Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lxdead

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1529
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lxdead last won the day on March 28

lxdead had the most liked content!

Community Reputation

1553 Świetna

About lxdead

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 03/27/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Miejscowość
 • Interests
  Muzyka, filozofia, religia, polityka, historia, literatura sci-fi, fantasy (Herbert, Dick, Howard, Lovecraft, Kentaro Miura)

Recent Profile Visitors

2130 profile views
 1. Nie upaść nisko, a zachowywać się jak wściekła małpa (zwierze), niszcząca, atakująca wszystko w zasięgu kończyn - bo musi odreagować. @Still Jak nagrasz ją następnym razem na takiej "tyradzie", to weź to wrzuć na yt z takimi dźwiękami w tle
 2. @MaxMen A tata jest blondyn? Kto wie, może jesteś pół-arabem ;D ?
 3. Bracia, ma może któryś z was tak jak ja, że im bardziej chujowa pogoda, tym lepszy humor, samopoczucie? Nie wiem dlaczego, ale gdy jest ponuro, szaro, pada - jestem cały w skowronkach , z kolei gdy na dworze ciepło, gorąco, słonko świeci itd. to.. no już nie bardzo.. Nie wiem czy po prostu "ten typ tak ma", czy też może coś ze mną nie halo, nie wiem - może jest jakiś czynnik ku temu.
 4. Syf w zagrodzie to nie tylko wstyd dla kobiety, ale i dla faceta, który na tą zagrodę zapierdala i stara się wszystko utrzymać w kupie, ba, nie tylko dla faceta, dla całej rodziny.
 5. @Yolo takie osobniki jak deomi to się powinno usypiać, bądź izolować, co by nie zatruwały egzystencji innym
 6. Ludzie to są pojebani pod tym względem. Ciągle powtarzam, że człowiek jest czymś więcej, czymś lepszym od zwierząt, a to dlatego że może kontrolować niższe instynkty itd. Po kiego ch.ja jednak marnuje czas, zajmuje swoje myśli i strzępi nerwy zastanawiając się i próbując dociec "jaki jest sens życia" - przechodzi to moje pojęcie. Kur jak pieje z rana, dmucha kury i chodzi spać o 19 - nie pyta "dlaczego tak jest", robi 'swoje. To samo kuń, dzik, słoń itd. Rób to co chcesz robić, to co daje Ci przyjemność i przestań zastanawiać się "jaki to ma sens", bo to chyba najbardziej durne pytanie jakie może sobie człowiek zadać. Dla jednego człowieka, to co robi drugi będzie bezsensowne, bezcelowe i głupie. Czy tak jest? Nie dlatego człowieka którego to kręci
 7. Tym się różni człowiek od zwierzęcia, że potrafi zapanować nad swoimi żądzami i pierwotnymi instynktami, trzymać się i być wiernym wyższym wartością, choćby nie dały mu tej (chwilowej) przyjemności - innymi słowy, "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz." Dziś z babami ten problem, że w trakcie najlepszych dni swojego życia myślą piczą, zaś gdy już ściana zaczyna widnieć na horyzoncie, a strach przed uderzeniem w nią staje się realny, nagle zaczyna się trzeźwe myślenie i wyrachowane podejmowanie decyzji - wszystko po to, by w ostatniej chwili zejść z kursu tej góry lodowej - innymi słowy, "zjeść ciastko i mieć ciastko".
 8. @Themotha Szczerze wątpię, tak jak @Ksanti uważam że chodzi tu jednak o tematykę imigrantów, która stała się w Niemczech tabu - w szczególności, że poprzednie klipy promujące nowy album były mocno "kontrowersyjne" w szwablandii.
 9. @Mabel Pines Pudło, nie pijam piwa, jak i alkoholu w ogóle Zapodaję z wiki angielskiej, jako że w polskiej nie ma tego hasła. Tyla w temacie.
 10. Witam braci, ankieta założona z czystej ciekawości. Wybory do PE zbliżają się wielkimi krokami, ciekawi mnie jak brać zamierza głosować. Dodatkowo, dobra okazja żeby móc podyskutować na ten temat. Zapraszam do ankiety
 11. @Baelish Jak niwelujesz "zapach" opalanego kaczora ? 🤣
 12. Hah, lepsza polska skwaszona mina - szczera przynajmniej, niż fałszywe uśmieszki i udawanie zainteresowania druga osoba jak to jest na zachodzie. Tu jak ktoś się uśmiechnie do Ciebie czy zagai to wiesz ze to szczera reakcja, a nie rodzaj kurtuazji. Mogą wam Szwaby mówić „butem w mordę”, Angole pytać „hał ar ju” i jakbyście na to niezareagowali, oni na to maja wyjebane po całości i wisi im wasza odpowiedz. Co do samej sytuacji. @Lethys trafiłeś na patole i tyle, co niektórzy już stwierdzili ze większość jest taka. Pracowałem ponad 2 lata na zalafunkach, rozładunkach na magazynach, rok jako operator maszyn ładujących różne badziewia, od syropów po pszenmix itp. Na tyle osób ile poznałem trafiał się jeden-dwóch mrukliwych typów, ale i bez podchodzenia i zagadania można było stwierdzić z 10 metrów ze zawiewa patola etyczna. Za ortografie przepraszam, pisze z telefonu a rzadko to robię.., mea culpa
 13. Zaginiona Dziewczyna też jest świetnym przykładem tego, do czego potrafi posunąć się kobieta by zniszczyć facetowi/mężowi życie, gdy zachce się jej "uwolnić". "American Psycho", jest tu kilka dobrych scen, ale według mnie najlepsza jest scena rozmowy "bananów" odnośnie kobiet. "Jack Reacher" za świetną scenę ukazującą patologię białorycerską lvl expert i jak odrzucenie działa na gadzi mózg kobity. Oczywiście nie mogłoby zabraknąć "Przeminęło z wiatrem", każdy facet powinien być stanowczy, tak jak Rhett. Według mnie kwintesencja "samca alfa" (faceta który nie ugina się pod presją innych i potrafi postawić na swoim). I na koniec mój ukochany film, już od czasów dzieciństwa, im starszy się stawałem, tym co raz więcej "smaczków" i głębi w nim odnajdywałem. Nie napiszę, że na 100% nie znajdę w nim już nic nowego, bo coś się na pewno znajdzie Moim zdaniem, jeśli chodzi o tego typu tematykę, w szczególności pijącą do prawdziwej natury kobiet, ich schematycznych zachowań... żaden film nie zbliży się w tym choćby na milimetr i nie zrobi tego tak dobrze.. jak właśnie serial. "Dwóch i pół" za czasów Charliego Sheena, "Czarne Lustro" (w szczególności 1 i 2 sezon), "Ja, Klaudiusz". Pierwsze lepsze przykłady, a jest tego znacznie, znacznie więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.