Skocz do zawartości

Dziewczyny żartem o dziewczynach


Gość Anapaula

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik pokazujący, że dziewczyny też mają dystans do siebie i potrafią śmiać sie same z siebie, i to w Polsce ;)

 

 

i jeszcze jeden, w nawiązaniu do różnych "portali społecznościowych" :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziubki?

Dziubki sa tak śliczne jak kupa w klozecie. Wszelkie niewinne minki, wydęte wargi mruganie oczkami mnie osłabia psychicznie.

Gdybym miał taka laske (na szczescie chyba tylko gimbazjum to robi) to warunkiem było by zaprzestanie takich debilnych zachowań.

Tylko małe dziecko lub pies potrafi zrobić niwinną mine. Reszta to infantylizm i udawanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziubki?

Dziubki sa tak śliczne jak kupa w klozecie. Wszelkie niewinne minki, wydęte wargi mruganie oczkami mnie osłabia psychicznie.

Gdybym miał taka laske (na szczescie chyba tylko gimbazjum to robi) to warunkiem było by zaprzestanie takich debilnych zachowań.

Tylko małe dziecko lub pies potrafi zrobić niwinną mine. Reszta to infantylizm i udawanie.

Lubie sweetaśne dziubki, bo dziubki cos oznaczają i oznaczają wiele :D (dobra wiem kretyńsko wygladają )

Pytanie zagadka o co chodzi w dziubkach?

A chodzi oto żeby nie wpaść w błoto, a zwłaszcza żeby nie zajumać płaszcza :D

Jest taka rozkminka jedna na milion, kto dobry gracz ten wie kto lamus to nie.

Na odpowiedzi czekam do końca roku B)

Do wygrania:

- lajk pokemona i innych :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.