Skocz do zawartości

Uwaga! Konkurs!


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro są moje urodziny. Kto mi złoży ciekawe literacko życzenia - dostanie ode mnie gratis e booka "Stosunkowo dobry", za którego biorę dwie dyszki. Liczę na wulgaryzmy, pisanie o pierdzeniu, dymaniu i wszystkim co zechcecie byle mnie nie obrażać - może być wiersz, haiku, jak chcecie. Chcę rozwinąć w was pasję pięknego pisania, a i podglądnąć kto ładnie pisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czułem, żeś Ty Marku jakiś paskudny znak zodiaku i się nie pomyliłem.... Koziorożec. Choć dobrze, że nie tęczowy jednorożec :D No i co Tobie życzyć ? Chyba tylko to, aby nadal listonosz nie wręczył Ci imiennego nakazu eutanazji :D

 

Żeby nie być gołosłownym, z pewnego przewrotnego poradnika Jak stracić przyjaciół, cytat o Panu Koziorożcu:

 

KOZIOROŻEC
22 XII do Ziemi zbliża się wielki ponury Saturn. Planeta chłodu, smutku i nieszczęść. Od tego dnia zaczną się rodzić nieszczęsne Koziorożce. Dziecko Koziorożec jest skryte, zakompleksione, ssie palec, rączki trzyma pod kołdrą. Jest ponure żarłoczne, masochistyczne i tępe.
PAN KOZIOROŻEC
Jeżeli jakiś gentleman w towarzystwie nie da się rozbawić nawet najlepszym żartem, nie reaguje na komplementy, pije niechętnie byle co, zapala jeden tani papieros od drugiego, zamyśla się tępo i nie reaguje na piękne kobiety, jest to Koziorożec. Pozbawiony fantazji, luzu i dystansu do świata, zamyka się w sobie stając się coraz bardziej nieatrakcyjny fizycznie i psychicznie. Niechlujny, nieelegancki, nie potrafiący cieszy się niczym, zamęcza najbliższe otoczenie nie potrzebnymi uwagami. Podejrzliwy pedant liczy zapałki i zaznacza ilość alkoholu w butelkach. Potrzeby ma minimalne i przekonany o własnych racjach, usiłuje pozbawi swoich bliskich radości życia. Seksualnie nie istnieje. To co nazywa życiem erotycznym, to ponura gimnastyka z niekochanymi kobietami. Ich wygląd jest obojętny, on ma tylko swoje problemy. Kocha nie potrafi. Często impotent. Fanatycznie przywiązuje się do dziwnych idei. Z czasem staje się niebezpiecznym maniakiem bez instynktu samozachowawczego. Może da się chętnie ukrzyżować, albo podpala się pod byle pretekstem pod Konsulatem USA. Ucieka jak najdalej. Stalin astrologii.
KOZIOROŻEC - mąż
Tchórzliwy i zakompleksiony, ociężały pan Koziorożec jest chodzącym wyrzutem sumienia. Żeni się dość wcześnie z jakąś brzydką koleżanką z klasy lub krewną, bo ładnych i inteligentnych kobiet się boi. Jego dom jest odarty z romantyzmu i czułości, a on sam nieustannie kontroluje czystość i domowe wydatki. Chorobliwie zazdrosny, podejrzliwy i nudny, nie lubi kontaktów towarzyskich, gdyż wymagają, niestety pewnych nakładów finansowych. Urodzony pesymista rozpatruje pewne zagadnienia mogące wyniknąć z karygodnych zaniedbań domowników. O ile ucieka w pracę, jest spokój dopóki nie skończy, i wtedy znowu męczarnia.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Marek to koziorozec, to:

dalszego zawijania wszelkiego INPUT,

relaksu w trakcie ww. obrabiania,

luzu przy OUTPUT - wszak wiadomo, ze koziorozec musi obwinac wszystko swoimi "zwojami logiki" ;-) a i poprawke na debili trzeba brac,

Szczesliwosci - w byciu soba,

no i... jezeli Ci zalezy - szacunku dla zwierzat ;-) (taka osobista dygresja majac na uwadze tzw. socjologie).

 

Suma summarum, prostych drog i jeszcze prostrzego myslenia (bez kombinowania, bo to domena oszustow i kombinatorow) ;-)

 

PS. Ponownie "przepraszam" za brak polskich ogonkow (taki czas/ szczeguly w innym watku), ale ani kultura, ani klawiatura nie po polsku ;-( ;-).

 

PS2. Tak sie dzieje, jak czlek pijany ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, rozpisałem się o zodiaku, a życzeń zgodnie z złożonym zamówieniem zapominałem !

 

 

Nasz solenizancie Marku

męskiej wiedzy ogarku

Co to forum założyłeś

dla nas konkurs ogłosiłeś

By własne ego łechcić

wiersze kazałeś nam klecić

Lecz próżne Twoje nadzieje

tu są faceci nie geje

Romantyzm jest dobry w kinie

a nasza pała w dziewczynie

więc nie proponuj nam

życzeń za literacki chłam

 

Po męsku więc postępuj w urodziny,

a my zamówimy Ci „gorące dziewczyny”

Ty nam wódkę, ogórki i chleb

My Tobie „sto lat” i zapity łeb

 

Nie ma bardziej męskiego niż ten wiersza

Jak z myślą która rodzi się pierwsza

Na dłuższy wiersz Marek szansy nie dał

jeżeli wygra inny, znaczy że wygrał pedał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, oh, wiersze. To i ja się udzielę zanim pójdę polować na świeczki. Zimno mam na chacie... . No i syćkiego najlepszego.

 

Przyszła zima, który już to raz nie wiem.

Głupia, tępa baba spotkała się z drzewem.

Patrzę ja się na to i pierdzę pod płotem,

dźwięki owe z siebie wydaję z polotem.

Przeleciałbym niunię, nic to, że nieżywa,

w takim jednak mrozie pała się mi kiwa.

Przeleciałbym niunię, pieprzyć oddychanie

Sztywna, sina laska ma najlepsze branie.

Urodziny Marka, w śniegu martwa lacha.

W dobrym jest zwyczaju na próg sam przytachać.

Solenizant drogi dziewczę to odmrozi,

odchucha, wydmucha i hen pośle,

do Bozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca, Saint i Wroński dostaną książkę, za dobre chęci :) Wyślijcie mi meila [email protected]

 

Za jakie dobre chęci ? Dobrymi chęciami, to jest piekło wybrukowane :D Ja pisałem swoje dzieło z okazji Twoich urodzi i dla Ciebie, a nie dla nagrody. Ale jeżeli już chcesz bardzo komuś wysłać, to "mój" egzemplarz podaruj proszę jednemu z moderatorów, bo chłopaki czy chcą czy nie czytać muszą każdy temat i każdy post, co wymaga niemało cierpliwości :) Któremu ? Sam wybierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.