Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Legionista

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

170 Świetna

About Legionista

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1020 profile views
 1. Przesłuchałem materiał do końca. Pani ma dużo racji w tym co mówi: na temat typologii i rodzajów męskich manipulatorów rodem z PUA.
 2. Panowie. Nie mam tego już typu problemów, które opisujecie, za wyjątkiem uczestnictwa w weselach. W tym przypadku jestem sparaliżowany lekiem i nie potrafię zatańczyć. Poza tym w życiu jestem odważny ale jest o wynik ciężkiej pracy -wychodzenia z nieśmiałości i przekraczania swoich granic w walce z fobią społeczną z czasów szkolnych. Nie stosowałem żądnej farmakologii, tylko stawiałem sobie cele do wykonania: 1 Referat na zajęciach. 2 Chodzenie na imprezy/piwo z ludźmi ze studiów. 3 Pozytywna wizualizacja swoich celów. Także wizyta u psychologa, aby dostać wiedzę. To wszystko pomogło.
 3. Sprawa mnie niestety nie dziwi, Ponieważ ....... lepiej nie kończyć. Nasz Bohater miał podwójnego pecha bo Partnerka go oszukała i jeszcze przeszedł ciężką operację w Szpitalu. Moim zdaniem nasz Kolega jest ofiarą kobiecej intrygi. Gdyby poznał wiedzę z Forum to miałby tarczę, za którą mógłby się zasłonić. Ciekawe jak wygląda Żona- czy jest ładna. ?
 4. Ewa Green jako Kobieta jest piękna i inteligentna. Także bym ją brał. Bond miał szczęście.
 5. Normalnie msza nawet mi się podoba. Tekst sw Konona nawet pasuje do rytmu mszy. Na taką mszę mógłbym uczęszczać. Papież musi rozważyć czy nie dołączyć Horału mszalnego Konona do katechizmu KK przy najbliższym Soborze Watykańskim. !
 6. Także Dobre, "Suchodolsczyzna -nowy rejon geograficzny Polski. Tuszenie -nowy czasownik za zakresu kulinariów. Jazda po całości, wciągnęli w to Makłowicza. Ha Ha.
 7. Absolutnie boskie, wymiata po całości. Aż mnie wątroba boli od śmiechu. 😀
 8. Pani Wanda reprezentuje mentalność zupełnie inną i nie przystającą do obecnych czasów. Materiał jest bardzo dobry pod kątem merytorycznym, nawet go kiedyś wrzucałem w całości na Samiec.web Poświecenie dla Rodziny i Męża, oddanie, uległość, lojalność wobec Męża, naturalnie w oparciu o Katolicki system wartości. Rezygnacja z własnych ambicji na rzecz dobra Rodziny. Woooooow, !? To jest absolutny nieosiągalny Kosmos/matrix w porównaniu do obecnych czasów. To jest postępowanie skrajnie anty-feministyczne i anty-liberalne. Materiał warty przesłuchania z uwagi na wyliczenie wad Żon i Mężów. Panie są mocno roszczeniowe pod kątem materialnym - taki jest główny sformułowany zarzut.
 9. Pani Megan przejęła kontrolę na psychiką młodego księcia i Książę Harry daje się prowadzić jak na sznurku. Pytanie: czy Pani Megan naprawdę szczerze kocha Harrego i pokieruje związkiem odpowiednio, aby nie uszkodzić wrażliwej psychiki królewskiego Syna.? To ogromna odpowiedzialność. Czy może zrobi rudemu krzywdę i kopnie go w royalowski tylek. Książe Harry ma ucięte jaja i oddal władzę Pani- tego jestem pewien, Chyba jest z tego faktu szczęśliwy. Pani Megan ma teraz pełnie władzy i jeszcze trzyma dodatkowo w ręku ucięte jaja Męża. Ciekawe. ? Co zrobi z tak ogromną władzą. ? Zobaczymy. !
 10. Mega wątek. Uważam, że ateiści to ludzie wiary- bo wierzą, że Boga nie ma. Czyli ateizm to jest forma wiary,
 11. Miałem beznadziejne dzieciństwo przez Ojca alkoholika, do tego mam problemy ze zdrowiem i jeszcze mam robić Dzieci na ten zły świat . Nie dziękuje, nie skorzystam. Kolejne pytanie z Kim. ? Koleżanki ze studiów powychodziły za zagraniczniaków albo za przedstawicieli z bogatszej klasy średniej.
 12. Jak poznać nowych znajomych: idz na studia, zapisz się na studia albo zacznij działać jako wolontariusz w organizacji pozarządowej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.