Skocz do zawartości

Łuk bloczkowy


radeq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie postanowiłem pobawić się troszkę w strzelanie  z łuku bloczkowego, mam doświadczenie z łuków klasycznych. Czy może ktoś obeznany zweryfikować mój wybór: 

 

https://www.centrum-lucznicze.pl/zestawy/1465,luk-bloczkowy-gen-x-versa-zestaw-rts-prod-usa

 

W necie ma całkiem dobre opinie. Pozdrawiam i dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Templariusz said:

Panowie postanowiłem pobawić się troszkę w strzelanie  z łuku bloczkowego, mam doświadczenie z łuków klasycznych. Czy może ktoś obeznany zweryfikować mój wybór:

I ty, z doświadczeniem w strzelaniu z łuku, uwierzysz bardziej nieznanej osobie z netu z nieznanym poziomem doświadczenia niż sobie?

Rozumiem, że to po prostu sonda, to ok.

Też je robię, ale decyduję ja i bywa, że wbrew radom.

 

Ja bym powiedział tak:

Jeśli nie rozróżniasz co jest lepsze znaczy to, że to nie ma znaczenia w twoim przypadku, oba będą ci tak samo pasować.

Coś podobnego jak z kobietami.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest dobry, pomijając oczywiście koreańskie, za 150 pln suszone w mikrofalówce strzelające gumką od majtek.

Mój pierwszy był własnie taki.

Gdy później kupiłem porządny, klasyk Grozera, zrozumiałem różnicę.

 

Dla mnie łuk to tylko klasyczny.

Resztę, nawet dużo lepszą, uważam za przyrządy do strzelania strzałami.

Gość na strzelnicy montujący łuk kluczem i śrubokrętem to coś z innej epoki niż łuki.

Sprzeczność ideologiczna i dysonans poznawczy, cokolwiek by to miało znaczyć, ale ładnie brzmi.

Coś jakby poganiać samochód Tesli batem i wołać "wio!", tyle że w odwrotnym kierunku rozwoju cywilizacji.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.