Skocz do zawartości

"To coś" do potęgi minus pierwszej


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

więzić słabych mężczyzn gdzieś obozie pracy za to, że są po prostu słabi :)

Takie giga-beta-farmy produkcyjne z beta-providerami, z których strumień zasobów płynąłby rurociągami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomko napisał:

"To coś" do potęgi minus pierwszej to wciąż "to coś" tylko małe ;). Chciałeś powiedzieć to coś pomnożone przez -1

Dobrze powiedziałem. Coś do potęgi -1 to jest odwrotność tego czegoś.

3 godziny temu, Tomko napisał:

"To coś" do potęgi minus pierwszej to wciąż "to coś" tylko małe ;). Chciałeś powiedzieć to coś pomnożone przez -1

Dobrze powiedziałem. Coś do potęgi -1 to jest odwrotność tego czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt Zgoda - to jest odwrotność, ale coś do potęgi (-1) to jest 1/coś. Czyli wciąż to coś tylko bardzo mało :P. Tobie chodzi pewnie o przeciwieństwo, coś co odpycha. Czyli 10/10 to tobie chodzi o -10/10. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potęga do -1 jest odwrotnością liczby, którą się potęguje. 

Odwrotnością liczby 2 jest na przykład 1/2. 

 

Więc @Gr4nt ma rację, jak chce odwrotności " tego czegoś". 

 

@Maszracius_Iustus Oczywiście. W Sparcie jak nie byłeś zdrowym, pełnosprawnym mężczyzną to byłeś nikim. Chore noworodki zabijano, kobieta również nie miała niemalże żadnych praw, nie mówiąc o dzieciach do 7 roku życia.

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się sprzeczał, ale @Gr4nt pyta czy można mieć odwrotność tego czegoś czyli gdy kobiety nas omijają szerokim łukiem. W matematyce to dla mnie to jednoznacznie jest PRZECIWIEŃSTWO "tego czegoś" a nie odwrotność. No ale mniejsza z tym. 

Napisałem wcześniej - aura, postawa, feromony, sposób zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.