Jump to content

mroczny.rycerz

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

38 Świetna

About mroczny.rycerz

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 18 filmów i każdy z inną laską? 😮
 2. Nie, nie. Jedyne co trochę wprawiło mnie w złość to widok jak na każdym z tych filmów na koniec ona mu nadstawia twarz, a on wali konia na jej twarz i się spuszcza tam. To było trochę mocne, ale poradzę sobie, spokojnie. Tego już się nie dowiem. Ale myślę, że jak ze mną potrzebowała czasu to z nim też.
 3. No tak, tak. Bo to, że pewnie te filmy ma to pewnik i jak się rozstali to w sumie mógł to kumplom pokazać, albo ewentualnie nawet im to dać. Wtedy ewentualnie jak nas zobaczą to mogą mieć takie podśmiechójki, że wiedzieli ją nago i jak robi loda na przykład. I to już trochę mnie denerwuje
 4. Nie no, u mnie nie ma żadnego dyskomfortu. Przecież wiedziałem, że miała przede mną facetów i uprawiała z nimi seks. Ze mną też nagrywa filmy więc nie czuje się gorszy. Nad tym też się zastanawiałem. Ale w sumie po co miał to pokazywać? Ty byś pokazał kumplom jak ruchasz swoją dziewczynę? Ja nie. Ale ona mi już robi te rzeczy, które robiła na tych 2 filmikach, które obejrzałem. Po prostu zaczęła to robić po jakimś czasie. Filmy, sądząc po datach były nagrywane jak spotykała się z nim już długo, co najmniej rok.
 5. Filmiki już mam, tak dla swojego użytku Ale nigdy nie wykorzystam tego przeciwko niej, niezależnie co by odwaliła. To by było poniżej pasa
 6. Ja podejrzewam, że ona o tym zapomniała i dlatego to tam trzyma. Nieświadomie
 7. Haha, no jest trochę nieścisłości tego typu. Na przykład nie będzie połykać spermy bo jeszcze tego nie robiła i nie lubi, po 3-4 miesiącach zaczęła to robić. Filmiki z przeszłości pokazują nieco inną wersję
 8. Ogólnie tak, więc nie robię z tego dramy Jasnym było dla mnie, że uprawiała seks przede mną. Jedyną rzecz, którą się dowiedziałem to, że te rzeczy "które robiła ze mną 1 raz w seksie" nie do końca takie były, ale to w sumie też było do przewidzenia. Dzięki, skopiowałem wczoraj bo jest jeszcze sporo z nich do obejrzenia, wczoraj nie dało rady bo już jakoś na czasie miała wracać.
 9. Wczoraj jakoś byłem u mojej dziewczyny i używałem jej komputera, ona w tym czasie była w pracy. Jakoś mnie podkusiło, żeby poprzeglądać jej dysk i znalazłem tam folder z serią filmików porno nagranych kiedyś z jej ówczesnym facetem. Jakoś bardzo mocno mnie to nie zdziwiło, ponieważ sami też czasami siebie nagrywamy. Teraz się zastanawiam czy zachować się w stosunku do niej uczciwie i powiedzieć, że to zrobiłem i znalazłem co nieco. Czy po prostu to zignorować i nic jej nie mówić? Co będzie Waszym zdaniem lepsze?
 10. Panowie, Waszej opinii też w sumie jestem ciekawy. Czy Wasze kobiety Wam pozwalają na takie rzeczy.
 11. Jestem ciekaw jak to jest z kobietami i ich akceptacją spuszczenia się na twarz, cycki, tyłek itp. Ostatnio rozmawiałem z kumplem i jego dziewczyna absolutnie się nie zgadza na takie rzeczy. Natomiast w przypadku moim i mojej kobiety praktycznie każdy seks kończy się połykiem bądź finiszem na twarz bądź cycki. Dwie kobiety i dwa zupełnie inne podejścia. A jak to jest u Was? Akceptujecie, lubicie takie coś? Czy raczej unikacie?
 12. Tak, właśnie obecność kolegi. Z jednej strony tak, z drugiej nie przekuje mnie to. Najlepsze, że on mówił, że jemu się podobało i z tym kumplem od 3 lat w wakacje przynajmniej jedną taką akcje zaliczają bo tak ich to kręci. No to chyba jedyna ewentualność. Chociaż dalej nie wiem, dziwne to da mnie trochę
 13. mroczny.rycerz

  Trójkąt

  Kumpel opowiadał mi, że w ostatnie wakacje razem ze swoim kolegą poznali laskę nad morzem. Oczywiście skończyli u niej w pokoju hotelowym i bzykali ją na dwa baty, jednocześnie. Jeden w cipę, a drugi w odbyt. Ja osobiście bym się czuł bardzo nieswojo w takiej konfiguracji. Na samą myśl by mi opadł. Mieliście może w życiu taką akcje? I co myślicie o tym? Wiem, że macie tutaj ciekawe doświadczenia, dlatego pytam
 14. Hej, dzisiaj mija miesiąc od operacji. Można się już nimi bez problemu bawić. Pierwszy wrażenia, bardzo dobrze wydane pieniądze.
 15. Ja generalnie jestem fanem dobrej pupy cycki to dla mniej drugorzędna rzecz, dlatego też nie naciskałem na moją w tej kwestii. Nie mniej jednak nie ukrywam, że myśl o takich dużych cyckach, którymi będę mógł się bawić ile tylko chcę mnie podnieca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.