Jump to content

Legionista

Starszy Użytkownik
 • Posts

  927
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś na świecie.
 • Interests
  Football, Story, Rammstein, girls. Knowledge about ezoteric.

Recent Profile Visitors

9,314 profile views

Legionista's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

1.1k

Reputation

 1. Naród zagłosował w 2023 roku na określone pozycje marketingowe. Teraz mamy pokłosie takich decyzji podjętych pod urną wyborczą, przez jaśnie oświecone Julki aborcyjne i ich przydupasów. Chcieliśta to mata. Jeżeli spółka kolejowa PKP CARGO upadnie na Polskim rynku przewozów kolejowych. To będzie dramat bo pracę straci ok 20 tysięcy pracowników z podmiotami zewnętrznymi. Rynek nie znosi próżni i miejsce Polskiego operatora przejmą spółki kolejowe z Niemiec i Ukrainy. Super. No pewnie, że super. Czyli Polska spółka nie będzie obsługiwać Polskiego rynku przewozów towarów, bo zostanie zlikwidowana. To jest delikatnie mówiąc cieżki sk.... i ktoś powinien już dostać po tłustej d...pie. https://www.youtube.com/watch?v=77hN53gHQzU
 2. Bardzo ciekawy opis przypadku. Generalnie do pracy przychodzi się pracować i po 8 godzinach wyjść do domu, nie toczyć wojny podjazdowe z Idiotami, Sąd Pracy jest także dobrym rozwiązaniem po wypowiedzeniu umowy o pracę przez pracodawcę. Ponieważ należy się odszkodowanie za utratę miejsca pracy z winy pracodawcy. Cele są zazwyczaj nakładane w międzynarodowych korporacjach, gdzie funkcjonują takie pojęcia jak: deadline, asap, team work i inne z nowomowy korposzczurów wszelakiej maść. Myślę, że dobrze jest także pokazać, że Pracownik się nie boi i ma wywalone jaja na agresywnego szefa albo cwaniaczków-pracowników. Dobra Rada, tak zrobię. Generalnie mam taką smutną opinię, że zaangażowanie, wiedza, doświadczenie, nie liczą się tylko układy z góra. K...... Gdzie ja żyje. Jeśli Będą chcieli to się zawsze do czegoś przyperdol.. Trzeba wiedzieć z kim pić wódkę , tylko jak w to wcześniej nie wierzyłem, jaki głupi byłem.
 3. O Bracie. Trafiłeś idealnie w punkt. Chociaż dodam także, że miałem Szefa Kobietę w innej pracy i byłem super zadowolony. To był szlachetny wyjątek od reguły. Poza tym, myślę teraz że, wielu Szefów uważa firmę/ urząd za swój prywatny folwark ( zwierzęcy). Dlatego Szef - mobber próbuje zastraszyć sobie pracowników aby ich trzymać w niepewności i stresie na długie lata. Może złemu Naczelnikowi to sprawia przyjemność, a może chodzi o ukrycie braków swoich kompetencji :?. Generalnie tak jak Bracia pisali nie tylko w tym wątku trzeba nagrywać wszelkie słowne ataki, a potem pozew do Sądu Pracy.
 4. Ja bym jeszcze dodał do tej srogiej Intrygi informację, że masz stałego Partnera i jesteś szczęśliwy. Koleżanki na pewno się zlitują i odpuszczą zapoznawanie na siłę. 😀
 5. Hej Siostry i Bracia. Mam taki teoretyczny problem: jak radzić sobie z Mobberem w pracy, który jest typowym przy..czem o wszystko. Taki szef nie daje jasnych poleceń i wskazówek co do zadań w pracy. Nie tłumaczy jak wykonać skomplikowane zadania. Na przykład: jak wykonać raport: ?. Potem domaga się wyników z pracy, której nie zlecał do zrobienia !. Trzeba się domyślać jak pracować bo nie wiadomo albo nikt nie wie. W skrajnej formie są wizyty na dywaniku albo jest wprowadzany plan naprawczy nie do poprawy dla Nikogo, co jest podstawą do grożenia zwolnieniem albo nawet jest natychmiast wypowiedzenie pracy. To jest próba pracy w atmosferze skrajnie nieprzyjaznej i w Chaosie. To już w Agencji Towarzyskiej Pani do towarzystwa ma bardziej nakreślone zadania do wykonania https://krytykapolityczna.pl/kraj/praca-w-ngo-jak-rozpoznac-mobbera-poradnik/ Raz byłem ponad 10 lat temu na stażu z UP w jednostce budżetowej gdzie Naczelnikiem działu była Kobieta po 40-stce. Czepiała się o zadania, których nie zlecała, normalnie myślałem, że Baba sobie jaja robi, a Ona na poważnie. Normalnie k.... Cyrk. Ciągle szukała ładowarki do telefonu i pytała się czy nie zabrałem aż jej pożyczyłem swoją bo pasowała. Poza tym pełna skala kobiecej złośliwości. Pani Naczelnik zmarła niestety pięć lat temu na nowotwór. Widocznie wewnętrzny jad złośliwości zabił ją od środka. .Jak przygotować się do takiej walki przeciwko Szefom-mobberom i innym biurowym paskudom. Oczywiście staż zakończył się bez propozycji zatrudnienia dla Mnie. Z czego się teraz cieszę. Tutaj jest opisany taki ancymon: https://wiadomosci.onet.pl/lublin/mobbing-i-zastraszanie-w-kurierze-lubelskim-tak-wygladalo-przez-wiele-miesiecy/w3nlp1f Jak Sobie radzić?
