Jump to content

Legionista

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  742
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

742 Świetna

About Legionista

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś na świecie.
 • Interests
  Football, Story, Rammstein, girls. Knowledge about ezoteric.

Recent Profile Visitors

4,715 profile views
 1. Wracam do szkoły. Laptopy będą z Wenezueli za węgiel z Polski, którego nie ma.
 2. No to się porobiło. Uważałem ich za wzorowe małżeństwo i wzór wszelkich cnót obywatelskich. Tutaj taki Babon. Żona nawet fajna, typowa katolicka dziewczyna z kółka różańcowego.😀 Poza tym.:
 3. Najbardziej to wkurwiają się na wszystko Kobiety i dojeżdżają swoich Partnerów. W ogóle to lepiej wyrzucić żółć zalegającą z siebie niż paść na zawał serca albo wylew. Picie wódki z gwinta.
 4. Zgłaszam się na ochotnika do pomocy przy testowaniu nowego portalu. Nie mam backgroundu w IT.
 5. No niestety Bracie. Hostel to nie jest wyjazd na lazurowe wybrzeże do Francji. Czy Ktoś z Braci zna: Instrukcję obsługi Kobiecej Osobowości. Jeśli tak, to proszę przesłać na priv w pliku PDF.
 6. Dostęp do Lekarza i usług medycznych. To jest mocna zaleta dużych miast. W przypadku choroby obłożnej członka rodziny jest to bardzo racjonalne rozwiązanie. 😀 Aktualne przepisy są całkowicie wystarczające w tej kwestii. Uważam, że aktualne przepisy na których działa Policja i Sądy są w zupełności wystarczające. Po co zmieniać tą konstrukcję prawną ?. Dowodem na przemoc domową jest prawomocne Orzeczenie Sądu Karnego z art. 207 K.K. Przestępstwo znęcania się na rodziną. Chociaż prawda jest taka, że większość przypadków bicia Kobiet i Dzieci pr
 7. Głos rozsądku. Bracie Normalnie myśl roku. Szacun !!!.
 8. To jest bardzo ważna uwaga Bracie. Ważny technicznie podział. Nie wiedziałem o tym. Dziękujemy.
 9. Ha, ha normalnie świetny tekst. Prawda jest, taka że Panie postarają się o odpowiednią atmosferę życia Rodzinnego z Mokebe, Kalembu czy Ruchutu. Święty spokój jest najważniejszy.
 10. To jest dość wstrząsające co mówisz. Mówisz prawdę niestety. 😕 Czyli Polscy Chłopi ruszyli dopiero się do boju o Polskę podczas wojny z Rosyjskimi Bolszewikami w 1920 roku. Pospolite Chłopskie ruszenie motywowane przez K.K. Szok ale w sumie Komuna wprowadziła nowy porządek społeczny. Korporacyjny Mistrz motywacji. Padłem ze śmiechu. Teraz zadam kluczowe pytanie. Jeśli mam Kat. D to będę brany do Wojska Polskiego ?. Mam wadę wzroku -5.5 lewe i prawe oko. Zgodnie z moją wiedzą, zostanę powołany do obowiązku Obro
 11. Bracie po co w Internecie.😀 Nie lepiej pojechać do Sanatorium, tam poznasz prawdziwe MILF-y. Dojrzałe Kobiety na pewno się Tobą zaopiekują i miło spędzisz czas na potańcówce czy innych zabiegach fizycznych. 😃
 12. Gwizdanie za kobietą, komentowanie jej wyglądu czy uporczywe patrzenie się na nią może być wkrótce zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności. Uporczywe patrzenie to będzie przestępstwo ?. Każda kobieta powinna czuć się bezpiecznie idąc ulicą. W sercu naszej decyzji kładziemy potrzeby ofiar, co oznacza, że przestępców, którzy dopuszczają się takich czynów, spotkają konsekwencje, na które zasługują - podkreśliła minister spraw wewnętrznych Suella Braverman. Uporczywe patrzenie - to będzie czyn, za który spotka konsekwencje, na który zasługuje.
 13. Diva w domu. To bardzo głupi pomysł. Daj jej jeszcze Bracie skan dowodu osobistego na pamiątke. Z drugiej strony wierzę w to, że nie wszyscy Ludzie są źli. Dobra: to skrajnie zły pomysł. 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.