie będą twierdzić że reszta rzeczy też się wydarzy a ja byłem wielkim Nostradamusem Drugim?
 8. @Martius777 skąd przekonanie, że kiedykolwiek do tego rozwoju o którym piszesz dojdzie? To już samo w sobie jest wrażeniem z fusów, sam jestem optymistą ale takim raczej tu i teraz 😁
 9. @Martius777 kiedyś się interesowałem z ciekawości, nie tylko nim ale i mnóstwem innych "nadnaturalnych" zjawisk. Wszystkie niestety mają tyle dziur i kontrargumentów, że w końcu uznałem to za stratę czasu. Ta dowolność interpretacji i brak określenia czasu już całkowicie wyklucza dalsze rozmyślania na ten temat.
 10. @maroon to tak nie działa, albo ty wymyślasz albo znajomy. Takie sprawy przejmuje wydział wykroczeń w Policji, nie trafia do sądu bez przesłuchania na komisariacie/komendzie.
 11. @Libertyn u mnie wyremontowano damskie toalety i po tygodniu zostały zdewastowane. I się nie dziwie.
 12. Z ciekawości @mac co to za gra? Santorini? 😁
 13. Przykro mówić ale wyłoniona stomia to praktycznie zapach kału non stop. Straszna rzecz. Współczuję dziewczynie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.