Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pieter

Użytkownik
 • Content Count

  220
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Świetna

About Pieter

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1245 profile views
 1. Chlebek Boży orkiszowy za ok 20 ziko polecam.
 2. Nie rób ciężkich treningów po przed spaniem. Ja na 18.45 mam kickboxing 3razy w tygodniu i niemoge zasnąć niekiedy do 24 a wstaje o 5.30. W dni które nie mam treningu zasypiam jak dziecko 30sec po końcu medytacji nawet o 21.30. Chyba że jakieś rozluźnienie sporty jak pływanie np. A CBD próbowałeś olejek albo susz?
 3. Dziś mija mój 59dzien nofapu narazie w dupie mam czy kobiety mnie bardziej pragną i czy mam głębszy głos a moje włosy są mocniejsze. Cieszę się bo od paru dni mam większą motywację do treningów, a rzeczy które odkladalem na później robię od razu bo nie rozprasza mnie bicie konia w międzyczasie hah. No ale przyznam do 45dnia nie było tak kolorowo.
 4. Bracia polecacie jakieś anglojęzyczne kanały na yt. Myślę że to dobry sposób na naukę języka, tylko ciężko znaleźć jakieś wartościowe kanały szukając tylko na karcie na czasie w USA. Zależy mi na śmiesznych kanałach takich jak np Abstachuje w PL. Szukam również kanałów o męskiej i biznesowej tematyce jak znacie jakieś chętnie je sprawdzę.
 5. Wszyscy piszą że zazdrowsza autorowi problemów, a ja mu współczuję. Chłopie nie możesz się przejmować takimi drobiazgami dlatego ci współczuję bo myślę że jakbyś jutro obudził się nabity jak dzik znalazłbys inny problem/kompleks. Nie ma co cie pocieszać że ręką jest normalna bo to nic nie da, problem masz w głowie wyolbrzymjasz swoje(wady)co jest bardzo zle.
 6. Przyłączam sie do wyzwania. Do tego afirmacje wieczorem i codzienne czytanie książek, niech nam się wiedzie powodzenia. 😊
 7. Bracie trochę przespaleś temat ja rok temu zakupiłem i jestem zadowolony. Ceny złota są już teraz wysokie ale cały czas rosną, mimo to staram się regularnie w nie inwestować. Jak mam większe fundusze to kupuje monety 1um teraz mi się za bardzo nie układa to inwestuje w stare monety o nominale 20 franków. Mimo to nie jest za późno, złoto nadal jest najbezpieczniejszą przystanią a nie wykluczone a nawet prawdopodobne że jeszcze będzie drożało. Powodzenia zawsze lepiej wydać dajmy na to 50k na złoto i za 10 lat mieć 40k niż roztwonić na głupoty. Podejmij świadoma, samodzielną decyzję i działaj. 😉
 8. Super dzięki że przypomniałeś kiedyś kupiłem tą książkę ale jakoś nie mogłem się za nią zabrać. Leży na półce całkowicie zapomniana, pora ja w końcu przeczytać. 😉
 9. Pokoje pracownicze to często patologia więc nie dziwię się rodzicą że nie chcą żeby syn po studiach w takich miaszkał. Ich zdanie może wiązać się z tym że nie mają do ciebie zbyt dużego zaufania i obawiają się tego że wpadniesz w źle towarzystwo. Na twoim miejscu załatwił bym pracę i wtedy powiadomił rodziców a nie gdybał, zapewnił bym ich że masz swoje plany i pokoje pracownicze to tylko stan przejściowy. Pamiętaj jednak twoje plany to twoje plany możesz wprowadzać świadome korekty, ale nie zmieniaj ich za niczyją namową, tymbardziej taka z którą się nie zgadzasz.
 10. Chciałeś oceny to masz mi się nie podobają, jakbym dostał takie w prezencie i tak bym nie chodził kiczowate ani to sportowe ani modne a tym bardziej nie porządne. Najlepsza jest młodzież w butach Fila jak to się mowi "buty Fila umysł debila". 🤣
 11. Panowie co myślicie o całej sprawie był bity koń na kadrze? Kto był benifecjentem? Z wypowiedzi Andrzeja Kostyry można wywnioskować że taka sytuacja mogła naprawdę mieć miejsce. Być może jest to oszczerstwo że strony Zimnocha który zapoczątkował aferę, niewiadomo wiadome jest jedno cała Polska czeka na wyjaśnienie. https://youtu.be/TXm3el0x--o Artur komu żeś konia walił pucuj się piłeczka na twoim korcie faken!?🤣
 12. Najgorsze jest to że takich psychopatów jest multum którzy znecaja się psychicznie na najbliższych osobach. Takie zachowania trzeba naglasniać niech ludzie widzą że można o tym opowiadać, wielu mężczyzn wstydzi się mówić o toksycznej rodzinie partnerkach i ta zaraza niszczy ich od środka, niskie poczucie własnej wartości, stres a w rezultacie choroby i zaczyna się błędne koło. Tacy ludzie wstydzą się mówić o własnych słabościach popadają w depresję ponieważ boją się koleinach ataków. Co kieruję takimi ludźmi żeby znecać się na obcej osobie jak w przypadku Marka pewnie sami na to pytanie nie znajdą odpowiedzi, a co kieruje rodzicami pastwiacymi się nad swoimi dziećmi w taki sam lub nawet gorszy sposób?
 13. Jak robić taka oprawę to tylko w Polsce. Z Izraela raczej mało ultrasów by wróciło.
 14. Według mnie grupa na fb to dobry pomysł tylko czy otwarta czy zamknięta? Będzie można słuchać materiałów i przeglądać tablice.
 15. Lewacy nie są logiczni dlatego nie nadają się do władzy, a dobrze radzą sobie w sztuce. Koniec kropka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.