Jump to content

mroczny.rycerz

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

28 Świetna

About mroczny.rycerz

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, dzisiaj mija miesiąc od operacji. Można się już nimi bez problemu bawić. Pierwszy wrażenia, bardzo dobrze wydane pieniądze.
 2. Ja generalnie jestem fanem dobrej pupy cycki to dla mniej drugorzędna rzecz, dlatego też nie naciskałem na moją w tej kwestii. Nie mniej jednak nie ukrywam, że myśl o takich dużych cyckach, którymi będę mógł się bawić ile tylko chcę mnie podnieca.
 3. Jaka miseczka? W czasie posuwania ruszają się jakoś czy sterczą, przez co zabijają naturalność?
 4. Myślę, że ona już się z tego nie wycofa. Wręcz na 100% tego nie zrobi. Myślała nad tym od rok i ma już ustawiony termin operacji bo jest tego pewna. Ona mówi, że to kwestia tego, że będzie czuć się lepiej, wyglądać lepiej, bardziej seksownie, dodaje też, że ja nie będę też żałował. Jeżeli tego chce i jest pewna to nie będę jej blokował. Wiadomo, że mam swoje obawy, ale myślę, że po pierwszym hiszpanie w nowych cyckach szybko miną a przynajmniej taką mam nadzieję. Bym chciał jeszcze wysłuchać opinii Panów, którzy mieli do czynienia z takimi cyckami, większej ilości opinii. Ja
 5. Nie sądzę, dogadujemy się bardzo dobrze. Ja nie naciskałem bo jej rozmiar B jest dla mnie ok, ale też nie protestowałem. Jak chce mieć cycki o rozmiarze D to dla mnie też dobrze. Osobiście jestem fanem kończenia seksu - spuszczeniem się na cycki. Myślę, że na rozmiar D będzie to jeszcze bardziej podniecające
 6. @RENGERS ale np w dekoldzie już mniej więcej tak i wtedy się moim zdaniem prezentują bardzo dobrze. Przepraszam, gołe cycki usunięte.
 7. No właśnie tego się obawiam, że stracą ten swój naturalny urok czyli skakanie podczas pukania. Lekarz powiedział, że to będzie wyglądało jak na załączonym zdjęciu. A to wygląda jakby nie miały zbyt dużo się ruszać.
 8. Oooo to jest ciekaw tej strony technicznej, podczas seksu na przykład. Jak będę ją posuwał w klasyku, albo jak ona będzie mnie ujeżdżać to czy te cycki będą jakoś się ruszać, skakać? Czy sterczeć? Bo takich sterczących bym nie chciał...wtedy seks by trochę stracił ten smak.
 9. O to nie ma obawy, że przesadzi. Chodzi regularnie na siłownię więc wszystko inne robi naturalnie. Cycków wiadomo, nie uda się zrobić naturalnie.
 10. Ciekawa opinia. Czyli sądzisz, że laska, nie może zrobić cycków dla siebie i dla swojego partnera? Dziwna sprawa
 11. Myślę, że nie o to chodzi bo już się oglądają na jej duże dupsko, które zwraca przyciąga dużą uwagę.
 12. Nie chcę, wolę tutaj zapytać o opinie, a przekonam się za miesiąc Nie, nie. To nie ja będę płacił. To ona sobie to zażyczyła więc ona sama to finansuje. Po prostu uważa, że większe cycki spowodują, że będzie lepiej wyglądać, będzie mogła sobie pozwolić na lepsze dekolty itp.
 13. Wybrany został dobry lekarz, który weźmie za to prawie 20 koła więc nie przewidujemy, że źle wykona zabieg
 14. Siema, Moja obecna dziewczyna postanowiła zrobić sobie operacje powiększająca cycki. Obecnie ma nie za duże piersi, ponieważ jest to rozmiar B. Teraz będzie miała D i się w sumie zastanawiam co o tym sądzić. Z jednej strony na pewno duże cycki są spoko bo są większe możliwości w łóżku, a drugiej to już nie to samo to natura. Osobiście nigdy nie miałem do czynienia ze sztucznymi cyckami. W związku z tym mam pytanie - czy Wy bawiliście się sztucznymi balonami? Jakie są Wasze odczucia? Mały ale naturalny czy duży, ale za to sztuczny?
 15. Czyli dobrze rozumiem, że nie liżesz jej pizdy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.