Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Legionista

Użytkownik
 • Ilość treści

  214
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

89 Świetna

O Legionista

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

437 wyświetleń profilu
 1. Legionista

  Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić?

  Mężczyźni nie chcą się żenić, bo są w Polsce niskie pensje, a wymagania Kobiet wzrosły w porównaniu do pokolenia naszych Mam. Oczywiście taka postawa nie dotyczy to całej populacji Kobiet w wieku matrymonialnym ale niestety jej znacznej większości. Młodzi Panowie obserwują małżeństwa starszych Mężczyzn i widzą, że jest często bardzo źle. Nie chcą powtarzać tego samego schematu. Możliwość dostępu do wiedzy jak na przykład : forum braciasamcy.pl audycje Szefa Marka na YouTubie ale także strony i audycje innych blogerów opisujących związki z Kobietami. Dzisiaj wiedza jest łatwo dostępna i darmowa, trzeba tylko z niej skorzystać. Coraz większa świadomość Prawa dotyczącego małżeństwa i jego prawnych skutków wśród młodych i tych starszych Panów. Coraz mnie wartościowych Kobiet,z którymi można : "kraść konie", mających kręgosłup moralny i szanujących Mężczyzn. które nadają się do małżeństwa i do posiadania z Nimi Dzieci. Niektóre Kobiety trzeba omijać szerokim łukiem dla własnego dobra. Podziękujmy za taki stan rzeczy feministkom, mass mediom ogłupiającym młode dziewczyny, portalom społecznościowym, a nawet Kościołowi Katolickiemu, że nie uczy prawdy o Kobietach Mężczyzn i nie uczy Kobiet jak być wartościowymi mądrymi Partnerkami dla przyszłych Mężów. Uważam, że pewna cześć zawartych małżeństw w Polsce nigdy nie powinna dojść do skutku, bo obydwoje małżonkowie (tak niektórzy Panowie też się nadają do roli Męża.) niestety nie nadają się do tak poważnej instytucji jaką jest małżeństwo z uwagi na odchyły osobowości. Mam taki przypadek w dalekiej Rodzinie, 45 letniego kuzyna, który już 3 raz się rozwodzi. Poza tym kiedyś małżeństwo było postrzegane jako obowiązek , a teraz jako możliwość, a to jest duża różnica. Nie dopisałem jeszcze, że kolejnym powodem rezygnacji z małżeństwa jest zły stan zdrowia Mężczyzny: (przewlekłe choroby, niepełnosprawność.) Kolejnym powodem są negatywne doświadczenia z Kobietami zarówno związkowe jak i nie związkowe. Dopiszę jeszcze raz na końcu powód moim zdaniem najważniejszy: niskie pensje i związana z tym bieda Kawalerów w Polsce, brak perspektyw na własne mieszkanie czy dom i świadomość, że Rodzina kosztuje,
 2. Co za wspaniała dyskusja. Moja koleżanka ze studiów, ma zamiar złapać Amerykanina albo Niemca za Małżonka , ponieważ dla Niej kandydaci Polacy są za biedni. Sama mi to powiedziała. Przyjaźnimy się wiele lat ma do mnie zaufanie. Wywodzi się z bogatej Rodziny i przebywa aktualnie za granicą, gdzie pracuje. Wiem, że dopnie do swego. Moim zdaniem pogląd, że nasze Rodaczki lecą centralnie na obcokrajowców- pasuje nie do całej populacji Kobiet z Polski tylko do pewnej grupy w tej populacji, która ma już w głowie inną mentalność, inny system operacyjny, którego jądrem systemu jest kod programisty: "Dobrze się sprzedać zagranicą", ale niekoniecznie za Pana innego koloru skóry. Taki obcokrajowiec może być nawet 20 lat starszy, ustawiony.
 3. Najważniejsze pytanie: na kogo zagłosować. ? to jest pytanie szekspirowskie. Still jak załatwiasz sobie miejsce pracy w takiej Komisji. ? Gdzie złożyć CV.?
 4. Święte słowa, faktycznie zapomniałem o tym napisać. No wiesz, te dodatkowe choroby AIDS itd ale dlaczego narkomanki są fajne, masz jakieś doświadczenia?
