Jump to content

pinkmartini

Użytkownik
 • Posts

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pinkmartini's Achievements

Kot

Kot (1/23)

167

Reputation

 1. Czas pokaże co to będzie za małżeństwo, ale partnerka starsza o 8 lat nie wróży nic dobrego. On 23 lata i już ślub 🤦‍♂️ https://www.pudelek.pl/pilkarz-jakub-kiwior-wzial-slub-ze-starsza-o-8-lat-claudia-kowalczyk-byly-pieski-i-balony-w-ksztalcie-pilki-noznej-zdjecia-6907821440281184g
 2. Chcesz pokoju, szykuj się na wojnę. Jeśli szczerze zależy Ci na synu, nie poddawaj się. Zrób to dla siebie i syna, a ex traktuj jak pierda - śmierdzi, ale nadal musisz oddychać aby żyć. Pracuj nad sobą, bądź pozytywny i przestań się użalać nad tym co już się wydarzyło. Jeśli możesz, przeprowadź się do miasta ex i zbuduj nową rzeczywistość, w oparciu o kontakty z synem. Wówczas wróć na drogę sądową i ustal SFORMALIZOWANE kontakty z synem oraz SFORMALIZOWANE alimenty. Nigdy nic więcej na gębę z ex!!! Działaj skrycie tj nie zwierzaj się ex za wczasu ze swoich zamiarów, emocji, uczuć. Nie słowa a czyny. Zyskasz element zaskoczenia, wkurwiając tym samym ex. Argument, że przeprowadziłeś się do innego miasta dla utrzymania bliskich kontaktów z synem będzie świadczył na twoją korzyść przed sądem, że zależy Ci na synu. Paradoksalnie, w tej sytuacji odzyskasz możliwość respektowania przez ex Twoich praw do kontaktów z dzieckiem i nie będziesz narażony na jej własne widzimisie. W razie utrudniania kontaktów przez ex idziesz do sądu, a ten wymierza jej karę finansową. Takie jest prawo. Co ważne, naucz się poprzez różne zabiegi psychologiczne być ponad to, co wywija ex. Tak abyś był odporny na prowokacje. Tu znajdziesz wiele pożytecznych wskazówek: gwarantuje Ci, że z czasem zbudujesz sobie taki oręż, że wszystko będzie po tobie spływać jak po kaczce. Jeśli wygrasz z swoimi emocjami, wygrasz z ex na każdym polu. Ale musisz stać się człowiekiem silnym spokojem oraz świadomym. Nie będzie łatwo, ale próbuj. Jeśli Zawalczysz, odzyskasz godność i męskość. W przeciwnym razie do końca życia będziesz żałował, co przełoży się na Twoje samopoczucie. Podsumowując, widzę to tak: Znajdujesz pracę i przeprowadzasz się do miasta ex, nie mówiąc jej o tym fakcie. Awizujesz chęci widzenia się z synem. Wszystko nagrywasz w celach dowodowych, rozmowy z ex, wspólny czas z synem. Jak trzeba zadbaj o świadka, np dziadek dziecka a Twój ojciec. W razie utrudnień masz świadka. Syn małoletni wiec widzenia musza być w domu ex a ona nie może Ci zabronić. Inaczej strasz sądem. W razie jej uporu będziesz mógł domagać się przed sądem odszkodowania za utrudnianie kontaktu z synem. Równolegle do powyższego załóż sprawę w sądzie o ustalenie kontaktów z synem. Oczywiście działaj skrycie, niech ją wali po emocjach.
 3. Siostry miały dobry wzór do naśladowania- twoją matkę. I takimi samymi żonami są teraz dla Twoich mężów. Widzisz jak wiele u kobiet/dziewczyn zależy od wychowania przez rodziców. Jeśli poznajesz kobietę, warto przyglądać się nie tylko jej, ale także jej rodzicom, zaobserwować jak siebie traktują, w jaki sposób rozmawiają. Aktualnie mamy kryzys rodziny, gdzie internet, inne media szkalują wartości rodzinne, a byle problemy rodzinne stawia się za powód do rozwodu, a wszystko w imię szczęśliwości kobiety. Woda na młyn dla psychoterapeutów, adwokatów. Jesli jesteś osobą wierzącą, poszukaj wybranki we wspólnotach kościelnych. Może tam szybciej znajdziesz nie uszkodzoną kobietę, która odpowiednio zatroszczy się o waszą rodzinę.
 4. Skoro teście trzymają twoją stronę to bierz ich na świadków. Zobaczysz, rozwódka z dzieckiem świata nie zwojuje. Za pare lat wróci do Ciebie z podkulonym ogonem i poprosi o przebaczenie i powie, że cię kocha 😅 Przeprowadź z nią rozmowę i wytłumacz, że rozwódki z dzieckiem żaden samiec nie potraktuje poważnie do relacji. Przetłumacz, że będzie dymana a i tak będzie wiecznie samotna. Po co taka rozmowa? Ano po to, żeby kiedyś wróciła do niej myślami i przyznała tobie rację. Nastraszyć ją, że idą ciężkie czasy, wojna, recesja i że bez chłopa nie da sobie rady. sam zobaczysz, z czasem wszystko się ułoży. Baby myślą, że za alimenty będą żyły jak pączki w maśle. Mamę oszuka, tatę oszuka, ciebie oszuka, ale życia nie oszuka 😉
