Skocz do zawartości

Płuca jak miechy Hefajstosa


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś u pulmonologa, zrobiłem spirometrię, wyszła astma oskrzelowa albo wysiłkowa, nie zapamiętałem wszystkiego co mówiła lekarka. Wyniki oczywiście poniżej normy, ale niewiele. Kilka lat temu miałem wyniki z obturacją, podchodzące z tego co zrozumiałem pod POCHP - dostałem sterydy wziewne i tabsy, ale pod wpływem znajomych lekarzy, nie brałem tego gówna. Teraz się okazuje że miałem rację - wwalałbym w siebie kilka lat chemię, która podobno nie oddziałuje na organizm (he he).

 

Muszę dostać wyniki sprzed kilku lat - i porównać. Ogólnie było kiedyś fatalnie, bo miałem kilka badań, na jednym myślała Pani że mam tylko jedno płuco. Wtedy się okaże, czy jedzenie rozdzielne i inne moje wynalazki mogą cofać schorzenie podobno nieuleczalne. 

 

A dziś słyszę że nie jest wcale tak źle, nie ma mowy o żadnych sterydach wziewnych. No ale z odtrąbieniem sukcesu poczekajmy, aż mi mama przyśle z Wawy wyniki. Nie ukrywam że jestem bardzo zadowolony.

 

Dla dociekliwych wyniki przed podaniem środka rozszerzającego:

 

VC % 100

FVC % 103

FEV 1 % 82,7

FEV 1%VC 78,6

PEF  % 71,7

MEF50 % 46,1

MEF25 % 39,2

MMEF 25/75  % 43,2

 

 

Płucka w normie 5,5 literka :)

 

Oczyszczanie wątroby zakwasem buraczanym trwa już ponad dwa miesiące. Ogólnie zauważyłem mniejszą ilość biegunek i wzdęć, ponoć po roku i oczyszczeniu wątroby, wszystko ma całkowicie zniknąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.