Skocz do zawartości

Bracia, co kupić rodzicom na wigilię?


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Marku, ja wyznaje zasadę, że jak mam coś kupić to po prostu pytam przyszłego obdarowanego co chce dostać. Jak nie jest "wychowany" w takich normach by powiedzieć to z reguły daje forsę. Jednak jak chcesz sprawić rodzicom przyjemność, to myślę wracamy do mojego pierwszego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuje swiat zeby paczki do mnie przychodziły z prezentami :D

i tak ogólnie ogólniajac ogólne sprawy i idac tokiem ze swięta zmarłych ze nikt nam nie bedzie mówił kiedy mamy pamietać o zmarłych itd i narzucać nam smutku i zadumy.tak chyba nikt nie bedzie nam narzucał tego kiedy byc szczęsliwym i kiedy komu dać jakis prezent.wiecie chomik w kółeczku zamkniety w klatce nigdzie nie dobiegnie :D


a co kupic?perfumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKARPETY  :D Dobra było pół żartem, to teraz pół serio:

 

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_nZWN1OxZTcY9MqgAfCv1nBPoVo9TY6OR.jpg

 

Teraz całkiem na serio. Tata ma jakąś pasję? Uderzyłbym w tym kierunku, nawet jeśli pasja to zbyt wielkie słowo w jego przypadku. Lubi wybrać się czasem na ryby nad Wisłę? Uderz do wędkarskiego tam doradzą jak złożyć jakiś pakiet. Ty znasz go najlepiej z nas wszystkich, więc będziesz wiedział co lubi. Nawet jeśli Twoim zdaniem to coś głupiego, ot lubi siedzieć w fotelu i czytać jakąś gazetę, to nawet  dobrym pomysłem będzie prenumerata tej gazety, jeśli tego nie zrobił wcześniej. Ważne, żeby to jemu sprawiło radość. Mama natomiast sprawdzą się dwie rzeczy, albo coś ułatwiającego jej życie, np. robot kuchenny albo jakaś błyskotka ot choćby naszyjnik. Kobieta nigdy nie będzie miała świecidełek zbyt dużo. Ewentualnie za te pieniądze możesz im zasponsorować np. jednodniową wycieczkę do Pragi czy Budapesztu, jeżeli nigdy nie byli to powinno ich coś takiego ucieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.