Jump to content

Pieter

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

205 Świetna

About Pieter

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,792 profile views
 1. Polecam treningi mięśni twarzy po dwóch tygodniach twarz się robi pełniejsza i bardziej męska. Materiały masz na yt i nie dziwie ci się ze ci to przeszkadza bo ludzie jednak na początku każdej znajomości patrzą na wygląd. Z męską twarzą ma się większy szacunek w pracy bo nikt nie chce żeby ktoś kto wygląda na młodszego tobą zarządzał.
 2. Czy żyje się lepiej tego nie wiem bo za młody jestem żeby oceniać, ale wydaje mi się że dużo trudniej jest osobom wykształconym a naprawdę dużo łatwiej osobom z fachem w ręku. Każde czasy mają swoje plusy i minusy jednym się pogarsza drugim polepsza takie wachadło.
 3. Już kiedyś inwestowalem w monety 1uncjowe jak chodziły po 4800zł nawet temat wtedy zakładałem posłuchałem rad które wydawały mi się słuszne i kupiłem. Oczywiście było parę głosów że się nie opłaca że złoto straci na wartości itp na szczęście się udało. Teraz nastawiam się do kolejnej i po prostu zastanawiam się czy nie kupić takich drobniaków w razie"W". @Rolbotpodczas wojny tak ale podczas epidemi lub sankcji po co mi kałach.
 4. Za każdym razem starsze pokolenie narzeka na młodsze, zawsze tak było i będzie. Kiedyś ślepa wiara w religie teraz ślepa wiara w idoli dla mnie jeden chu*. Było pokolenie alkoholików, dopalaczy i jeszcze niewiadomo czego teraz pokolenie lgbt i alternatywek. Trzeba się zająć sobą, własnymi interesami a świat już sobie naprostuje innych.
 5. Były już tematy o złocie i jego autach w czasie wojny lub kryzysów. Myślałem nad zakupem monety 1oz bo to najlepsza inwestycja w złoto z punktu finansowego. Ale w czasie ewentualnego kryzysu, epidemi, wojny itp nie kupię na przykład lekarstwa lub jedzenia za 1uncje (ok 6800zl) bo to by było nieopłacalne. Co myślicie o zakupie 15monet po jeden gram i jednej monety 0.5oz zamiast jednej monety uncjowej. Niby 500 czy 600 złotych w piach ale może w dzisiejszych czasach przydałoby się takie zabezpieczenie.
 6. Chlebek Boży orkiszowy za ok 20 ziko polecam.
 7. Nie rób ciężkich treningów po przed spaniem. Ja na 18.45 mam kickboxing 3razy w tygodniu i niemoge zasnąć niekiedy do 24 a wstaje o 5.30. W dni które nie mam treningu zasypiam jak dziecko 30sec po końcu medytacji nawet o 21.30. Chyba że jakieś rozluźnienie sporty jak pływanie np. A CBD próbowałeś olejek albo susz?
 8. Dziś mija mój 59dzien nofapu narazie w dupie mam czy kobiety mnie bardziej pragną i czy mam głębszy głos a moje włosy są mocniejsze. Cieszę się bo od paru dni mam większą motywację do treningów, a rzeczy które odkladalem na później robię od razu bo nie rozprasza mnie bicie konia w międzyczasie hah. No ale przyznam do 45dnia nie było tak kolorowo.
 9. Bracia polecacie jakieś anglojęzyczne kanały na yt. Myślę że to dobry sposób na naukę języka, tylko ciężko znaleźć jakieś wartościowe kanały szukając tylko na karcie na czasie w USA. Zależy mi na śmiesznych kanałach takich jak np Abstachuje w PL. Szukam również kanałów o męskiej i biznesowej tematyce jak znacie jakieś chętnie je sprawdzę.
 10. Wszyscy piszą że zazdrowsza autorowi problemów, a ja mu współczuję. Chłopie nie możesz się przejmować takimi drobiazgami dlatego ci współczuję bo myślę że jakbyś jutro obudził się nabity jak dzik znalazłbys inny problem/kompleks. Nie ma co cie pocieszać że ręką jest normalna bo to nic nie da, problem masz w głowie wyolbrzymjasz swoje(wady)co jest bardzo zle.
 11. Przyłączam sie do wyzwania. Do tego afirmacje wieczorem i codzienne czytanie książek, niech nam się wiedzie powodzenia. ?
 12. Bracie trochę przespaleś temat ja rok temu zakupiłem i jestem zadowolony. Ceny złota są już teraz wysokie ale cały czas rosną, mimo to staram się regularnie w nie inwestować. Jak mam większe fundusze to kupuje monety 1um teraz mi się za bardzo nie układa to inwestuje w stare monety o nominale 20 franków. Mimo to nie jest za późno, złoto nadal jest najbezpieczniejszą przystanią a nie wykluczone a nawet prawdopodobne że jeszcze będzie drożało. Powodzenia zawsze lepiej wydać dajmy na to 50k na złoto i za 10 lat mieć 40k niż roztwonić na głupoty. Podejmij świado
 13. Super dzięki że przypomniałeś kiedyś kupiłem tą książkę ale jakoś nie mogłem się za nią zabrać. Leży na półce całkowicie zapomniana, pora ja w końcu przeczytać. ?
 14. Pokoje pracownicze to często patologia więc nie dziwię się rodzicą że nie chcą żeby syn po studiach w takich miaszkał. Ich zdanie może wiązać się z tym że nie mają do ciebie zbyt dużego zaufania i obawiają się tego że wpadniesz w źle towarzystwo. Na twoim miejscu załatwił bym pracę i wtedy powiadomił rodziców a nie gdybał, zapewnił bym ich że masz swoje plany i pokoje pracownicze to tylko stan przejściowy. Pamiętaj jednak twoje plany to twoje plany możesz wprowadzać świadome korekty, ale nie zmieniaj ich za niczyją namową, tymbardziej taka z którą się nie zgadzasz.
 15. Chciałeś oceny to masz mi się nie podobają, jakbym dostał takie w prezencie i tak bym nie chodził kiczowate ani to sportowe ani modne a tym bardziej nie porządne. Najlepsza jest młodzież w butach Fila jak to się mowi "buty Fila umysł debila". ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.