Skocz do zawartości

Siwy mówi że Bystrzak to gej.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

@MoszeKortuxy

 

Ogólnie dobra beka.

 

Ale pamiętam jak kiedyś na streamie Tajfun powiedział do Sylwka "bo powiem gdzie w piątki jeździsz", na co bystrzak "no powiedz gdzie", lump odpowiedział "na pedałki".

Innym razem wspominał, że sylwek gdy był młodszy, jeździł z jakimiś facetami do lasu obciągać za $$$.

Ostatnio włączyłem na chwilę streama pod koniec gdy wszyscy byli już mocno znietrzeźwieni i Tajfun straszył, że jak powie to co wie o bystrzaku, to nie będzie miał więcej widzów.

Także plotki niepotwierdzone, ale poszlaki twarde. :lol:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem gdy łapał za krocze Maciusia, to już było jasne że Sylwek chyba lubi zrobić komuś laskę. No powiedzcie - złapać kolegę za kutasa przed kamerą? Dla mnie to nie do pojęcia, brzydziłoby mnie to. Z drugiej strony Kaczor kiedyś podnosił Krzysia, i go pomacał po dupie, wyraźnie to było widać - i to normalne nie jest.

 

A niech sobie będą gejami, mi nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego zdarzenia o którym wspominasz, ale jest shot:

 

 

Faktycznie trochę dziwne żarty. Najdziwniejsza sytuacja w takich klimatach o której słyszałem, to jak były chłop mojej siostry ciotecznej

twierdził, że jako małolat ~16 lvl był z kumplami nad jeziorem i jeden drugiego w k**asa ugryzł dla żartu. :lol:

Jedno i drugie wydarzenie poza moją percepcją.

 

Na szczęście jeszcze Esta jest 100% heteromagnes:

 

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.