Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lxdead

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1883
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lxdead last won the day on March 28 2019

lxdead had the most liked content!

Community Reputation

1955 Świetna

About lxdead

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/27/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Miejscowość
 • Interests
  Muzyka, filozofia, religia, polityka, historia, literatura sci-fi, fantasy (Herbert, Dick, Howard, Lovecraft, Kentaro Miura)

Recent Profile Visitors

3108 profile views
 1. Zdolności Mentata z "Diuny" Herberta - być ludzkim superkomputerem potrafiącym analizować miliony danych w przeciągu ułamków sekund.
 2. Zjeby z pisu czy po, duda czy trzaskowski https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/273/946/0a3.jpg
 3. To ta sama para Kaloszy co swego czasu Kukiz i jego JOWY Konfa obrosła w większy tłuszczyk, to trzeba jej go jakoś oderwać, tak jak było to z Korwinem te kilka lat temu. Ot takie "opcyje" nadane po to, żeby zabrać trochę %%ów i podłożyć tym samym nogę prawej stronie. Komu Hołownia zabierze głosy, PiSowi? Oni maja swój żelazny elektorat, tak jak i PO czy reszta bandy czworga. Jedynie nowe opcje polityczne mogą na tym stracić, czyli taki Tanajno, KONFA itp.
 4. Oczywiście, że syna. Co to za pytanie? Łatwiej upilnować jedną szablę, aniżeli całą ich chmarę - to primo. Secundo - dziewucha po przekroczeniu pewnego wieku i tak zacznie chłonąć "wiedzę" i inne pierdy śmierdy serwowane przez opinie publiczną, więc cała krew w piach.
 5. Polecam edit; reakcja pani po prawej po usłyszeniu pytania bezcenna
 6. Masz taki problem, jak większość ludzi, rodzina to nie krew i więzy, które za nią idą. Ja nie wiem jak można dać się tak - za przeproszeniem - ruchać w dupę drugiej osobie, pozwalać niszczyć własne mienie "bo to brat" i wypada pomóc. Nie kurewa, nie wypada, a już w szczególności gdy ktoś tak tnie w chuja. Jeśli braciszek tak pogrywa, to wykop go na bruk przy użyciu wszelkich możliwych środków, a gdy zacznie Cię brać na litość albo złapią Cię wyrzuty sumienia to pomyśl sobie o jego podejściu do Twojej własności, którą z dobroci serca udostępniłeś. Ja na Twoim miejscu wziąłbym brata na bok i powiedział mu w 4 oczy jak się sprawy mają. Krótko, rzeczowo, po męsku - "Umówiliśmy się, że użytkujecie do maja, termin się kończy, mam fachowców umówionych na x termin. Wracam x dnia do swojego mieszkania, więc najlepiej jak się zbierzecie i wyniesiecie do x dnia" i tyle w tym temacie. Jak brat zacznie kombinować albo oleje, powiedz, że nie ma problemu, ale poniesie koszty zamówienia/przełożenia specjalistów - podaj mu zawyżoną sumkę, do tego dodając, że Twoja cierpliwość się skończyła, nie masz zamiaru się już z nim użerać i resztą zajmie się policja/sąd. Co do prawnej strony rozwiązania takiego problemu, to raczej powinni się wypowiedzieć bracia, którzy w tym siedzą głęboko, np. @Mosze Red Nie daj się tak ruchać drugiej osobie, "bo rodzina", pomyśl czy braciszek byłby taki dobroduszny wobec Ciebie, po sytuacji, którą opisałeś wnioskuję, że nie.
 7. Można stracić, tak jak i można w ogóle nie posiadać. W tym akurat zgadzam się z tym, co zawarł Frank Herbert w "Diunie". To że człowiek rodzi się człowiekiem nie oznacza tego, że nim jest. Człowiek jest człowiekiem, gdy nie ulega swoim słabościom, pierwotnym instynktom, prezentuje i kieruje się wyższymi wartościami, jest empatyczny.
 8. lxdead

  W co aktualnie gracie?

