Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Legionista

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

101 Świetna

About Legionista

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. Boskie, o kurza noga, Boskie Szejku Naftowy. Ja mam w rodzinie takiego podobnego dalekiego Wujka Biało-rycerza, co jest już na emeryturze ze służb i ma Żonę zołzę. Ten daleki Wujek jest już zmęczony życiem, przymulony, bez energii, jego Żonka jest po prostu straszna, ustawia tego swojego Męża jak chce. Chłop nie ma nic z życia. Ucieka przed nią na rower i piwo albo kopać ziemniaki na polu. Mają 2 już dorosłych Dzieci i mam wrażenie, ze Wujek Biało rycerz był jej potrzebny tylko do zrobienia tych Dzieci i sex się skończył, potem Chłopina miał karnie zarabiać jak wół roboczy na Dzieci. Tym samym to by się zgadzało, że za ruchał 2 razy w życiu, w sam raz tyle ile trzeba na spłodzenie potomstwa. Szkoda mi Go ale jego Żona i tak samo teściowa to 2 potwory w kobiecej (czyli także ludzkiej) skórze. To jest przykład jak sspier... sobie życie, bo trzeba się żenić. szczególnie na wsi pod miastem. Aha Wujek Biało rycerz hajtnął się z swoją babką po 1 miesiącu znajomości. Czaicie. ? Teraz rzeczony Wujek oddaje swoją emeryturę karnie Żonie-heterze na potrzeby Rodziny. Przynajmniej ma co jeść i gdzie spać. Tyle dobrego.
 2. Te fantazje są dość przerażające, są daleko poza granicami normy. Normalnie sodoma i gomora. Im dłużej przebywam na forum tym więcej się dowiaduje o naturze Kobiet. Wydaje mi się, że można te fantazje tłumaczyć biologią i chęcią na czysto zwierzęce brutalne posuwanie. Rozbuchany popęd wywołany hormonami. Zresztą to jest moje prywatne wyjaśnienie. Pewnie są jeszcze ostrzejsze fantazje u Pań. Ciekawe co by powiedział Psychiatra albo Seksuolog ( co w zasadzie na jedno wychodzi) na temat tak ostrych ciągot u naszych Pań. Niestety sam jeszcze takich Pań z takimi ostrymi potrzebami nie spotkałem, wiec nic nie mogę dodatkowo dopisać.
 3. Moje skromne rady: Zerwać Kontakty. Przenieść się do innego działu w pracy. Zmienić pracę w ostateczności. Z niektórymi Osobami nie można wytrzymać nawet za wszystkie pieniądze tego świata.
 4. Świetne podsumowanie Studentów z nabrzmiałym ego, co im poczucie bycia studentem zrobiło wodę z mózgu: jaki to on ważny. Tak naprawdę, życie zaczyna się po obronie pracy dyplomowej, Wchodzi się na rynek pracy i się dostaje z buta po. facjacie. Twojego Kolegę też to spotka. Zgadza się na Medycynie to trzeba jednak ryć na pamieć, żeby się utrzymać na tych studiach. Powiem Wam Bracia, że Farmacja też jest fajna bo w niektórych miejscach w Polsce brakuje już Farmaceutów bo wyjechali z Polski. Generalnie jeżeli studia nie dają konkretnego zawodu, który można sprzedać korzystnie za kasę to nie ma co się podniecać . Tak jest niestety z większością kierunków humanistycznych w Polsce.
 5. Naprawdę, przecież to jest takie logiczne i oczywiste. !
 6. Zagdzam się tą opinią. Drogi Bracie Turop. Studia nie są wyznacznikiem sukcesu już na rynku pracy w odniesieniu do nauk humanistycznych. Nie powinieneś mieć z tego powodu, żadnych kompleksów. Inaczej sytuacja wygląda w odniesieniu do absolwentów Medycyny czy Politechnik. ( chociaż te ostatnie też nie zawsze.) Może kiedyś w okresie PRL-u tytuł magistra był wyznacznikiem statusu, teraz już nie. Tylko wtedy studiowało dużo mniej absolwentów szkół średnich. Jeśli chcesz i masz czas i pieniądze, możesz zawsze pójść na studia zaoczne i dochrapać się mitycznego magistra. Oferta szkół wyższych na prywatnych studiach jest bardzo szeroka. Wydaje mi się, że lepiej zainwestować czas i pieniądze w konkretne kursy i szkolenia, które dają dodatkowe uprawnienia ważne z punktu widzenia pracodawcy. Na przykład: zawodowe prawo jazdy. Głowa do góry.
 7. Bardzo długi artykuł, bardzo dużo informacji , czytałem na raty. Dziękuje.
 8. Własnie także uważam, że Możesz narzucić swoje zdanie drugiej stronie. Przedstawić swoje argumenty, a jak się komuś nie spodobają to jego ból dooopy, jego problem. To jest Twoje Życie, a nie ich, więc nie mają prawa Ciebie pouczać. Poza tym zauważyłem, że najczęściej o związki, dziewczyny i ożenek wypytują się Kobiety ( w różnym wieku). Panowie takich debilnych pytań nie zadają.
