Jump to content

lxdead

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,910
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

lxdead last won the day on March 28 2019

lxdead had the most liked content!

Community Reputation

1,997 Świetna

About lxdead

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/27/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Miejscowość
 • Interests
  Muzyka, filozofia, religia, polityka, historia, literatura sci-fi, fantasy (Herbert, Dick, Howard, Lovecraft, Kentaro Miura)

Recent Profile Visitors

3,613 profile views
 1. @MarkoBe Michu z M4K dobrze radzi. Ja na Twoim miejscu @Ramaja Awantura pomyślałbym nad jakimś japońcem, technicznie dobre i wytrzymałe, toyota, daihatsu.
 2. @Strusprawa1 No bo w hameryca skonczono z niewolnictwem z powodow humanitarnych, a nie dlatego, ze Abe potrzebowal rak do pracy xD "„Gdybym mógł ocalić Unię nie uwalniając ani jednego niewolnika, zrobiłbym to. " Hameryka, taki wspaniały kraj, gdzie jest większy rozpierdol niż w EU i obywatel klasy średniej żyje gorzej niż obywatel UE xD Tragiczna służba zdrowia, już o wszelkim wsparciu społecznym. Najbardziej to mnie bawi to jak ludzię spuszczają się nad tym przegniłym, upadającym kolosem zrujnowanym przez multi-kulti i liberalne do granic możliwości podejśce. Ach ten "
 3. @Strusprawa1 Widać niektórym ciężko załapać fakt, że Latynosi przynajmniej SĄ i mają swoje latynoskie kraje, podczas gdy ludność rdzenna Ameryki Płn. skończyła wyrżnięta bądź w rezerwatach i wciąż traktowana jest jako obywatele 2 sortu. No tak, ostatecznie piszesz to z cieplutkiego, przytulnego miejsca, ciesząc się pełnią praw obywatelskich, żyjąc w jako tako normalnym kraju. Wolałbym być na miejscu biednego Latynosa żyjącego w swoim kraju, mówiącego swoim językiem, mającego swoich ziomków, mogąc cieszyć się swoją kulturą i tradycjami na tych samych prawa
 4. @Ksanti Należy oddzielić wiarę od kościoła, a Ty to tutaj w swoim pierwszym poście za bardzo zrównujesz. Owszem, katolicyzm > protestantyzm/anglikanizm itp., jeśli chodzi o samego człowieka. Kto chce się tu pluć, to uciszę jadaczkę prostym przykładem, a mianowicie: gdzie jest ludność rdzenna Ameryki Płn. a gdzie ludność rdzenna Ameryki Płd. Sam kościół jednak ma wiele, wiele zła pod paznokciami i kiedy taki Św. Franciszek z Asyżu uciekał się do Chrystusowych nauk i tego, jak wg. Chrystusa powinna wyglądać wspólnota to KK bawił się wówczas w politykowanie i wojenki z czasem skupi
 5. Nie, tylko te 20%, reszta jak wiadomo nie rucha Mamy więc 20% kurwiarzy obrabiających 80% kurew.
 6. Tak tylko tu zostawię.. https://pbs.twimg.com/media/Emf1k0UWEAAbD8h?format=jpg&name=4096x4096
 7. Jak najbardziej. Niech każdy pojedynczy spermiarz przestanie "simpic" pod zdjęciami lasek na wszelkiego typu portalach "społecznościowych", płaszczyć się i robić za pajaca na zawołanie dla niuni i już podejście kobiety byłoby inne. Bawią mnie Janusze z podejściem "zwykli ludzie chuja zmienią" :D Mogą zmienić, oj mogą, tylko trzeba chcieć. Chyba najlepszy pierwszy przykład z historii to kolonia Brytyjska w Ameryce Płn. czy Wigilia z z 1914 gdy zawarto rozejm i po świętach Ci sami ludzi, którzy jeszcze niedawno razem śpiewali kolędy i świętowali Boże Narodzenie nie chcieli po prostu do siebie
 8. @ImiennikOdnośnie czego teraz "pijesz" ? Ja nadawałem kobietom prawa? Ja dorobiłem się ogromnej fortuny, którą pompuje w jakiejś gender studies, 3 falę feminizmu i inne tego typu raki czy starsi panowie pokroju Sorosa? Retoryka i tryb myślenia co niektórych tutaj sprawia, że rzadko tu zaglądam a z czasem będzie trzeba poprzestać w ogóle. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo specjalnie wyrywasz z kontekstu cudze sformułowania, bądź nie masz argumentów i je ignorujesz, jak było to w przypadku wypowiedzi brata @horseman Gdzie tu masz mowę o teraźniejszych pokoleniach mężczyzn? T
 9. @Imiennik Odniósłbyś się do tego o co zapytał Cię @horseman Podziękuj tym mężczyznom z przed parudziesięciu/kilkudziesięciu lat temu. Mężczyźni mężczyznom gotują ten los, kobiecy soft robi tylko swoje.
 10. https://ifstudies.org/blog/does-sexual-history-affect-marital-happiness
 11. Wystarczy spojrzeć na statystyki przeprowadzane w stanach, które wykazały, że związki w których poziom zadowolenia i stażu jest najwyższy to te, gdzie liczba partnerów seksualnych wynosiła 0-1. Im więcej tym poziom leciał na łeb na szyję.
 12. Do związku w domyśle na stałe, rodzina itp. tylko i wyłącznie niezdeflorowana kobieta. Jeśli chodzi Ci o "stały związek" w kontekście bycia ze sobą, jednak nie wiązania poważnych planów, ot zwyczajny LTR - co kto woli. To nie nowina, że do związku bez deklaracji to i facetowi ciut rozwiązła dziewucha nie będzie przeszkadzała, bo w końcu inwestycji tu nie ma się żadnej, co innego w przypadku inwestycji (tj. rodziny itd.).
 13. To jest ta różnica, ja nic nie muszę, mam wyjebane. Jakie mnie nie zastaną warunki, dostosuje się Nie bo po co Wypisywanie gdybań na lata do przodu gdy nawet nie wiesz co będzie za miesiąc się już w to wpisuje. Nie będę tu już nawet dorzucał wpisów dwóch jegomości najbardziej się tu udzielających. Kryzysy zawsze były i będą, historia zatacza koło - nic kurwa nowego, doprawdy. Niektórzy jednak tutaj dorabiają do tego jakąś ogromną wagę, tworzą jakąś panikę i robią z igły widły. Jebnie to jebnie, na chuj drążyć temat? A co argumentów mało, nie chce się pisać?
 14. Chyba najlepszą opcją w tym przedziale cenowym będzie wymieniony już przez @Janek Horsie POCO X3 NFC. Jeśli nie potrzebujesz dużo pamięci to wersja 64 gb powinna Ci wystarczyć. Telefon chodzi szybko, bez zwiech, w tym przedziale cenowym ma naprawdę dobry aparat. Zdjęcia jakościowo porównałbym do Iphona 11 PRO, ekran 120 hz. https://allegro.pl/oferta/xiaomi-poco-x3-nfc-6-64gb-niebieski-blue-nfc-eu-9875432320?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24 W tej cenie to ten telefon jest naprawdę b. dobry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.