 5. Moim zdaniem trzeba unikać: 1. Alkoholiczek i palaczek 2. Głupich (blondynek) 3. Samotnych Mam. 4. Nawiedzionych Katoliczek. ( to jest hardcore). 5. Korposuk nastawionych tylko na karierę. 6. Latawic co więcej Panów miała niż ziarnek na piasku. 7. Chorych na śmiertelne choroby. 8. Narkomanek. 9. Ekonomicznych terrorystek ( szukają sponsora) 10. Pań zajmujących się nierządem obecnie lub kiedyś. 11. Dominujących (chyba, że chcesz zostać Pieskiem Pani na łańcuchy) 12. Nie szanujących Nas. 13. Bez wykształcenia ( np: wykształcenie tylko podstawowe niepełne) 14. Kobiet z rodzin patologicznych ( chore wzorce). 15. Kobiet z chorobami psychicznymi. 16. Kobiet, których w rodzinie były choroby psychiczne. 17. Kobiet skrzywionych emocjonalnie. 18. Kobiet oglądających tylko seriale. 19. Kobiet brzydkich. 20. Kobiet w związkach małżeńskich. Jak coś mi się przypomni to dopisze.Ok. ?
 6. Jak widać, nawet Panowie z wysoka pozycją społeczną mają problemy z Kobietami.
 7. Autentycznie Boskie.😊 Co do tematu: zawsze konto osobne.
 8. Bracie, czy Ja Ciebie dobrze zrozumiałem, cipki nie można rozjechać, zawsze będzie ciasna jak na początku. ? Naprawdę, pytam się bo nie wiem.
 9. Czytam ten wątek i nasunęło mi się kilka spostrzeżeń. Przed zawarciem małżeństwa Mężczyzna ma jeszcze możliwość ruchu. Jeżeli już przed Małżeństwem są oznaki takie jak: wyśmiewanie, poniżanie, krytykowanie każdego ruchu np: obieranie banana nie ta stroną co trzeba. Wówczas może swoją pannę utemperować, opie...ić, zrezygnować ze związku. Mężczyzna ma możliwość ruchu na swoja korzyść. Po zawarciu świętego związku małżeńskiego Mężczyzna traci możliwość manewru na swoja korzyść. Musi pokornie przyjmować ciosy i jeszcze nie ma prawa się odwinąć. Może się naturalnie rozwieść ale to się wiąże z negatywnymi konsekwencjami: alimenty, podział majątku, najczęściej Dzieci u żony. itd Dlatego koniecznie potrzebne jest dogłębne obserwowanie kandydatki na żonę/narzeczonej. Jak się zachowuje, z jakiego pochodzi środowiska, jakie ma nałogi. ? ( jeśli ma). Trzeba zbadać system wartości, mentalność Pani. Rozpoznać prawdziwe jej intencje wejścia w związek. Kasa czy może jednak prawdziwa miłość., a może jeszcze jakaś inna motywacja. ? Jednym słowem zebranie maximum wiadomości. Kierowanie się rozumem, a nie kształtem d....py czy biustu przyszłej partnerki to jest fundament przy podejmowaniu tak ważnej decyzji. Przewidywać, myśleć, kombinować, wyciągać wnioski: to są cechy prawdziwego Mężczyzny z jajami.
 10. "Wtorek czas na worek". Motto dzisiejszego odcinka.😊
 11. Tak to fakt, był artykuł w Newseeku na ten temat. Seks z murzynami, z robotami, bicie Facetów, zabawy lesbijskie itd.
 12. Johny_B coraz bardziej Ciebie lubię jak czytam twoje wpisy.
 13. Takich liderów biznesu, już trochę w swoim życiu spotkałem. Najczęściej szybko się wycofują ze swojej działalności biznesowej, najczęściej po kilku miesiącach. Na początku mają gadane jak politycy na początku kampanii wyborczej. Zarobisz miliony, kup starter i zarejestruj się na naszej stronie. Rób zakupy tylko przez nas serwis itd. Po jakimś czasie wyrastają z tych bajek dziecięcych. Radzę się trzymać z daleka od tego typu osobowości i nie traktować ich poważnie.
 14. Legionista

  Alkoholizm ojca.

  Piter 1982 ma rację, szafka z zamkiem nawet w twoim pokoju powinna ochronić, twoje rzeczy osobiste. Pomysł z pomocą terapeutyczną na uczelni też jest bardzo dobry bo musisz przede wszystkim zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Od siebie dodam, żebyś zorientował się czy w twoim mieście nie ma poradni dla osób dotkniętych nałogami albo nawet jakiegoś Centrum interwencji kryzysowej albo Stowarzyszenia, organizacji pozarządowej, które zajmują się pomocą dla rodzin alkoholików. Tam otrzymasz bezpłatna pomoc psychologa i adwokata. Takie ośrodki często prowadzą terapie dla osób z rodzin dotkniętych problemem alkoholowym.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.