Jump to content

Legionista

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

215 Świetna

About Legionista

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś na świecie.
 • Interests
  Football, Story, Rammstein, girls. Knowledge about ezoteric.

Recent Profile Visitors

1152 profile views
 1. Jesli chodzi o cycki to lubię takie: https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,23603746,pamietacie-ewe-sonnet-jej-piersi-sa-jeszcze-wieksze-i-chetnie.html Bo duże jest dobre. Co do sztucznych piersi, jeszcze nie mam doświadczeń ale będę mieć.😊 A także Pani Ewa Wyrwał: https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,21230360,iga-wyrwal-miala-najpiekniejszy-biust-swiata-i-pozowala-nago.html Biust biustowi nierówny, tak jak Kobieta Kobiecie. Generalnie kobiecy Cyc mnie fascynuje i mogę na ten temat pisać wiersze.
 2. Jeśli kobieta Partnera w czarnej d..... i go ostentacyjnie nie szanuje, to trzeba natychmiast odejść dla ochrony swojego zdrowia psychicznego i stanu finansów. Odejść na piecie i się nie oglądać na Kobietę. !
 3. Celem Kobiety jest wyprowadzić Ciebie Bracie z równowagi, a potem rzucić na ziemię, Kobieta naciska przycisk emocjonalnego szantażu- aby sprawdzić czy masz w ogóle granice i czy łatwo Tobie wejść na głowę. W takiej sytuacji trzeba zachować żelazny spokój i opanowanie oraz używać racjonalnych argumentów, jeśli się da. Czasem bycie ironicznym i sarkastycznym może być przydatne, jeśli Pani jest inteligentna. Proszę koniecznie unikać: podnoszenia głosu, krzyków, denerwowania się, utraty kontroli nad sobą czy nie daj Boże- płaczu. Wyrobiłem już w
 4. To jest doskonały opis hipokryzji i dwulicowości Kobiet. Dzięki Messer. Byłem na studiach, gdzie większość to Studentki, więc sobie napatrzyłem na różne kobiece zachowania i różne rzeczy słyszałem,
 5. Uważam, że nowa grafika-skórka jest lepsza niż stara. Teraz jest tak modernistycznie, podoba mi się. 😊 Ciekawe czy renowacja była droga.? Poza tym forum na teraz dużo bardziej przejrzysty wygląd i nawigację po sekcjach i tematach.
 6. Wprowadzenie bezpiecznej i skutecznej szczepionki do obiegu rynkowego dla pacjentów, to jest kwestia testów, które trwają najkrócej kilka lat. Są trzy etapy testów i na przykład szczepionka na AIDS jest już w 3 fazie testów ale nie przeszła ich do końca. Podobnie może być ze szczepionką przeciwko Koronie. Nie zgodzę się na zaszczepienie swoich bliskich i siebie, czymkolwiek co może być potencjalnie niebezpieczne dla życia i zdrowia. Poza tym badania powinny także iść w kierunku badań nad lekarstwem albo lekarstwami na koronę, co może Nas skutecznie
 7. Zapisałes się do szkoły tańca, uczysz się przez youtube ?. Teraz tylko Youtube bo mamy Koronę. Jak się szaleństwo epidemiczne skończy, to oczywiście idę do szkoły tańca. żeby mieć kontakt z tańcem i przede wszystkim z żywymi Kobietami.
 8. Dziękuje Szefie Marku, że założyłeś i prowadziłeś portal Samiecweb. ! To było kolejne fantastyczne miejsce w Internecie dla naszej męskiej społeczności braci samców. Niektórzy użytkownicy byli bardzo aktywni i najbardziej podobały mi się osobiście komentarze pod linkowanymi artykułami, które zamieniały się czasem w długie szczere i konkretne. rozmowy, dzięki temu następowało dzielenie się wiedzą i życiowym doświadczeniem. To było naprawdę Super. ! Kilka osób naprawdę wydało mi się bardzo życiowo mądrych i chętnie spotkałbym się z kilkoma osobami osobiście w realu.
 9. Panowie. Trzeba tutaj zadać podstawowe i konieczne w tym wypadku pytanie: Na co zmarł Toxic Fucker. ? No bo chyba nie na Koronę.
 10. Bardzo trudna sytuacja. Ja bym zawiesił wszystkie msze z udziałem wiernych do końca epidemii. Transmisję można oglądać w TV, radio albo ew online.
 11. Mobilizacja wojska podczas epidemii. ? Przeciwko komu będziemy walczyć, przeciwko Chinom albo Covidowi. ? To jest dziwna sytuacja, może rząd wie o jakimś tajemniczym wrogu, który Nas zaatakuje.
 12. Bracie Sarabia, Wszyscy mieli rację co do tematu i taki scenariusz był do przewidzenia. To udowadnia, że Nasze Forum to wspólne dobro i jest potrzebne męskiej społeczności dla wymiany cennych doświadczeń. Już wiemy po co Kobiety chodzą na siłownię, bynajmniej nie tylko żeby ćwiczyć.
 13. Akurat j. francuski w przypadku Kobiet jest bardzo pożądany.😊 Taki żart.
 14. Mój ojciec wysłał mnie w Liceum do klasy o poszerzonym programie nauki języka niemieckiego. Tak więc miałem w 1 klasie minimum 3 godziny, a w klasach 2-4 j. niemiecki codziennie minimum 1 godzina, czasem 2. W klasie maturalnej nasza Germanistka brała wszelkie wolne godziny ( np: zamiast Religii czy WOS-u). żeby dorobić w tygodniu jeszcze 6 i 7 godzinę j , j. niemieckiego po to aby jak najlepiej przygotować Nas do matury i egzaminów wstępnych na Uczelnie. Tak warto uczyć się j. niemieckiego bo to się opłaca a rynku pracy i i jest to świetny wstęp do nauki innych języków
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.