Skocz do zawartości

Wspominki


Rekomendowane odpowiedzi

 

 Witajcie Bracia! Ostatnio spacerując po netto w celu zabicia jakże cennego czasu zacząłem rozmyślać i wspominać, albowiem czy warto jest wspominać?

Słyszałem że nie, że trzeba żyć tu i teraz i wszystko dzieje się tu i teraz a nie to co było czy to co będzie. Z tym się zgadzam i myślę że warto kierować się taką wizją.

 

 

 Ja sam lubię powspominać miłe chwilę jak to "Kiedyś to byłoo kurłłłaa..." myślę że to w sumie nic złego po prostu jest to przyjemne. 

 

 

 

  A wy? co o tym sądzicie? Warto wspominać czy żyć tylko tu i teraz? 

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką przeszłość się wspomina,np ktoś kto całe życie odnosił sukcesy to wspominając czuje się,dumny a taki typowy nieudacznik gdy wspomina to tylko sie dołuje.

 

Wspominając utwierdzały sie w naszych przekonaniach,programujemy się na kozaka bo kiedyś coś się nam udało lub na frajera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pieter napisał:

ktoś kto całe życie odnosił sukcesy to wspominając czuje się,dumny a taki typowy nieudacznik gdy wspomina to tylko sie dołuje.

 No tak racja, ale mi głównie chodzi o miłe wspomnienia bo to właśnie takie wspomina się najczęściej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.