Skocz do zawartości

Taka sytuacja.


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele wracając z pracy spotkałem gościa który jest chłopakiem mojej dobrej koleżanki, kontakt wzrokowy i w pewnym momencie mówie 'siema' no i poszedłem do domu. Na drugi dzień koleżanka przestała sie odzywać z tego względu że ten własnie chłopak poskarżył sie jej że go uderzyłem co jest oczywiście bzdurą. Nie wiem czemu tak powiedział i nie specjalnie wiem co w takiej sytuacji robić, czy pogadać z tym chłopakiem czy zostawić sprawe i żyć swoim życiem i olać gościa...Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać, masz dosyć własnych "problemów" by przejmować się wyimaginowanymi siedmio-miliardowej ziemskiej populacji :-) Jak coś się będzie "ważnego" działo w tym temacie względem Twojej osoby to się tego dowiesz bardziej bezpośrednio.

BTW, Ty pytałeś czemu przestała się odzywać czy Ci sama powiedziała? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem o to no ale inna o 180 stopni. Pozatym powiedziala o tym mojemu dobremu kumplowi a kumpel zapytal mnie o to czy to prawda...Może zagadam do niej i wyjaśnie sprawe choć tu nie ma co wyjaśniać. Z mojego punktu widzenia gościu jest zazdrosny, koleżanka chodzi ze mną do pracy, nawet raz proponowała wspólne zakupy i tak dalej...Olałem ją bo jak to mawia Pikaczu nie me gusta. Być może to o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem o to no ale inna o 180 stopni. Pozatym powiedziala o tym mojemu dobremu kumplowi a kumpel zapytal mnie o to czy to prawda...Może zagadam do niej i wyjaśnie sprawe choć tu nie ma co wyjaśniać. Z mojego punktu widzenia gościu jest zazdrosny, koleżanka chodzi ze mną do pracy, nawet raz proponowała wspólne zakupy i tak dalej...Olałem ją bo jak to mawia Pikaczu nie me gusta. Być może to o to chodzi

 

Może właśnie nie masz pojęcia, a właściwie to nie masz pojęcia czy facet tak powiedział :-) Źródełko informacji jest jedne - owa samica :-) Hmmm, jaki to też ona mieć może interes w "sianiu takiej szabagi"? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chce sie dowartościować walką dwóch samców o jej względy, w moim mniemaniu laska jest niedowartościowana. Z gościem wyminiłem tylko dłuższy kontakt wzrokowy powiedziałem siema On odmachnął lekceważącą głową i wsio...Może laska dojebała sobie ideologie do tego całego zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z laska naprawde mam swietny i nie sadze aby odpierdalala cos takiego, po huj? Ja rozumiem zebym z nia chodzil i zerwal, mogłaby stworzyć coś takiego w swojej główce makuwce żeby sie zemścić no ale kontakt był zawsze super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że panna może kłamać, to raz - dwa że faktycznie, może gościu naściemniał. Ale jeśli on tak wzbudza sobą zainteresowanie, robiąc z siebie ofiarę innego samca, to jest już u laski spalony seksualnie forever. To chyba najgorsza kara, o której on jeszcze nie wie. Ale się dowie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.