 9. Spokojnie jak zabraknie pieniędzy na Policję, Nauczycieli, emerytury czy Rolnictwo Rząd pożyczy pieniądze na rynkach zewnętrznych jak za tow. Gierka. A kto spłaci. ? Tak zwane przyszłe pokolenia. ( o ile będą oczywiście. )
 10. Tak (dobrą) pracę dostaje się po znajomości ale przede wszystkim w budżetówce, urzędy, spółdzielnie mieszkaniowe, spółki miejskie i te skarbu Państwa itd. Tak funkcjonuje rynek pracy. Tak było za komuny i jest w innych Państwach także. Dorosłość oznacza, dojrzewanie, a to oznacza bolesny proces zrozumienia jaki ten świat jest na prawdę. To czego uczą o życiu w szkole jest często oficjalna propagandową mowa nauczyciela. Trzeba wyrosnąć z dziecięcych naiwnych bajek o życiu, tylko kurczę przyjąć do wiadomości na klatę, jaki jest ten świat. Też przechodziłem przez etap naiwności i wiary w to co się oficjalnie mówi w mediach, w szkole, czy w Kościele. Zgadzam się, bardzo dobre słowa. Fakt, jest lepiej w porównaniu do przeszłości ale w tych nowych warunkach także trzeba umieć walczyć o swoje, gryźć, i iść do przodu bo nikt nie da za darmo, a jeszcze zabierze. Narzekanie i wkurwianie się nic nie da, a można tylko wyrobić w sobie negatywny nawyk narzekania na wszystko zamiast działania .
 11. Konon już wyszedł z aresztu ale coś czuje, że za to jak potraktowali Psa Nera czeka ich upadek medialny. Koniec Uniwersum na Szkolnej, koniec z popularnością, sławą, paczkami, wygodnym życiem na koszt widzów. Pokazali jacy są na prawdę. W ich łasce była słabsza żywa istota- pies Nero, który był przez nich biernie maltretowany, bo tak to trzeba nazwać. Myślę, że ostatecznie widzowie się od nich odwrócą, poza tym pewnie będzie jeszcze śledztwo policyjne i sprawa przed Sądem.
 12. Grecja to przykład wiadomy i oczywisty. Japonia nie jest dobrym przykładem, ponieważ jest to zadłużenie wewnętrzne,a więc wierzycielami są sami Japończycy, a nie zewnętrzne czyli podmioty zagraniczne. Jaki będzie scenariusz dla Polski. ?: 1. Sprzedaż dóbr narodowych, dochodowych spółek państwowych i komunalnych w obce/zagraniczne ręce. Mówię o takich dobrach jak: Lasy, Rafinerie, wodociągi, koleje, energetyczne linie przesyłowe, Wszystko co przedstawia lub generuje wartość/dochód. 2. Podwyższanie Podatków czyli obywatele zapłacą. 3. Wariant Gierkowski czyli zapożyczanie się przez Państwo Polskie na międzynarodowych rynkach finansowych. Chętni do udzielenia kredytów zawsze się znajdą. Skończy to się- patrz punkt 1. 4. Podmioty zagraniczne/Państwa łaskawie nam umorzą cześć lub całość kredytów za naszą postawę wojskową w różnych częściach świata albo za to że, Nas po prostu lubią ( Ha Ha Ha.) ale jest to scenariusz SF, niemożliwy do realizacji i w niego nie wierzę. Jeżeli ktoś z Panów zna inne scenariusze wyciągania wierzytelności od zadłużonego Państw. ? To chętnie posłucham/poczytam.
 13. Panowie jeszcze 2 powody znalazłem wyjaśniające nie zawieranie związków małżeńskich przez Panów. 1 Brak powodzenia u Kobiet. ( czego by Facet nie robił i tak Kobiety do siebie nie przyciągnie.) 2 Złe wzorce z domu rodzinnego na przykład: Ojciec Alkoholik, Dom dziecka ( czyli brak wzorca domu) czy też inne patologie. Czasem to nie jest dobrowolna rezygnacja z potrzeby bliskości tylko brak powodzenia u płci przeciwnej. Na takie zapotrzebowanie powstały: szkoły podrywu, szkoły uwodzenia.
 14. Taka jest bracie prawda. Żona już nie musi się zajmować Tobą Kolego w łóżku... Zajmij się sam sobą: siłownia, dieta, nie obżeranie się, dbanie o swoje zdrowie, ubiór, fryzur, nowe buty. Masz być atrakcyjnym Facetem dla innych Kobiet. Żona to dostrzeże. Zobaczymy co się stanie. ? Poza tym nie naciskaj, nie nalegaj o seks, bo tak pokazujesz swoją słabość i Żona widzi, ze ma Ciebie Bracie w garści. Poza tym przewertuj forum tu jest masa użytecznej wiedzy na temat Kobiet i nie tylko. Podziękuj Szefowi za Forum. W ogóle zapomnij na razie o przyjemności z Małżą tylko wprowadź zmiany w życie. Jeśli się zmienisz zgodnie z radami, to już wygrałeś. !
 15. Przepraszam za to co napiszę ale, za 50 k to można się w agenturze ob ruchać za całe życie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.