Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lxdead

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1874
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lxdead last won the day on March 28 2019

lxdead had the most liked content!

Community Reputation

1939 Świetna

About lxdead

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/27/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Miejscowość
 • Interests
  Muzyka, filozofia, religia, polityka, historia, literatura sci-fi, fantasy (Herbert, Dick, Howard, Lovecraft, Kentaro Miura)

Recent Profile Visitors

2769 profile views
 1. Panie, w sprawach zawodowych trzeba zachowywać się jak kobieta względem facetów, czyli uprawiasz branching. Nie puszczasz jednej gałęzi, o ile nie chwycisz mocno drugiej. Jeśli nie masz niczego nowego przygotowanego, to pozostań w obecnej pracy dopóty, dopóki nie znajdzie pewnego stanowiska. Zwolnisz się teraz i zostaniesz, nie daj Boże, z ręko w nocniku, a czasy na to.. niezbyt ciekawe. Pozostań jeszcze na miesiąc, rozejrzyj się za czymś nowym i dopiero się zwolnij gdy już będziesz miał coś nowego na oku
 2. @Reflux Z chęcią bym podał te materiały, ale to było dobre 6 lat temu, nie pamiętam tytułu materiału. Pamiętam jedynie, że szczegółowo omawiał plany konstrukcji, badania wytrzymałości szkieletu itp. Były przeprowadzane wywiady ze specjalistami, inżynierami budowlanymi itp. Nauczycielka przynosiła nam to na kasecie VHS. Ta konstrukcja była tak wzniesiona, by nie tylko być wystarczająco elastyczna (wysokość+wiatr+grawitacja) ale i wytrzymała. Stal użyta do konstrukcji była tak wzmocniona, że samolot, który się "przebił na wylot", nie miałby i prawa wbić się nawet w nią cały. Efekt który powstał, to dałby radę może zrobić latający Titanic czy Britanic, ale nie boeing. Proszę zauważyć jak szybko po zderzeniu budynek się zawalił i w jakim miejscu. Tak jakby jednocześnie na jednym piętrze cała konstrukcja została odseparowana od reszty, czegoś takiego kolizja samolotu nie miała prawa dokonać.
 3. @cst9191 To ja za czasów technikum na konstrukcjach miałem nawet omawianą sprawę WTC, formy ich konstrukcji, wszystkich wzmocnień, budowy szkieletu, oglądaliśmy nawet jakieś dokumenty na ten temat i nawet na nich było powiedziane wprost, że te konstrukcie NIE MIAŁY prawa się zawalić w taki sposób, to uderzenie nie mogło tego dokonać, konstrukcja była tak mocna, że samolot nawet nie przebił by się na wylot, wbił by się i utkwił by w nich, tylko tyle i aż tyle. Trzeba być mentalnym betonem by wierzyć w zamach.
 4. Kto oglądał "Seksmisję", ten wie, że w owym filmie wszyscy mężczyźni wymarli na jakiegoś wirusa/choróbstwo, a już na reddicie i 4chanie czytałem teorie, jakoby większość zarażonych i ofiar śmiertelnych to mężczyźni i że dzieci oraz kobiety mają niższą zachorowalność, ze względu na mniejszą ilość testosteronu. Przybadeg? Nie sondzem! Panowie, nie ma co czekać, tylko nadszedł czas, by wskoczyć do zamrażarki, może za 10-15 lat nas odnajdą i odmrożą, a technologia będzie na tyle dobra, że i fale mózgowe będą w stanie odtworzyć, chociaż kogo ja oszukuje, jak braknie facetów, to ta wizja przyszłości będzie raczej jak ta w "Idiokracji"
 5. Ja mam ostatnio fazę na BOC Do tego jeszcze singiel promujący nadchodzący nowy album The Killers
 6. Ja bym powiedział, że ogólnie młodszym pokoleniom. Dzisiaj młodzież ma takie szambo we łbie, że wyjebało poza skalę. Laski są toksyczne, a chłopacy to miękkie fajki z parą lewych łap. Pokolenie "pięknisiów" (beautiful ones) Mysiej Utopii Calhouna - o to czym są.
 7. O to to, ja tam się podniecam i zaciskam jednocześnie portfel, jak zobaczę jakieś retro części/perełki na OLX Czasem to mnie aż rozrywa od środka, zaraz też setki pomysłów na projekt renowacji jakiegoś klasyka.. a kasy brak - aj waj !
 8. lxdead

  Grill zimą

  Grill odpada, preferuje kiełbaskę, tudzież inny rodzaj mięcha z ogniska.
 9. Ludzie to idioci - w zdecydowanej większości, ergo w dużych skupiskach ludzkich będzie ich najwięcej i to widać. Wszelkie biedronki, i cała reszta marketów w mieście: pustki na półkach z ryżem, makaronami, wodą itp. zaś u mnie w okolicy, 30 km od miasta normalnie. :D
 10. Przede wszystkim przedmioty praktyczne. Faceci nie lubią dostawać zbędnych, bezużytecznych pierdół typu perfuma, jakieś szmatki itp. - to akurat domena kobiet. Bardziej ucieszy choćby i drobna, praktyczna "pierdoła", która się faktycznie do czegoś przyda.
 11. Rzuć to w pizdu, wcześniej piłem Monsterki, od dwóch "weekendowo" do 1-2 codziennie. Włosy wypadały mi jak szalone, po odstawieniu tego syfu wsio się unormowało. Ludzie piją to to, jakby to był soczek, woda czy inna herbatka, a powinno się to gówno pić faktycznie wtedy, gdy jest na to silna potrzeba, a nie bo "smakuje" - jak typowy Janusz.
 12. Bzdura jak chuj Za przeproszeniem, głupoty wypisujesz, "stare panny" to jedno, a to, że dziewuchy - już te najmłodsze, aż po moje rówieśniczki (27) to jest spierdolenie mentalne po całości - to są fakty. A to, że te starsze wymrą i się niby wszystko samo już "naturalnie" ułoży to już bzdura do kwadratu. Naprostować obecną sytuację może jedynie kryzys na poziomie tego, który nastał po wybuchu IIWŚ - jedynie coś takiego może stanowić swoisty hard reset dzisiejszego bajzlu. Jeśli myślisz, że te "stare panny" to jedyny i największy czynnik burdelu dziś panującego, to się po prostu łudzisz. Kurewsko sprytni i inteligentni ludzie, spece od socjopsychologii i mas rozplanowali sobie to, w czym nam dzisiaj przyszło żyć - wspaniałe społeczeństwo XXI wieku - i póki co nic nie zapowiada tego, by ten cały "misterny plan" miał jakieś błędy. Cały ten Red Pill, Black Pill i inne filozofie, które się zrodzą w reakcji zostały na 100% przewidziane i potraktowane jako nieszkodliwe i słabe "przeciwciała", które koniec końców nie zmienią niczego. Masa to i tak idioci łykający papkę wciskaną im na co dzień w mass-kulturze. Póki co, to niech się cieszą Ci, co mogą jako-tako zabezpieczyć swoje własne życie, czerpiąc z tych filozofii, bo to, że w końcu cały ten pierdolnik zjedzie tą zjeżdżalnią w dół - to pewnik.
 13. @Tomko Zawsze znajdzie się banda oszołomów, co łykną tą całą szopkę i wyrzucą mamonę na jakieś śmieszne maski itp. pierdoły, które - gdyby naprawdę przyszło do globalnego kryzysu, gówienko dadzą. Ludzie to w większości stado baranów, które naśladuje resztę w ciemno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.