Jump to content

Legionista

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

233 Świetna

About Legionista

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś na świecie.
 • Interests
  Football, Story, Rammstein, girls. Knowledge about ezoteric.

Recent Profile Visitors

1,322 profile views
 1. Kilka ciekawych akapitów wyrwanych z podanego tekstu -wywiadu. Młode kobiety są wychowywane w duchu myślenia o sobie. Z wielu źródeł płyną przekazy, że kobieta ma być niezależna, osiągać sukces, ma się spełniać i samorealizować. A takie podejście kłóci się z tradycyjną koncepcją macierzyństwa polegającą na tym, że należy poświęcić się całkowicie wychowywaniu dzieci. To wszystko wina lewicowo-liberalnych mediów, które tłoczą do głów Kobiet papkę o samorealiacji. Mamy takie efekty. Tutaj dotknęła pani tematu związanego z tzw. solidarnością pokoleniową, która po
 2. Naprawdę mocno epicki film, prawie jak przeminęło z wiatrem. To, było mocno zwierzęce- czy ten Pan przypadkiem nie jest trochę śniady.?
 3. Bracie Messer - czy ty w ogóle masz chętną partnerkę do posiadania Dziecka. ? Bo nie wiem czy jest taka informacja. w twoim poście. ? To jest podstawowa kwestia. Rodzice z czasem zrozumieją, tylko taka decyzja o potomstwie to nie jest już ich obszar decyzyjności tylko Twój i Twojej Pani czyli dwojga oddzielnych dorosłych osób. Generalnie bardzo ciekawy temat i mocno emocjonujący. Od tego punktu zacznę się wymądrzać, wiec Bracia-wybaczcie. Osoby płci obojga mocno wierzący i przeżywający wiarę katolicką albo szerzej patrząc Chrześcijańską będą chcieli mi
 4. To Brat nie chce pracować.? Bo ja zrozumiałem, że chce ale mu nie wychodzi. Mam jeszcze jedną propozycję. Brat powinien złożyć dokumenty do pracy na Pocztę Polską. Może pracować jako obsługa klienta w okienku albo ew. jako Listonosz albo Kierowca, jeśli ma prawo jazdy. Zawsze to urzędowa fucha.
 5. Bracie jedz do Sanatorium na kurację. Tam jest największe stężenie MILF-ów na m2. Jak jesteś przystojny i młody to zobaczysz jakie tam są perspektywy. Potańcówki i inne integracje. Same dojrzałe Panie będą Ciebie zarywać. Spotkanie zadbanej mamuśki z dorodnym cycem wieku: 35-55 lat w takim miejscu to jest tylko kwestia czasu.😊
 6. Przez sześć lat pan Tomasz nie widywał syna, bo żadne służby nie potrafiły ustalić miejsca pobytu chłopca i jego matki. W końcu udało się ich odnaleźć i złożyć w sądzie wniosek o przekazanie władzy nad dzieckiem ojcu. Sąd się na to zgodził. Mama ma w skrajnym stopniu ograniczone prawa rodzicielskie, bez praw do kontaktów z synem, z uwagi na miażdżącą opinię biegłego psychologa - dodaje pani Aleksandra, żona pana Tomasza. Spokój życia rodzinnego jest co jakiś czas zakłócany przez kolejne pisma od komornika. Wynika z nich, że pan Tomasz ma spłacić ogromne zadłużenie alimentacyjne i pła
 7. Brat nie dostanie pracy biurowej bo taka jest po znajomości ale jeśli rozumiem był w UK więc angielski pewnie zna. Uważam, że powinien startować ma obsługę klienta do Banku, Call Center, do Centrum handlowego albo ew. kasa w hipermarkecie. Brat musi pracować i jeszcze raz pracować, a nie płakać nad sobą. Żadna praca nie hańbi. Można jeszcze pójść na staż do administracji za pomocą urzędu pracy- to jest też jakieś wyjście z sytuacji tylko, że nie ma pewności, że zostawią po odbytym stażu. Trzeba się do rynku pracy dostosować, bo on rynek pracy nie nagnie się do Brata.
 8. Polska modelka Kasia Lenhardt najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Dziewiątego lutego w jednym z mieszkań w Berlinie znaleziono jej zwłoki. 25-latka była świeżo po rozstaniu z obrońcą Bayernu Monachium Jerome Boatengiem. Jak to czytam to się we mnie gotuje . Kobieta ma karierę, duże pieniądze, świetne perspektywy zawodowe i spokojną przyszłość na lata. To, co robi. ? Zabija się. Nie rozumiem tego. Brak szacunku do własnego życia. Z opisu Pana piłkarza wynika, że Pani Katarzyna Lehnhardt miała (prawdopodobnie)mocne problemy emocjonalne i była w złym stanie psychiczny
 9. Nir wiem, czy Bracia wiedzą ale nasza Polska wersja: " Kiepskich jest wzorowana na: ?
 10. Dziękuje Bracie za szczerą informację. Z tego wynika, że musiałeś zainwestować czas, energię i pewnie pieniądze w naukę tańca i to na przestrzeni tylko kilku lat. Wniosek: każdej umiejętności trzeba się nauczyć.
 11. Typowe. No to widzisz Bracie: sama twoja Małżonka wytoczyła najcięższe argumenty. Źle, ze puściły Tobie emocje, bo pokazałeś, że jesteś Dobry chłopak- a takiego przypadku typowa Kobieta nie uszanuje. Generalnie masz 32 lata i już jest beznadzieja, to co będzie później.? Musisz wyrobić w sobie nawyk spokoju i opanowania, bo na pewno się przyda. Sam nie jestem (jeszcze żonaty i nie zamierzam), więc powinieneś słuchać i stosować się do rad bardziej doświadczonych życiowo i małżeńsko Braci.
 12. Bracie: jak to zrobiłeś. dużo się uczyłeś tańczyć. ?
 13. To jest moim zdaniem jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza audycja Szefa Marka.:
 14. Nie, nie wierzę...... Nie. Zresztą to jest sprawa dla odpowiednich organów Państwa, które ustalą pewnie: jak było. Afera już wybuchła i już ma swoje ogromne konsekwencje, zanim poznamy całą prawdę. Tutaj Panie Panowie jest scena z kultowego filmu: "Młode wilki".
 15. Ja takie wyobrażenie miałem ....do czasu ale już nie mam. Tutaj Bracia macie scenę z filmu pt: "Galerianki" z 2010 roku w reżyserii Katarzyny Rosłoń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.