Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Legionista

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  334
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Świetna

About Legionista

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

886 profile views
 1. Tak opłaca się ale trzeba zakuwać codziennie po parę godzin,aby były trwałe efekty.
 2. To niemoralne. Naprawdę. 😀 A tak na poważnie, płatna Panna spisze sobie twoje numery rejestracyjne i łatwo będzie Ciebie zidentyfikować. A potem mogą być nie miłe konsekwencje. Po co ci to. ?
 3. Panie za komuny to było lepiej, rodzina dostawała mieszkanie z zakładu pracy i można było żyć. Jeżeli ktoś był w mundurowce ( Milicja. LWP czy służba więzienna to już miał po prostu bosko. A teraz, albo kredyt ( pod warunkiem, że masz kasę wkład własny). dziedziczenie po rodzinie, wynajem albo tyranie w zagranicą na cztery kąty. Jest jeszcze opcja, ze zarabiasz na mieszkanie w Polsce, a żywią Ciebie Rodzice. Jest jeszcze opcja, ze bierzesz sobie Kobietę z mieszkaniem i się żenicie. Generalnie za komuny było lepiej.
 4. Witaj. Musisz Chłopie planować, każdy dzień, żeby czas nie uciekał przez palce. Od rana: śniadanie i konstruktywny plan działania: sprzątanie, mycie zębów, nauka języka obcego- ostatnie najlepiej po kilka godzin dziennie. Nie jedz słodyczy i odrzuć cukier. Bierz Magnez, żeby wzmocnić układ nerwowy. Nie sieć bezproduktywnie na necie czy YouTubie oglądając głupie filmy, za wyjątkiem produkcji Szefa Marka. Na popęd seksualny nic nie zrobisz, możesz tylko przekierować uwagę na coś innego czyli na naukę. Ja wytrzymałem w No-Fapie 30 dni i tak naprawdę potrzebuję obejrzeć Porno raz w miesiącu. Zacznij szukać pracy chociaż z tym może być problem bo wybuchła Korona. Wychodź z domu na spacery, żeby dotlenić mózg. W sumie jesteś na utrzymaniu Rodziny bo inaczej byś nie przeżył, to wykorzystaj ten czas konstruktywnie: na naukę nowych rzeczy, które się przydadzą. A teraz najtrudniejsze: ćwicz się w kontroli swoich myśli i narzucaj sobie dyscyplinę mentalną - tj: pozytywne nastawienie do życia i wykonywanie zadań do końca. Ciesz się, że nie otaczają Ciebie zawistnicy, toksycy czy była dziewczyna zadająca alimentów.- Masz święty spokój, to bardzo dużo.😃
 5. Czyżby Pandemia Koronawirusa wpłynęła na decyzję firmy. ? Gra już się zaciąga.
 6. A cel nie jest nagrodą samą w sobie ? Tak, Cel jest nagrodą samą w sobie ale w trakcie procesu wyrobienia nowego nawyku trzeba sobie dostarczyć pozytywnego bodźca co wzmocni proces. W ten sposób uczymy nasz umysł, ze po pracy/nauce jest nagroda. Wizualizować cel proszę przed snem w łóżku to jest najlepszy moment.
 7. Kwestia budowania dobrych nawyków i redukowania złych nawyków w codziennym życiu to jest mój ulubiony temat. Mam tutaj sukcesy i mogę podzielić się moim doświadczeniem, a także obserwacjami. Realizowanie celów życiowych jest możliwe dzięki wyrobieniu w sobie zdrowych, konstruktywnych nawyków. Możemy mieć bardzo różne cele życiowe: nauka języków obcych, nauka do matury, egzaminu rezygnacja z jedzenia niezdrowych produktów, ćwiczenia fizyczne, nauczenie się zdrowego odżywiania. Co trzeba zrobić, aby zrealizować nasz cel.? Nie odwlekać startu nauki, pracy tylko zaczynać natychmiast rano po porannej toalecie Nie odwlekać startu za pomocą różnych zapychaczy jak: poranna kawa. długie śniadanie, bezproduktywne przeglądanie internetu czy plotki z rodziną. Pracować, uczyć się nowych rzeczy maksymalnie 40-45 minut i zrobić przerwę 10-15 minutową aby nie zajechać naszego umysłu i wrócić do procesu nauki, pracy. Dzień wcześniej przed zaśnięciem, proszę wizualizować sobie nasz cel. Nagradzać się za wysiłek np: przysmakiem ale zdrowym. Uświadomić sobie kimś się chcę stać/ zostać w pewnym okresie czasu. Co dzięki nowej wiedzy, nawykowi, uzyskam. ? Pamiętać, że zdecydowana większość Ludzi nie osiągnie sukcesu w jakiejś dziedzinie bo jest po prostu zbyt leniwa. Nie pytać się o radę rodziny, znajomych bo prawdopodobnie będą zniechęcać, odradzać. Pamiętać o równaniu, że zainwestowany czas i wysiłek w naukę nowej umiejętności opłaci się bo musi. Na razie tyle.