 6. Zadaje kluczowe pytanie: Ilu jest w Polsce Mężczyzn regularnie bitych przez swoje partnerki/żony: ?. Jaka to jest obiektywnie liczba albo przynajmniej tylko przybliżona. To są najczęściej dobrzy Ludzie, którzy boją się przyznać do przemocy na swojej Osobie. Nie idą po pomoc do Rodziny, krewnych, na Policję czy ostatecznie do Sądu. Nie składają zawiadomienia o przestępstwie art. 207 k.k. ( przestępstwo przemocy domowej) do służb. Zachowują się tak bo się wstydzą i boją swojej sytuacji, że pozwolili podnieść kobiecie na Siebie rękę. Oczywiście przemoc fizyczna przeplata się z przemocą psychiczną na Mężczyźnie ze strony partnerki. Czekam na info zwrotne: czy mamy jakieś statystyki na ten temat: ?.
 7. Myślę, że po prostu te podpalenia były po prostu z przyczyn naturalnych czyli wysoka temperatura bo upały majowe i już mamy powód. Nie ma absolutnie żądnego związku między tymi tragicznymi zdarzeniami i nie wolno doszukiwać się jakiekolwiek związku ( na przykład frazeologicznego) między tymi incydentami. Jest to najzwyklejszy w najczystszej postaci przypadek i nic innego. Przecież to absolutnie normalne, że jak jest ogień na świeżym powietrzu to się pali i dymi.😀 Czego nie można zrobić na przykład pod wodą, bo to fizycznie niemożliwe. Ja w ogóle dziwię się, że ktoś się dziwi, przecież nie ma w tych zdarzeniach nic dziwnego czy budzącego zdziwienie. Przecież gotowanie wody w czajniku na herbatę jest dużo bardziej interesujące od tych pożarów.😁 A już podejrzewanie kogoś o sprawstwo to szczyt absurdu i Himalaje śmiechu. Przecież to normalne, że jak się pali centrum handlowe to pożar jest jednocześnie w kilku miejscach. 😁
 8. Na dowód prawdziwości Tezy Brata Icemana84 daje link do tego artykułu: Gigant IT zwalnia 200 osób w Poznaniu. Zastąpi ich pracownikami z Indii: https://businessinsider.com.pl/gospodarka/gigant-it-zwalnia-200-osob-w-poznaniu-zastapi-ich-pracownikami-z-indii/ylj9w96
 9. Jak tak nie umiem rozmawiać. Gdzię się tego Bracie nauczyłeś: ?. Jestem logiczny, racjonalny i zaprogramowany na rozwiązywanie problemów za pomocą umysłu. Nie potrafię być aż tak ( jeśli w ogóle) emocjonalny i histeryczny jak Kobiety. Widocznie muszę wgrać potężną paczkę aktualizacji do mojego Softwar-u dotyczącą Emcjonalności-nieracjonalności, żeby wejść na ten tam poziom myślenia o świecie i rozmowy z Kobietami.
 10. Jeszcze chyba takiego Postu nie było na portalu: Bracia Samcy: ?. Bracie Borianie. Po pierwsze przykro mi ale nie jesteś silnym elementem w tym związku (chemicznym). Twoja Pani bardziej preferuje towarzystwo Gay-Freindly Mana niż twoje. Dlaczego ostatecznie nie pojechać w trójkę Ty jako prawowity Partner i Władca twojej żeńskiej połowy plus Kolega twojej dziewczyny lubiący innych kolegów. To tak wygląda: jakby obydwoje mieli coś do ukrycia. Mozę o czymś nie wiesz jeszcze: ?. Oczywiście strzel focha i się nie zgódź na wojaż twojej dziewczyny z Kolegą z dzieciństwa. Dobrze by było, gdybyś jeszcze miał koleżankę zadeklarowaną Lesbijkę i planujecie razem trip do Afryki na tydzień. Ciekawe jaka by była reakcja: ?.
 11. Bracie. Jeżeli jesteś takim drobnym faktem jak salom masażu erotycznego wstrząśnięty to po jakim ty świecie chodzisz: ?. Chłopie to węz sobie ziółka na wstrzymanie i się zastanów: Czy chcesz samotną mamusię, która pracuje w seks biznesie: ?. Pamiętaj, że każdy ma swoją granicę. Gdzie jest twoja: ?. Akurat szukałeś w złym wykazie. Każdy salon masażu jest w Internecie bo to jest biznes jak każdy inny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.