Skocz do zawartości

Wpływ muzyki chodnikowej na podświadomość?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Sztukmistrz napisał:

w disco za bardzo idealizuje sie panie, a jest calkiem sporo rycków

Tam są tylko i wyłącznie rycerze. W teledysku laska lata w samych gaciach a tabuny wygłodniałych samców dwoi się i troi by ją zdobyć lub choćby zamienić z nią słowo, choćby na niego spojrzała. Gloryfikacja wartości kobiety jest posunięta do granic szalonego absurdu. Swoją drogą to bardzo chciałbym pogadać z taką piękną panią, która perfekcyjnie wydyma usteczka do selfiaka synchronicznie wypinając tyłeczek. Zaprosiłbym ją na dziki weekend do Genewy i zaproponował zwiedzanie Wielkiego Zderzacza Hadronów, mimochodem też zapytałbym co sądzi o potwierdzeniu istnienia mionów i cząstce Higgsa.

 

Jak sprzątam to czasem włączę disco polo w tle w tv. Co słyszę? "ty moja jedyna", "jesteś najpiękniejsza", "przez twe oczy zielone oszalałem", "dla ciebie zrobię wszystko", "tylko pozwól mi cię kochać". Ja pierdolę. Reasumując, taka sieczka słuchana dzień w dzień przez mniej rozgarniętego samca programuje go w sposób totalny. On zrobi wszystko by zasmakować tej mitycznej słodkiej ambrozji jaką dla niego jest kobieta.

Edytowane przez Magician
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.