Skocz do zawartości

Powalający zapach z ust


Rekomendowane odpowiedzi

@Anna Jeśli to nie zęby to najczęściej helicobacter=zgaga. Albo choroba jakaś, przeziębienie. Jeśli koleżanka przed myciem zębów rano wypija kawę z mlekiem to kaplica. Mleko się lepi do jamy ustnej potem czuć jak z dupy nawet po umyciu zębów. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka faktycznie pije kawę z mlekiem na śniadanie a potem wiele h nic. Nie ma problemów z zębami, bo bardzo o nie dba, zabiegi wybielające, aparaty nazębne, monitoruje stan uzębienia, nie zakładam też choroby, bo ona z każdą głupotką lata do lekarza, jakby miała jakieś dolegliwości żołądkowe to od razu by to monitorowała. To typ, który np. ja stereotypowo nigdy nie połączyłabym  z jakimiś zapachami z ust, a jednak.  Sądzę, że to jej zwyczaje żywieniowe powodują ten zapach. Ona ciągle się morzy dietami, czując się wciąż za grubą. Ostatnio znów schudła, choć moim zdaniem parę kilo wstecz lepiej wyglądała, bardziej kobieco, a teraz poznała tego gościa i przypuszczam, że chcąc wyglądać extra poszła w dietę, która nie jest za racjonalna, co objawia się po przez zintensyfikowany zapach z ust. Ja bym jej może nawet coś zasugerowała, raczej by się obraziła, tylko jej osobowość mi przeszkadza. To jest typ z jednej strony „niedający sobie nic powiedzieć”, a z drugiej  mocno nadwrażliwy, przeżywający, wałkujący na sto sposobów duperele. Potem będzie mnie sobie kojarzyć z tą sytuacją i ze swoim dyskomfortem psychologicznym, ale jak się przydarzy kontekst sytuacyjny, taki temat żeby dać do przemyślenia ale nie bezpośrednio to pewnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2018 o 13:07, Ważniak napisał:

Osobiście chciałbym wiedzieć, że mi jebie z ryja, więc byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi zwrócił na to uwagę

Dokładnie. Miałam taki problem i od razu mój parter mi to powiedział.

On też w początkowej fazie znajomości miał kłopot (nie dało rady stać z nim w windzie) - powiedziałam - nie ma problemu (wyleczył zęby, czyści u dentysty, ma nić dentystyczną, szczoteczkę soniczną, irygator). Super.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/20/2018 at 1:42 PM, Rodryg Diaz de Vivar said:

Jak komuś jedzie z paszczy to mówcie, że jedzie, normalna osoba się nie obrazi tylko coś z tym zrobi. Sam nie chciałbym, że jedzie mi z paszczy, ktoś udaje, że jest spoko, nic nie powie, a za plecami będzie mówił że mi z paszczy jedzie odbytem :D

Nie trudno jest samemu sprawdzic, po co czekac na czyjas reakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.