 8. Nie znam nikogo, kto by zachorował z mojego otoczenia, Rodziny, przyjaciół.
 9. Panowie chwileczkę, jeśli chodzi o przemoc domową przecież już mamy odpowiednie przepisy w tej kwestii take jak: Art. 207 § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 połączony jest ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. Ja widać, przemoc domowa jest w polskim prawie przestępstwem, które trzeba udowodnić przed Sądem w procesie karnym. Dopiero prawomocny Wyrok Sądu udowadnia fakt przemocy domowej i określa karę. Poza ty jest także jeszcze ustawa o Ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, która określa obowiązki Państwa w tym temacie. http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20051801493/T/D20051493L.pdf Informacja za Polsat News. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-04-30/poslanki-ko-o-ustawie-antyprzemocowej-to-wynik-wielu-lat-pracy-wielu-kobiet/ "Obecnie w sprawach cywilnych jest to możliwe jedynie na drodze sądowej, co trwa czasem nawet wiele miesięcy. W tym czasie ofiary przemocy są zmuszone do życia pod jednym dachem z prześladowcą lub muszą szukać sobie schronienia poza własnym domem."
 10. Podstawą w nauce języka niemieckiego jest podręcznik do gramatyki języka: " Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego" autorstwa Stanisława Bęzy. https://www.empik.com/nowe-repetytorium-z-gramatyki-jezyka-niemieckiego-beza-stanislaw,45786,ksiazka-p Mogę go polecić z pełnym przekonaniem. Proszę przerobić ten podręcznik od początku do końca ze szczególnym uwzględnieniem: rekcji czasowników niemieckich - jest kilka stron czasowników z przyimkami do nauczenia/zakucia i z tabelą czasowników w czasach przeszłych Imperfekt i Perfekt. Poza tym na końcu jest klucz z odpowiedziami. Gramatyka jest wytłumaczona bardzo zrozumiale w języku polskim. Rodzajniki, strona bierna, budowa zdania itd, wszystkie elementy gramatyki j. niemieckiego sa opisane bardzo przystępnie plus masa ćwiczeń do wykonania. Ponadto: https://www.dw.com/de/deutsch-lernen/nachrichten/s-8030 link do wiadomosci po niemiecku, które są przedstawiane w wolnym tempie, dostosowane do uczących się języka niemieckiego. Najpierw trzeba nauczyć się podstaw, żeby móc słuchać audycji. Miałem j. niemiecki w szkole średniej jako język o poszerzonym programie nauczania. Niemieckiego można się nauczyć nawet bardzo dobrze, tylko trzeba czasu i pracy.
 11. To jest osoba poważnie zaburzona emocjonalnie z ogromnymi problemami, najlepiej Chłopie w tył zwrot i nie wchodź do bagna. Jej życie towarzyskie to nie twój problem. Jeśli, jej ni kochasz, nie macie Dzieci i nie macie niczego wspólnego to nie masz obowiązku wiązania się z Tą Panią. ok, a przespałeś się tymi Dziewczynami. ? Nie, nie warto. Wyobraź sobie, że masz taką zaburzoną osobą dziecko. Ogarniasz to swoją wyobraźnią- bo ja widzę piekło. ?!
 12. Bardzo dobry Youtuber, tylko dla mnie za rzadko wrzuca materiały. Często kręci materiały w plenerze z ręki. Jedyna wada to czasem zbyt ostry język. Generalnie Facet ma często rację.
 13. Tak, To się uda pod warunkiem, że będzie dużo długiego seksu.
 14. W mojej opinii bieganie daje Kobietom najwięcej: jeśli chodzi o szczupłą sylwetkę i zachowanie młodego wyglądu. Poza tym także wyeliminowanie z diety: cukry, białego pieczywa, słodyczy, alkoholu ( tak alkoholu moje Panie !) i wyrzucenie z diety papierosów. Dodatkowo: unikanie w życiu toksycznych osobowości i innych wykolejeńców, bo stres wpływa na odkładanie się tkani tłuszczowej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.