  @TasteThePain Jak dla mnie to ze 2-3 kawałki to jeszcze jakoś brzmią, tak samo jak w DOOMie z 16', reszta OST to miks dźwięków niemalże kwalifikująca się pod upierdliwy hałas. Sam obecnie katuję POE na zmianę z Gothic 2 Gold Edition + Noc Kruka, Fable 3 i Dragon Age: Origins + dodatki.
 9. Panie, w sprawach zawodowych trzeba zachowywać się jak kobieta względem facetów, czyli uprawiasz branching. Nie puszczasz jednej gałęzi, o ile nie chwycisz mocno drugiej. Jeśli nie masz niczego nowego przygotowanego, to pozostań w obecnej pracy dopóty, dopóki nie znajdzie pewnego stanowiska. Zwolnisz się teraz i zostaniesz, nie daj Boże, z ręko w nocniku, a czasy na to.. niezbyt ciekawe. Pozostań jeszcze na miesiąc, rozejrzyj się za czymś nowym i dopiero się zwolnij gdy już będziesz miał coś nowego na oku
 10. @Reflux Z chęcią bym podał te materiały, ale to było dobre 6 lat temu, nie pamiętam tytułu materiału. Pamiętam jedynie, że szczegółowo omawiał plany konstrukcji, badania wytrzymałości szkieletu itp. Były przeprowadzane wywiady ze specjalistami, inżynierami budowlanymi itp. Nauczycielka przynosiła nam to na kasecie VHS. Ta konstrukcja była tak wzniesiona, by nie tylko być wystarczająco elastyczna (wysokość+wiatr+grawitacja) ale i wytrzymała. Stal użyta do konstrukcji była tak wzmocniona, że samolot, który się "przebił na wylot", nie miałby i prawa wbić się nawet w nią cały. Efekt który powstał, to dałby radę może zrobić latający Titanic czy Britanic, ale nie boeing. Proszę zauważyć jak szybko po zderzeniu budynek się zawalił i w jakim miejscu. Tak jakby jednocześnie na jednym piętrze cała konstrukcja została odseparowana od reszty, czegoś takiego kolizja samolotu nie miała prawa dokonać.
 11. @cst9191 To ja za czasów technikum na konstrukcjach miałem nawet omawianą sprawę WTC, formy ich konstrukcji, wszystkich wzmocnień, budowy szkieletu, oglądaliśmy nawet jakieś dokumenty na ten temat i nawet na nich było powiedziane wprost, że te konstrukcie NIE MIAŁY prawa się zawalić w taki sposób, to uderzenie nie mogło tego dokonać, konstrukcja była tak mocna, że samolot nawet nie przebił by się na wylot, wbił by się i utkwił by w nich, tylko tyle i aż tyle. Trzeba być mentalnym betonem by wierzyć w zamach.
 12. Kto oglądał "Seksmisję", ten wie, że w owym filmie wszyscy mężczyźni wymarli na jakiegoś wirusa/choróbstwo, a już na reddicie i 4chanie czytałem teorie, jakoby większość zarażonych i ofiar śmiertelnych to mężczyźni i że dzieci oraz kobiety mają niższą zachorowalność, ze względu na mniejszą ilość testosteronu. Przybadeg? Nie sondzem! Panowie, nie ma co czekać, tylko nadszedł czas, by wskoczyć do zamrażarki, może za 10-15 lat nas odnajdą i odmrożą, a technologia będzie na tyle dobra, że i fale mózgowe będą w stanie odtworzyć, chociaż kogo ja oszukuje, jak braknie facetów, to ta wizja przyszłości będzie raczej jak ta w "Idiokracji"
 13. Ja mam ostatnio fazę na BOC Do tego jeszcze singiel promujący nadchodzący nowy album The Killers
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.