Skocz do zawartości

8 sygnałów, że już czas zakończyć związek


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, SławomirP napisał:

Moim zdaniem problem nie w tym, że nam się w głowach poprzewracało, tylko w tym że Panowie sobie nie radzą z silnymi kobietami, które pracują, zarabiają i stanowią o sobie.

Po co mam się wiązać z drugim facetem?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze niektóre porażają, chociaż widać przebłyski nadziei. Krótki przegląd perełek:

 

Cytat

A ja mam prawie trzydziestkę na karku i jestem ciągle z jedną kobietą. Tą samą z którą przeżyłem "pierwszą" noc. Bywało dobrze, bywało źle, rozstawaliśmy się parę razy na ponad rok ale zawsze udawało mi się ją odzyskać i połatać trochę ją trochę siebie.

Tłumaczenie - czyli parę razy ona bolcowała się na prawo i lewo, ale nikt lepszy jej nie chciał. Pogratulować - wygrałeś życie, a mnie nikt szklanki wody nawet nie poda.
 

Cytat

Moja żona wiedząc o tym, że mogę mieć problemy z zaśnięciem (słyszała jak brałem tabletki uspokajające), celowo wyprowadziła mnie z równowagi i smacznie sobie zasnęła. Rozumiem Jej negatywne emocje, tylko czasem warto spojrzeć na sprawę z drugiej strony. Może czasem warto ugryźć się w język, gdy wiesz, że partner/partnerka ma kolejnego dnia coś ważnego? Moja żona NIGDY na to nie patrzy. Nie robi tego złośliwie, po prostu robi wszystko przez pryzmat siebie, nie potrafi inaczej. Seksu między nami nie było od kilku miesięcy, podobają mi się dziewczyny w pracy (oczywiście nigdy Jej nie zdradziłem, nie uznaję zdrad).

 

Dla tego Pana jest jeszcze nadzieja. Pomimo iż zafundował sobie celibat (a nie wiadomo czy jego żona też jest w celibacie).

 

Cytat

 

bardziej cywilizowane krają tą emancypacje mają już za sobą!polscy faceci jeszcze nie mogą uwierzyć że kobieta ma takie same prawa!oj jakie to niewygodne starać sie o kobietę!

 

Bardziej cywilizowane czyli na przykład Szwecja, Niemcy, Dania, Francja, Wielka Brytania... Tam już "książęta Orientu" wiedzą jak starać się o kobiety ;)

 

Cytat

Zgadzam się z autorką! Mój związek spełnia każdy punkt!

Na Boga kobieto, już dziś uciekaj i ratuj siebie! A przy okazji, uwolnij jakiegoś Brata od swego wpływu.

 

Cytat

po 25 latach wspólnego życia nie łatwo jest odejść i zaczynać wszystko od początku

Czyli wykluczając pedofilię, Pani ma 45+ lat. W tym wieku rzeczywiście byłoby jej trudno zacząć wszystko od nowa - ale od czego jest podział majątku i alimenty?

 

Cytat

Ja mam faceta takiego samego nic nie robi siedzi na komputerze po 9 godz na dobe a nadodatek mam z nim 2 dzieci i nie mam gdzie i jak odejsc.

Błędy ortograficzne zostawiłem celowo. Niech zgadnę - programista pracujący zdalnie z domu? Czyli chyba raczej zarabia powyżej średniej krajowej. Na dokładkę, miał mieszkanie przed ślubem, więc nie można mu go zabrać - a Pani nie znalazła jeszcze "lepszej" gałęzi by odejść gdzie indziej. A z samych alimentów wyżyć ciężko, przecież jeśli Pani widzi że mąż siedzi w domu przy komputerze, to znaczy że ona też w domu siedzi i pracą się nie zhańbi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, viko napisał:

Moim zdaniem powinno się wprowadzić karę grzywny za pierdolnie prze kobiete takich głupot, coś na zasadzie mandatu. Szybko by się uspokoiło.

@viko

Moim zdaniem było by tak jak z prohibicja, tzn było by jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.