 5. W ostatnim odcinku przyznała się wprost, że dla kobiet w jej wieku liczy się tylko wielkość kutasa. Zatem polszmat puścił do społeczeństwa taki oto przekaz i strach myśleć jak bardzo namiesza to w głowach mężatek. Rzecz jasna Doda mierzy rzeczywistość swoją narcystyczną osobowością. Skoro nie ma dzieci i trosk związanych z posiadaniem rodziny, wychowaniem dzieci itd, trudno się dziwić, że wielkość kurasa stanowi dla niej nadrzędny temat.
 6. Czy w ogóle warto się zastanawiać nad procesami myślowymi kobiety, skoro wiadomo, że logicznie to to nigdy nie myśli...
 7. Kto wie, może kochanek twojej ex żony wyświadczył ci przysługę, także po co miałbyś się mścić. Ex okazała się prymitywna i ona teraz będzie żyła z ciężkim sumieniem. Ty masz teraz spokój. Zachowaj energię na wychowanie dzieci, typa sobie odpuść. Skoro jego żona ma problemy onkologiczne, to pomyśl, czy twoje jej uświadomienie nie wpłynie na pogorszenie jej zdrowia. I co wtedy, gdy jej dzieci zostaną bez matki bo choroba zdusi ją do reszty? Ona potrzebuje męża i spokoju. Nie zabieraj jej tego. Okaż typowi miłosierdzie i powiedz mu to w twarz. Niech ma o czym myśleć i niech żyje w poczuciu winy. Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie.
 8. Drogi autorze, wiedz że właśnie teraz popełniasz swój drugi błąd, odkładając sprawę na przyszłość. Bo kasa zamrożona? Miejże chłopie godność i szacunek do siebie. Za drugiego człowieka nie możesz odpowiadać, ale za siebie już tak! Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć. Nie chce sobie nawet wyobrażać, co twoja panna może Ci w międzyczasie nawywijać. Z bombelkiem na czele. Co wtedy zrobisz? Przecież nie jesteś pantoflarzem? A może żal ci dostępu do cipy? dla mnie zaufanie to rzecz święta. Wspomnisz moje słowa. Dałeś się raz podejść, spokojnie popłyniesz drugi raz. Tyle że wtedy będzie bardziej boleć. Pomyśl jeszcze tak, że odchodząc od niej, tak naprawdę dasz jej życiową lekcję, którą zapamięta. Jeśli zmądrzeje, wyciągnie wnioski, znaczyć będzie, że jej pomogłeś. Normalna rzecz, że beneficjentem jej przemiany, będzie już ktoś inny. Tobie zostanie satysfakcja z dobrego uczynku. Pobudka!!! Działaj bracie. Bądź mężczyzną. Podejmuj zdecydowane decyzje i niczego nie żałuj.
 9. Wygląda na to, że najbezpieczniejszym sposobem aby współżyć z kobietą, jest nagranie stosunku ukrytą kamerą. Tak na wypadek gdyby pani, chciała koloryzować. czy ktoś z Was bracia, praktykuje już nagrywanie swoich łóżkowych akcji?
 10. Szkoda mi Ciebie i twoich dzieci. Masz bardzo duże szanse na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o jej winie, ale także na unieważnienie małżeństwa. Napisz coś więcej, jaką jest matką. Ty jesteś facet i sobie poradzisz, ale co z dziećmi? Problem jest też w tym, że przez brak szacunku do ciebie, twoja pani nie nauczy tego szacunku waszych dzieci. Co ja bym zrobił? Dla zasady rozwód i unieważnienie małżeństwa. Jesteś młodym facetem wiec poradzisz sobie ze wszystkim.
 11. Przyjemniaczek 😤 Trzeba robić co trzeba, a będzie co będzie.
 12. A jakbyście nazwali moją sytuację? Też próbą alienacji? Czeka mnie rozprawa na wniosek ex, która będzie dotyczyć zmiany miejsca zamieszkania madki i dzieci. Aktualnie mieszkamy 500m od siebie, w stolicy. Ex chce się wyprowadzić na śląską wieś (Ok 50 mieszkańców), zamieszkać w domu swoich rodziców. Ex w sile wieku, 30 kilka lat, z porządnym fachem w ręku. Powód przeprowadzki - wysokie koszty życia. Dodam, że kontakt z dziećmi mam regularny i coraz piękniej to wygląda. Oczywiście nie zamierzam się godzić na jej rozwiązanie. Chce być z dziećmi blisko, wychowywać i pomagać im w rozwoju ich zainteresowań. Wg was jestem na przegranej, czy może widzicie jakieś szanse dla utrzymania obecnego status quo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.