Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lxdead

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1829
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lxdead last won the day on March 28 2019

lxdead had the most liked content!

Community Reputation

1884 Świetna

About lxdead

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/27/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Miejscowość
 • Interests
  Muzyka, filozofia, religia, polityka, historia, literatura sci-fi, fantasy (Herbert, Dick, Howard, Lovecraft, Kentaro Miura)

Recent Profile Visitors

2610 profile views
 1. Bynajmniej, jedyna słuszna opcja dla współczesnego faceta to być - w sumie tak jak zawsze w dziejach ludzkości - o dwa, trzy kroki przed babską spierdoliną. Babrząc się z nimi ramię w ramię, w tym samym gównie - odpada.
 2. A przypomniała mi się jeszcze Misja z De Niro. Naprawdę mało który film tak mnie poruszył, do tego motyw "Gabriel's Oboe" Morricone - cudo.
 3. No i do tego ta scena z "Nieśmiertelnego" z motywem Queen w tle edit; heh, obaj pomyśleliśmy o tym samym.
 4. Tylko te 3 filmy dają radę wycisnąć ze mnie kilka łez Zabawne, jakby nie patrzeć.. każdy z nich opowiadał historię prawdziwej, męskiej przyjaźni ponad podziałami.
 5. AWALT. Nie wszystkie takie są, owszem, ale każda ma predyspozycje by taką być.
 6. Jest taki wiersz Krasickiego(?), bodajże "Żona modna", gdzie idealnie było wyłuszczone, dlaczego intercyza powinna być MUSEM dla faceta. Pamiętam jak na Polskim, czytane to było nagłos fragmentami. Do tego dnia to pamiętam i patrząc na to całe spiermandolenie wokół, na pewno nie zapomnę
 7. @Maninblack Ty tego możesz jeszcze nie wiedzieć, ale bardzo prawdopodobne, że rokujesz/wpisujesz się u madki (z jakiegoś względu) na bankomat. Takie już są, normalnie pewnie by nie spojrzała na przeciętnego gościa, ale jak pojawia się bąbelek, wtedy zmieniają się priorytety, a i zamiast ruchacza poszukiwany jest misiaczek, co utrzyma.
 8. Bzdura, to że człowiek się rodzi człowiekiem, nie znaczy że nim jest. Owszem, człowiek stoi ponad zwierzętami, ale wówczas gdy walczy ze swoimi słabościami i kontroluje swoje żądze. Najczęściej jednak wygląda to zgoła inaczej, ludzie zachowują się jak zwierzyna, ulegają chuciom, a potem dorabiają do nich jakieś zjebane filozofie i ideologie, żeby usprawiedliwić swoje zachowanie - TFU! Jedyne co różni człowieka i zwierzę, to sumienie. Zwierzę go nie ma, bo kieruje się non stop podstawowymi potrzebami: jest głodne? Poluje. Chce mu się zamoczyć? Dorywa samice. Ciśnie je 2? Wali pod siebie tak jak stoi. Nie przejmuje się zgoła niczym, ale człowiek... No, no.. człowiek to już inna bajka, bo nawet taki, dajmy na to "zezwierzęcony" człowiek - nazwijmy go Januszem - się podnieci, szeregowy stanie na baczność, jest chętna Grażynka, żonka Mietka. Januszek ulega chuci, wydmucha ją bo ma chcice, ale po fakcie już go zaczyna męczyć sumienie. I co? No i zaczyna się to dorabianie jakiegoś pierdolamenta, które go wybieli, usprawiedliwi te decyzję. Tak jak napisałem, zwierze jedzie ZAWSZE na instynktach, człowiek, jako że rodzi się już czymś więcej, ma sumienie, musi się zmagać ze słabościami. Polecam lekturę "Diuny" Herberta.
 9. Heheh, aż chce się zacytować "Eyes on Fire" Blue Oyster Cultu Dej se spokój, na grzyba Ci takie "wychadzanie" i orbitowanie w nadziei, że pancia łaskawie będzie chętna?
 10. W tym kraju? Owszem, powinno tak być, nie ukrywajmy, większość ludzi którzy są "grubo" przy kasie, to ludzie którzy czystego sumienia nie mają. W normalnym, sprawiedliwym kraju, gdzie wszelka patologia jest tępiona, cwaniactwo karana itp. mandaty bez względu na zarobki powinny być te same dla każdego.
 11. Ja kocham swoje retro-rowerki. Ich części, kształty ram, koła, wolnobiegi. Kobiety się umywają :D
 12. Tia, a po dwóch się "resetuje". Autor powinien po prostu zaprosić tego kolegę, wypiąć mu się albo mu obciągnąć i stwierdzić, czy mu się podoba, czy nie 🤣 Ja słyszałem, że po 2, ale jeśli kolega ma wiedzę z pierwszej ręki, to się nie będę kłócić
 13. I nie mówcie mi, że kobiety nie są mentalnymi dziećmi
 14. @WsiunzSuchej Jak byliśmy z kumplami na wyjeździe to też był taki jeden jak Ty. Każdy dzwonił raz w tygodniu, na dwa tyg. albo i raz na miesiąc, a ten ziomuś dzwonił dzień w dzień. Skończyło się to na tym, że fajka mu zmiękła, wyłamał się i wrócił. Z niektórymi słabościami, uzależnieniami itp. trzeba walczyć stopniowo, kroczek po kroczku. Co do tej "pępowiny".. to trzeba ciąć raz a porządnie. Im szybciej tym lepiej.
 15. @fikakowo dam Ci radę Primo - nie wyskakuj od razu, że chodzi Ci tylko o seks, większość lasek po 30 automatycznie Cię spławi, a jak któraś tego nie zrobi, tylko po takim "wyznaniu" będzie i za, znaczy się, że trafiłeś na konkretnego szona. Przede wszystkim bajeruj tak, jakbyś bajerował rówieśniczki, tutaj nie ma żadnych drastycznych zmian - jeden schemat i programowanie. Możesz dorzucać do tego jakieś podteksty, taka 30dziecha załapie od razu co 20+ latek od niej chce. Napisz, pobajeruj i pod postacią dwuznacznych tekstów przejdź do tego, o co dokładnie Ci chodzi. Secundo - niektórzy tutaj, przede wszystkim starsi, myślą zapewne, że to głupota, że taka kobieta Cię zleje. Niektóre i być może, ale zdziwili by się tu bracia, jak niektóre kobiety 30+ i koło 40 mają pod względem tej sfery naebane we łbach. Szczerze, to z taką 35+ łatwiej Ci pójdzie jak z rówieśnicą, pod względem FWB. Nie bajeruj 30 i 30 paru latek, bajeruj te 35+, one są już po zderzeniu ze ścianą i nie mają większych oczekiwań od młodego gościa takiego jak Ty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.